Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mokytis niekada nevėlu?

QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 06 30, 16:26)
Fukse, koks įkvepiantis nickas 4u.gif  wub.gif - kaip norėčiau dabar iš tikro būti fukse norimoje specialybėje..mmmm.. wub.gif -viskas nauja, įdomu, išsvajota wub.gif

Bet gi teisė- prestižinė specialybė- su ja, manau, tikrai neprapulsi, žinoma, jei tave ji iš tikro labai veža, ir jei esi darbšti ir nebijai iššūkių smile.gif 

Mano draugė baigė teisę vu- ir padarė labai neblogą karjerą- grynai savo pastangomis- be jokių protekcijų thumbup.gif  Šiandien ji dėstytoja, seimo narės padėjėja, ir dar dirba vienoje teisinėje firmoje su bylomis- ir visko pasiekė pati drinks_cheers.gif  thumbup.gif - dirba visuose šiuose darbuose, ir uždirba, ir tobulėja... O kažkada ji buvo pradėjusi studijuoti istoriją pedagoginiame- bet metė, berods, po pirmo kurso, kai tik suprato, kad š. specialybė, ir kad negaus darbo, ir šiaip, suprato, kad nelabai jai ta istorija...

Bet ji tokia iš tų labai darbščių ir valingų- tai jei tik tave veža teisė, tai kodėl gi ne ax.gif



ACIU!!!!! 4u.gif 4u.gif :4u
Atsakyti
QUOTE(Edijana @ 2008 06 28, 21:55)
Kaip gerai, kad yra tokių įkvepiančių  merginų thumbup.gif ,te tau balioną 4u.gif , jei ne paslaptis kokioj specialybėj studijuoji ir kiek reikia mokėti už mokslą.

Sudijuoju socialini darba, mokslas gan idomus, del saves daug ka suzinai savo bendram isprusimui. Tik va ar as ji dirbsiu tai cia didelis klausimas. O sesija viena kainuoja 1110
Atsakyti
QUOTE(sssss @ 2008 07 02, 09:32)
Sudijuoju socialini darba, mokslas gan idomus, del saves daug ka suzinai savo bendram isprusimui. Tik va ar as ji dirbsiu tai cia didelis klausimas. O sesija viena kainuoja 1110

Ačiū už atsakymą, seniau aš irgi galvojau apie socialinį darbą, bet dabar planuoju į buhalteriją mastau.gif , aišku jei pavyks ax.gif
Atsakyti
O aš, va, baigusi socialinį darbą - ir kaip tik noriu nuo jo pabėgti kuo toliau lotuliukas.gif biggrin.gif - "truputį" per vėlai supratau, kad neturiu pašaukimo blush2.gif -net iki magistro dasitempiau, kad "nesiblaškyti" blush2.gif blush2.gif O dabar va, vis tiek "šunkeliai" patraukė, ir psio- ir vis tiek noriu baigti kitką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 07 02, 21:21)
O aš, va, baigusi socialinį darbą - ir kaip tik noriu nuo jo pabėgti kuo toliau lotuliukas.gif  biggrin.gif - "truputį" per vėlai supratau, kad neturiu pašaukimo blush2.gif -net iki magistro dasitempiau, kad "nesiblaškyti" blush2.gif  blush2.gif  O dabar va, vis tiek "šunkeliai" patraukė, ir psio- ir vis tiek noriu baigti kitką lotuliukas.gif


O as, o as, blush2.gif vakar suzinojau, kad istojau i TEISE!!!! clap.gif
Mielosios, svajones pildosi!!!!!!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 03 liepos 2008 - 07:04
Sveikutes 4u.gif

Fukse, džiugu, kad svajonės pildosi - linkiu sėkmės graužti teisės mokslus (pati žinau, ką tai reiškia) lotuliukas.gif

O aš įpuoliau į gilių apmąstymų metą - KĄ DARYTI??? g.gif Aišku sprendimą priimsiu pati, bet būtų įdomu sužinoti, kaip elgtumėtės jūs... ax.gif

Taigi, esmė tame, kad aš jau esu baigusi bakalaurą, magistrą, specializuotas studijas ir dabar studijavau dar vienoje magistrantūroje, vakarinėse studijose. Tiesa, su pertraukomis dėl įvairių priežasčių... šiemet šiaip ne taip persiritau per vieną kursą, sėkmingai perėjau į kitą... atrodo būtų viskas fain... Bet ant durniaus padaviau dokumentus į kitą magistrantūrą, į kurią visvien būčiau stojus po šitos, nes noriu tęsti mokslus šitoje srityje... ir ką jūs galvojote.. pasirodo aš į ją įstojau (neakivaizdines studijas).... atrodo turėčiau džiaugtis, bet esu visai pasimetusi... pirmųjų mokslų negaliu mesti, nes esu darbe pasirašiusi sutartį, jeigu nebaigčiau ar mesčiau - turėčiau grąžinti pinigėlius, kuriuos man darbas mokėjo... bet norisi ir tų antrųjų mokslų... kita pusė - finansinė... už vieną magistrantūrą metams susimoku 3500 Lt, už šitą antrąją tektų 6000 metams pakloti.... tai vat dilema.... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikinimai fuksei clap.gif clap_1.gif drinks_cheers.gif thumb_yello.gif hi.gif

