Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(vivir @ 2013 11 11, 13:14)
Labutis, vakar issikepiau kaledini dziovintu vaisiu pyraga, tik is puses normos siemet. Skanus net nebrandintas, jei nepaslepciau jau butu sudorotas  biggrin.gif
Kepiau pagal si recepta: http://skanusgyvenim...iu-pyragas.html
P.S. nuotraukoj matos tik ketvirtadalis  4u.gif

Grazuolis thumbup.gif , as irgi pagal si recepta kepiau, tik pries tris savaites ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lenusikas @ 2013 11 11, 14:29)
Grazuolis thumbup.gif , as irgi pagal si recepta kepiau, tik pries tris savaites ax.gif

pernai ji kepiau likus 3savaitem iki svenciu, bet paskutini suvalgem sausio gale vasario pradzioj, tai buvo zymiai skanesnis. Tad siemet darbo emiaus gerokai anksciau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2013 11 11, 13:14)
Labutis, vakar issikepiau kaledini dziovintu vaisiu pyraga, tik is puses normos siemet. Skanus net nebrandintas, jei nepaslepciau jau butu sudorotas  biggrin.gif
Kepiau pagal si recepta: http://skanusgyvenim...iu-pyragas.html
P.S. nuotraukoj matos tik ketvirtadalis  4u.gif

Aš irgi jau išsikepiau. Prieš savaitę. Brandint padėjau net neprapjautą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elijaaa @ 2013 11 09, 19:00)
nusiperkate bet kuri  daukartini ar vienkartini konditerini maiseli, is vidaus dedate antgali, pilate mase kuria piesit ir viskas.

Visi maiseliai kaip ir vienodi, tik skiriasi ju talpa, na kiek galima i juos prideti mases.

dekui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vivir @ 2013 11 11, 15:14)
Labutis, vakar issikepiau kaledini dziovintu vaisiu pyraga, tik is puses normos siemet. Skanus net nebrandintas, jei nepaslepciau jau butu sudorotas  biggrin.gif
Kepiau pagal si recepta: http://skanusgyvenim...iu-pyragas.html
P.S. nuotraukoj matos tik ketvirtadalis  4u.gif

sveiki, as ir bandysiu si geri kepti is puses normos, o kiek laiko jus ji kepete , 2 val kaip parasyta ar maziau blush2.gif
Atsakyti
laba,

šeštadienį iškepiau kalėdinį džiovintų vaisių pyragą, pagal receptą reikėjo po 3 dienų pirmą kartą sulaistyt, bet išvažiavau į komandiruotę ir grįšiu tik penktadienį doh.gif nieko tokio, kažin? g.gif ar bandyt vyrui išaiškint, ką padaryt reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(estella @ 2013 11 12, 21:47)
laba,

šeštadienį iškepiau kalėdinį džiovintų vaisių pyragą, pagal receptą reikėjo po 3 dienų pirmą kartą sulaistyt, bet išvažiavau į komandiruotę ir grįšiu tik penktadienį doh.gif  nieko tokio, kažin? g.gif  ar bandyt vyrui išaiškint, ką padaryt reikia? g.gif

nu manau vyras gali ką nors ne tą palaistyti lotuliukas.gif Iki penktadienio nieko neatsitiks
Atsakyti
QUOTE(raima.ma @ 2013 11 12, 21:16)
nu manau vyras gali ką nors ne tą palaistyti lotuliukas.gif

tikrai, nepagalvojau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(estella @ 2013 11 12, 20:47)
laba,

šeštadienį iškepiau kalėdinį džiovintų vaisių pyragą, pagal receptą reikėjo po 3 dienų pirmą kartą sulaistyt, bet išvažiavau į komandiruotę ir grįšiu tik penktadienį doh.gif  nieko tokio, kažin? g.gif  ar bandyt vyrui išaiškint, ką padaryt reikia? g.gif

Tikrai nieko tokio, palaistysit kai grisit. Jei kepinys skirtas vaikams jo isvis niekuo nelaisto.
Atsakyti
sveikos, o jeigu aš Kalėdinį pyragą kepsiu iš pusės normos, tai men jį kepti vistiek 2val, ar mažiau ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egluze2 @ 2013 11 14, 09:50)
sveikos, o jeigu aš Kalėdinį pyragą kepsiu iš pusės normos, tai men jį kepti vistiek 2val, ar mažiau ? blush2.gif


tiesiog atsižvelkit į pyrago storį. Jei jūs jį darysit tokį patį tik dėsit į mažesnę formą tai kepimo laikas bus panašus. Nes juk jokio skirtumo būna kad ir kokį kugelį kai kepi ar pusę skardos ar visą mirksiukas.gif
aš jau irgi ruošiuosi kept šį savatgalį. Ale pasiskaičiavau dar reikia bent jau 0,5 kg džiovintų vaisių. O jau atrodo pirkau pirkau......... JAu ir savo atsargas juodų džiovintų serbentų priskaičiavau. O vis dar trūksta doh.gif eisiu kokių abrikosų paimti jaučiu.
Atsakyti
Avijacija, o tu esi šį pyragą kepusi anksčiau?
Pamenu, prieš kelis metus ir aš vis pirkau pirkau džiovintus vaisius, kad tik užtektų pagal receptą. O pyragas mums nelabai patiko.. Dabar stengiuosi nebandytą receptą išbandyti imdama pusę normos ar kartais ir trečdalį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 14 lapkričio 2013 - 10:10
QUOTE(saintlina @ 2013 11 14, 11:08)
Avijacija, o tu esi šį pyragą kepusi anksčiau?
Pamenu, prieš kelis metus ir aš vis pirkau pirkau džiovintus vaisius, kad tik užtektų pagal receptą. O pyragas mums nelabai patiko.. Dabar stengiuosi nebandytą receptą išbandyti imdama pusę normos ar kartais ir trečdalį  smile.gif


jau du metus kepiau. Šis kartas trečias. Pirmaisis buvo skaniausias ir toks įtarimas kad labai pagerino skonį džiovinti juodi serbentai. Praeitais metais jų neieškojau na ir nesigavo jis man toks...... o šiais metais jau pati prisidžiovinau jų. Tai vėl bandysiu. Man tai patiko jis visai. Tik kaip jau sakiau jis man netinka tada kai kalėdoms stalas pilnas maisto - mėsos, keptų žąsų ir panašiai. man tai jis idealus tada kai vat kažko norisi ir neturi> Prie šiltos arbatėlės........ na žiemai jis man patinka. Todėl aš jį dar kepu dovanoms draugelėms kokioms. Gero vynelio buteliukas ir šis pyragas man geriausia dovana tiems, kuriems nežinau ką nupirkti smile.gif
Atsakyti