Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(e-glory @ 2013 11 03, 13:57)
Pyragą su dž. vaisiais išsikepai vakar is 1,5 normos. Kepu jau kelintus metus iš eilės. Dalis būna priedas prie dovanų. Tik aš niekada niekuom nelaistau. Receptūrą jau pasireguliavau pagal save, į tešlą dedu mažiau cukraus. Gaunasi pats tas thumbup.gif

prasom recepta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Saule_ @ 2013 11 03, 14:38)
prasom recepta bigsmile.gif

Pirmame temos psl. yra. Ir prieš kelis psl buvo nuoroda įdėta. Ir pačioje temoje apie jį daug kalbėta, ir net keliose paskutinėse... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(e-glory @ 2013 11 03, 18:07)
Pirmame temos psl. yra. Ir prieš kelis psl buvo nuoroda įdėta. Ir pačioje temoje apie jį daug kalbėta, ir net keliose paskutinėse... doh.gif


temos nesekiau,atsiprasau,kad supykdziau 4u.gif paieskosiu ten kur siulote...
Atsakyti
Gal žinot, kur galima gaut šaldytos tešlos imbietiniams sausainiams? g.gif Atrodo, anksčiau lyd Norfoj būdavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Man dukra supirko produktus, aš užsisvaigus jau bučiau kepusi Kalėdinį pyragą kurį Jus kepate maždaug 2 mėn iki Kalėdų, tą brandinamą, bet pasirodo aš ne apie šitą pyragą visada svajojau, o apie džiovintų vaisių pyragą "STOLLEN" , aš galvoju kodėl Jūsų recepte pieno nėra wub.gif
Todėl dabar labai prašau parašykit kas kepėte pagal šį receptą http://virtuvesfejos...iu-pyragas.html ir nesupykite, aš su mažiuku, nespejau perskaityti temų, gal ir rašėte, bet vis dėlto gal atsiliepsite kas kepėte, palyginimui kuris skanesnis, komentarai kokie būtų wub.gif
Atsakyti
Aš jau porą metų kepu pagal šį receptą, tik vietoj apelsinų cukatų dedu džiovintus kinkanus.
http://www_neringa-b...en-stollen.html
Man tai pats skaniausias kalėdinis kepinys. Nors išbandžiau ir kitokius receptus. Skanus ir džiovintų vaisių pyragas, bet valgau tik aš viena, tai šiemet nekepsiu.
Atsakyti
merginos,
gal zinot,kur galima nusipirkti labai plona antgaliuka, meduoliams paisyti?
Atsakyti
QUOTE(bartukas @ 2013 11 04, 20:03)
merginos,
gal zinot,kur galima nusipirkti labai plona antgaliuka, meduoliams paisyti?



va cia http://www.arevitosi...roducts&group=3

metalinis antgalis, diametras 2 mm.

bent jau as su tokiu piesiu ant meduoliu.
Atsakyti
QUOTE(bartukas @ 2013 11 04, 20:03)
merginos,
gal zinot,kur galima nusipirkti labai plona antgaliuka, meduoliams paisyti?


aš tai naudoju vienkartinius konditerinius maišelius (ebay 100 vnt apie 10 Lt kainuoja)
Atsakyti
Jungiuos ir as prie galvojanciu apie kaledinius skanestus.
Pas mus tradiciskai bus nameliai, meduoliai, eglutes, ir vaisini pyraga kepsiu is puses normos. Ne visiems patiko, tad siemet bus tik tiems, ka patiko biggrin.gif Pernai kepiau velokai, lapkricio pabaigoj, tai per kaledas jis nesuzavejo. O viena likusi sausio pabaigoj veziaus lauktuviu I Londona, tai jis buvo superinis. Tai savaitgali jau reiks raitotis rankoves ax.gif

Labai noreciau simtalapio, bet neturiu vietos jam daryt sad.gif

O kiek laiko galima laikyt aguonu pyraga su grietineles uzpilu? Jauciu tik kelias dienas g.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2013 11 06, 21:13)

O kiek laiko galima laikyt aguonu pyraga su grietineles uzpilu? Jauciu tik kelias dienas  g.gif


Manau tikrai neilgai, kadangi tai pieniškas produktas, o jie, kaip žinia, ilgai neišsilaiko... Šaldytuve greičiausiai jį reikia išvis laikyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dejaneira @ 2013 11 06, 23:23)
Manau tikrai neilgai, kadangi tai pieniškas produktas, o jie, kaip žinia, ilgai neišsilaiko... Šaldytuve greičiausiai jį reikia išvis laikyt g.gif

Vadinas ji reiks kept paskutine diena ax.gif
Atsakyti