Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

turim TOYOTA CARINA good.gif masiniukas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mami-papi: 25 gegužės 2006 - 19:46
Nebeturim Toyota Carina, liuks masinyte buvo. wub.gif

Ar zinojote, kad pas Toyotos vairuotojus yra didziausias lojalumas prekiniam zenklui, t.y., kad jei isigijai Toyota, tai didele tikimybe, kad tavo sekanti masina bus Toyota. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Seeme @ 2006 05 26, 13:51)
Nebeturim Toyota Carina, liuks masinyte buvo. wub.gif

Ar zinojote, kad pas Toyotos vairuotojus yra didziausias lojalumas prekiniam zenklui, t.y., kad jei isigijai Toyota, tai didele tikimybe, kad tavo sekanti masina bus Toyota. mirksiukas.gif


Tokios statistikos niekur nemaciau, bet pagal pazystamus ta tikrai pastebejau biggrin.gif
Mes ruosiames vasaros gale pirkti dar viena masina, idomu ar pasitvirtins? biggrin.gif
Atsakyti
Neturiu Toyotos, bet kiek is kitu esu girdejusi, tai masiniukas thumbup.gif Tiesa vyras kazkada vazinejo 2000-2002m Avensis, tiksliai nepamenu kelintu metu, tai iki siol kaifuoja kai jas pamato..... wub.gif megalol.gif Jo planuose laukia eiles naujausia Avensis..... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Seeme @ 2006 05 26, 14:51)
Nebeturim Toyota Carina, liuks masinyte buvo. wub.gif

Ar zinojote, kad pas Toyotos vairuotojus yra didziausias lojalumas prekiniam zenklui, t.y., kad jei isigijai Toyota, tai didele tikimybe, kad tavo sekanti masina bus Toyota. mirksiukas.gif

Taip taip...nors mašiniuką keisiu tik po gerų 4-5 metų...bet mano planuose tik Toyota wub.gif Pridėsiu - Yaris wub.gif
Atsakyti
Labas, vairuotojos 4u.gif

As irgi liepos gale pirksiu masiniuka, planai sukasi apie 2002-2003 Corolla. Man jos toookios fainos wub.gif wub.gif
Atsakyti
Jeigu tik noresit, tai tikrai ir nusipirksit, ir tikriausiai daug greiciau negu planuojat. Bent man visada taip buna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(avieciuks @ 2006 05 21, 10:10)
kox italas arba amerikonas

Na jau tiek mašinų neįtinka,tai kuri jau iš šitų tokia jau super duper viduje tamstos skonį atitinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(mami-papi @ 2006 05 25, 20:43)
turim TOYOTA CARINA  good.gif masiniukas


Ir mes turim biggrin.gif , ir mes ją giriam thumbup.gif ...ir dar vieną Toyota vasara žadam pirkt ax.gif
Atsakyti
Kaip tik man ši tema thumbup.gif

Mes turėjom seną Corolla (1988), dabar turim dvi Toyota's - Corolla (1999) ir Avensis (2000). Visos - dyzeliai, Avensis D4D - šita apskritai super liuks: gerom sąlygom, geru keliu ir normaliu greičiu (apie 100 km/h) 3,8 l/100 km valgo (be to, dar ir universalas) thumbup.gif

Ir toliau važinėsim Toyotom, na nebent labai prasigyvensim, tada pirksim Lexus lotuliukas.gif Puikios mašinos, nei genda, nei ką drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kai reikia nauja nusipirkti, tai kainos truputi kandziojasi, o kokiu 3 metu senumo masinytes neina gauti, nes visi patenkinti, visiems patinka, niekas neparduoda.
Va kokia beda blush2.gif
Todel vazineju jau nebe su Toyota, nors vis dar noreciau Toyota Corolla Verso, Avensis man per daug ispustas naujasis modelis, o RAV4 labai vagia.
Atsakyti
Važinėju su corola. Mašinytė smagi, dyzeliukas, kuro ima mažai. Stabili ant kelio, mikšta. Aš už toyota bigsmile.gif
Atsakyti