Kaip faina bigsmile.gif

O aš šiemt dar neįšdrįsau galutinai apsispręsti stoti, ir nenešiau dokumentų verysad.gif - dar iki kito pavasario pagalvosiu- labai jau sunku apsispręsti verysad.gif - nesinori vėl prašauti pro šalį- tampausi tarp to, kas praktiška, bet netraukia, ir tarp to, kas traukia, bet sunku darbą susirasti, ir nepraktiška.

Fukse, o tu į magistrą ar į bakalaurą stojai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 03 liepos 2008 - 15:19
QUOTE(fuksė @ 2008 07 03, 12:01)
O as, o as,  blush2.gif vakar suzinojau, kad istojau i TEISE!!!!  clap.gif 
Mielosios, svajones pildosi!!!!!!!! mirksiukas.gif

Sveikinu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Edijana @ 2008 07 02, 20:51)
Ačiū už atsakymą, seniau aš irgi galvojau apie socialinį darbą, bet dabar planuoju į buhalteriją  mastau.gif , aišku jei pavyks  ax.gif

Pasakius teisybe rinkausi socialini vien del diplomo, siek tiek geresnio nei turiu, ir kad tas mokslas man patiktu, esu patenkinta, savo zinias tikrai pagilinau reikalingas savo gyvenimui, o buhalterijos labai bijau, nepatinka tie skaiciukai, visada dar nuo mokyklos laiku net bloga pagalvojus. Tai va ir ejau kur sirdziai but miela, o paskui kaip dievas duos...Man svarbu mokytis nors ir ant senatves biggrin.gif Ir visoms patariu, eikit jei tik noras yra ir kisene isnesa, aciu dievui kad turiu labai gera vyra, kuris tam pritaria.
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 07 03, 16:18)
Sveikinimai fuksei clap.gif  clap_1.gif  drinks_cheers.gif  thumb_yello.gif  hi.gif

Kaip faina bigsmile.gif

O aš šiemt dar neįšdrįsau galutinai apsispręsti stoti, ir nenešiau dokumentų verysad.gif - dar iki kito pavasario pagalvosiu- labai jau sunku apsispręsti verysad.gif - nesinori vėl prašauti pro šalį- tampausi tarp to, kas praktiška, bet netraukia, ir tarp to, kas traukia, bet sunku darbą susirasti, ir nepraktiška.

Fukse, o tu į magistrą ar į bakalaurą stojai?


ACIUKAS DIDELIS, kaip malonu!!!!!!!!!! thumbup.gif notworthy.gif
As pasirinkau, nepraktiska, darba sunku susirasti, bet traukia NEREALIAI. thumb_yello.gif
Istojau i nuosekliasias 4 metu neak. studijas, gausiu teises magistra. smartass.gif

P.S. O kokia svente surenge mano vyras su draugais sita proga!!! Vau!!!!!!!
Jau ir kodeksus dovanu gavau blush2.gif !!!! Ir SM prisidejo prie sveikinimu!!!!!
Tokia euforija!!!!!!!
Tad linkiu tau drasiai priimti sprendima (netempk gumos), sulaukti dideliu ovaciju, sveikinimu ir butinai pranesti mums. Mes noresime kartu pasidziaugti drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(Inex @ 2008 07 03, 20:40)
Sveikinu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



ACIUKAS< niu gi kaip malonu. 4u.gif

thumbup.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 04 liepos 2008 - 08:10
Noreciau paklausti ar yra mamyciu kurios mokesi aba mokinasi turedamos jau vaikucius? As galvoju apie stojima, bet labai baido mintis kad vaikai praras ta musu ipatinga laika jei pradesiu mokintis. Gal galite papasakoti, kaip viskas atrode istojus ir ar nebuvo labai sunku? mirksiukas.gif
Atsakyti
tikrai sunku, as mokausi, bet nedirbu, tai dienos metu galiu ramiai paskaitineti, nes kai pareina vaikai, tai vsio, jiems nepaaiskinsi. Daug kas nepaveza to kruvio, lieka skolos, po to sunku prisiruosti perlaikyti ir taip uzburtas ratas blink.gif .
Atsakyti