Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

QUOTE(Seeme @ 2006 05 30, 09:53)
Kai reikia nauja nusipirkti, tai kainos truputi kandziojasi, o kokiu 3 metu senumo masinytes neina gauti, nes visi patenkinti, visiems patinka, niekas neparduoda.
Va kokia beda blush2.gif


ieškau senesnės, bet ir tų praktiškai nieks nesiūlo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(avieciuks @ 2006 05 13, 23:36)
nu bet to avensio kaip 98 metu tai salonas tox ubagas vien del to neimciau
as cia ne i tema bet nesusilaikiau

ziuriu tau visu masinu salonai "ubagai". jei matai kad ne i tema tai susilaikyk.
Papildyta:
QUOTE(avieciuks @ 2006 05 21, 11:10)
na pas mus dabar bmw 7 budulis tai salono negaliu apkesti bet jau geriau nei buvusio espeiso
vistiek tas bmw pardavinejamas tai kita masina tikrai nebus bmw honda mersas toyota ar audi bus arba kox italas arba amerikonas

ziurint ka tu laikai amerikonu:ar amerikietiskas markes ar masinas atveztas is amerikos?
Atsakyti
Sveiki,

as vazineju 2003 corolla.Masiniukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Pas mane automatas, tai tikrai i nieka nekeisciau. Vakar mano masiniukui pabuciavo i subine, tai kaltininkui lempos pabirejo, o maniske tai tik dazyti reikes.
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie šitos kompanijos rolleyes.gif Aš vairuoju Toyota Celica 2.0l 1995m. Odinis salonas wub.gif Turiu jau 2metus ir nebuvo jokių rimtų problemų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Goote @ 2006 07 16, 23:20)
Jungiuosi ir aš prie šitos kompanijos rolleyes.gif  Aš vairuoju Toyota Celica 2.0l 1995m. Odinis salonas wub.gif  Turiu jau 2metus ir nebuvo jokių rimtų problemų thumbup.gif



Oi as vis seiles ryju....taip noriu arba toyota celika arba mazda mx3. Bet mazdos byra kiek girdejau g.gif . Tai gal toyotka jeskot bigsmile.gif ? Papasakok kaip ji valgo, kaip ziema ar nebuvo problemu? I ka atkreipti demesi perkant?
Aciu is anksto uz atsakymus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 07 17, 00:09)
Oi as vis seiles ryju....taip noriu arba toyota celika arba mazda mx3. Bet mazdos byra kiek girdejau g.gif . Tai gal toyotka jeskot bigsmile.gif ? Papasakok kaip ji valgo, kaip ziema ar nebuvo problemu? I ka atkreipti demesi perkant?
Aciu is anksto uz atsakymus blush2.gif

Sveika 4u.gif Oj, žinok valgo tai daug, 9l 100km. Žiemą buvo,kad spyriojasi ir neužsiveda,bet čia per didžiuosius šalčius taip smile.gif Man ją padovanojo vyras,tai net nežinau į ką vertėtų atkreipti dėmesį perkant,bet patarčiau pirkt mažesnio variklio tūrio wink.gif O kokią pati vairuoji?
Atsakyti
QUOTE(Goote @ 2006 07 17, 15:39)
Sveika 4u.gif  Oj, žinok valgo tai daug, 9l 100km. Žiemą buvo,kad spyriojasi ir neužsiveda,bet čia per didžiuosius šalčius taip smile.gif  Man ją padovanojo vyras,tai net nežinau į ką vertėtų atkreipti dėmesį perkant,bet patarčiau pirkt mažesnio variklio tūrio wink.gif O kokią pati vairuoji?


blush2.gif As dar tik mokausi ax.gif , teises rudieni gausiu o kita vasara jau galvoju spauti vyra kad pirktu bigsmile.gif . Ziema vazinesim per puse tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpiosa @ 2006 07 16, 23:09)
Oi as vis seiles ryju....taip noriu arba toyota celika arba mazda mx3. Bet mazdos byra kiek girdejau g.gif . Tai gal toyotka jeskot bigsmile.gif ? Papasakok kaip ji valgo, kaip ziema ar nebuvo problemu? I ka atkreipti demesi perkant?
Aciu is anksto uz atsakymus blush2.gif

skorpiosa, rašausi ir aš tau į drauges bigsmile.gif noriu to paties bigsmile.gif tik žinoma labiau toyotos wub.gif nes mazdų byrėjimo aš nebijau, tiesiog toyota man gražesnė cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Goote @ 2006 07 17, 14:39)
Man ją padovanojo vyras,tai net nežinau į ką vertėtų atkreipti dėmesį perkant,bet patarčiau pirkt mažesnio variklio tūrio wink.gif

jų būna ir mažesnių variklių mirksiukas.gif mes dabar irgi į tą mažesnį orientuosimės
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 07 17, 20:00)
skorpiosa, rašausi ir aš tau į drauges bigsmile.gif noriu to paties bigsmile.gif tik žinoma labiau toyotos wub.gif nes mazdų byrėjimo aš nebijau, tiesiog toyota man gražesnė cool.gif
Papildyta:

jų būna ir mažesnių variklių mirksiukas.gif mes dabar irgi į tą mažesnį orientuosimės

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
Labai gaila kad retai pasitaiko toyota celika sa automatu sad.gif nes labai jau nenoriu tos mechanines.Naujos nepatempsiu, o senesnes visos su mechaninem. Vakar maciau dauzytos dvi toyotkos su automatu fear.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Na manau,kad būtų galima rasti wink.gif Juk ne naujiena tas automatas smile.gif
Atsakyti
Mes iš žmonių šiaip pirkti nepasitikime, tai ruošiamės turgan važiuoti, tai bliamba, taip nelinksma ant širdies, nes gauti toyotą celicą, tai 1 procentas turbūt šansų verysad.gif
Atsakyti
Svarstau pirkti arba Toyota Yaris arba WV POLO, ir negaliu apsispresti, mielos mamos, gal kuri vazinejate su Yarisu-ar patinka vaziuoti, kokie sios masinos privalumai, ar nemaiso, kad bortelis ne virs vairo, koks salonas, ar plastmase labai devisi. Taip pat norejau paklausti kaip su rudyjimu-ar rudyja, nes dabar turiu mazda, kuri rudyja-tai tos rudys jau vezi varo.
Ar brangiai kainuoja Toyotu detales. Vyras siulo WV pirkti, o man kazkaip norisi Yariso, tai taip ir neapsisprendziu...gal jus ka nors aiskaus man patarsit. 4u.gif
Atsakyti