Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

QUOTE(Augė @ 2008 05 07, 08:45)
merginos ka jus kraunat i tas mašinas ,  biggrin.gif  ?


Mano draugė norėjo mašinos, kad bagažinėje tilptų nesulankstytas lopšinis vežimas biggrin.gif
O tos papildomos sėdynės gale(6-7) iš esmės reikalingos tik tada, kai reikia daug žmonių vežti, o šiaip jos nefunkcionalios, todėl paprastai būna išimtos. Vežimas tikrai telpa į visų toyotų bagažinę(net gi ir į yarį ir aures biggrin.gif ) ir ne tik vežimas, nes iš esmės talpios mašinytės.
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2008 05 07, 10:06)
Mano draugė norėjo mašinos, kad bagažinėje tilptų nesulankstytas lopšinis vežimas biggrin.gif
O tos papildomos sėdynės gale(6-7) iš esmės reikalingos tik tada, kai reikia daug žmonių vežti, o šiaip jos nefunkcionalios, todėl paprastai būna išimtos. Vežimas tikrai telpa į visų toyotų bagažinę(net gi ir į yarį ir aures biggrin.gif ) ir ne tik vežimas, nes iš esmės talpios mašinytės.

Reiks vis gi nuodugniai apziuret ta Verso.Na, nevezam mes ten nieko ypatingo. Man ji labai puiki, bet vyrui per maza. doh.gif Reiks kaip nors perkalbet ax.gif O ar tos papildomos sedynes visai issima (ir ar lengvai), ar susilanksto kaip nors ir lieka viduje...? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 05 07, 12:06)
O ar tos papildomos sedynes visai issima (ir ar lengvai), ar susilanksto kaip nors ir lieka viduje...? blush2.gif

Išsiima visiškai. Pačiai išiminėti neteko, bet žiūrint, tai veiksmas vyksta lengvai ir greitai biggrin.gif
Atsakyti
Visiskai nera Avensis verso pasirinkimo. Jau pradejom galvoti apie Rav.Kazin, ar i ja galima idet dujas?... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 05 08, 00:05)
Visiskai nera Avensis verso pasirinkimo. Jau pradejom galvoti apie Rav.Kazin, ar i ja galima idet dujas?... blush2.gif


geriausia butu pasiskambinti i duju montavimo servisa - pasakius jiems automobilio marke, metus ir variklio kubatura, meistrai pasakys, ar galima. Pvz, i mano svarstoma Corolla Verso su 1,6 galima. Tik kitas dalykas, jauciu, kad gali labai sumazeti vietos bagazineje g.gif
Del dyzelio tai vienas pazistamas sake, kad jo Corolla prie 0 laipnsiu temperaturos neuzsiveda..
Tai va, ir as dabar galvoju..
Atsakyti
QUOTE(pussycat @ 2008 05 08, 06:43)

Del dyzelio tai vienas pazistamas sake, kad jo Corolla prie 0 laipnsiu temperaturos neuzsiveda..
Tai va, ir as dabar galvoju..

Dar didesnės nesamonės negirdėjau. Pati su toyota važinėjau 3 metus, vyras dar daugiau, niekada nebuvo tokios problemos. Va jei akumuliatorius senas ar silpnas ar žvakės blogos ar dar koks gedimas tada sutinku, bet tai galioja tiek pat visoms mašinoms.
Atsakyti
O kur jus galvojat pirkt tas masinas:turguj, salone?...As nei ten , nei ten neradau.Ar salone norima auto reikia uzsisakyt?Juk noriu kokiu poros metu.Pagal skelbimus internete visu Avensis Verso poros metu rida du simtai tukstanciu doh.gif Tai kas ja tokia nuvaryta pirks.. blink.gif O man reikia masiniuka nusipirkt per dvi savaites. Jauciu, kad neisdegs...Bandau jau mestis prie Honda CR-V ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2008 05 08, 10:19)
Dar didesnės nesamonės negirdėjau. Pati su toyota važinėjau 3 metus, vyras dar daugiau, niekada nebuvo tokios problemos. Va jei akumuliatorius senas ar silpnas ar žvakės blogos ar dar koks gedimas tada sutinku, bet tai galioja tiek pat visoms mašinoms.


o kaip su remontu? girdejau, kad dyzeliukus brangu eksploatuot..
Papildyta:
QUOTE(deltadu @ 2008 05 08, 10:56)
O kur jus galvojat pirkt tas masinas:turguj, salone?...As nei ten , nei ten neradau.Ar salone norima auto reikia uzsisakyt?Juk noriu kokiu poros metu.Pagal skelbimus internete visu Avensis Verso poros metu rida du simtai tukstanciu doh.gif Tai kas ja tokia nuvaryta pirks.. blink.gif O man reikia masiniuka nusipirkt per dvi savaites. Jauciu, kad neisdegs...Bandau jau mestis prie Honda CR-V ax.gif


Mes tai per pazistama, kuris varineja masinas.
Siaip turguje senesniu, t.y. 6-4 metu, modeliu tai yra sociai.
Beje, Honda toji tikrai ispudinga.. Tik as kazkodel isivaizduoju, kad brangus eksploatavimas jos.. gal ir klystu. Gal Toyotos irgi brangios unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pussycat @ 2008 05 08, 11:56)
o kaip su remontu? girdejau, kad dyzeliukus brangu eksploatuot..

Žiūrint kas ir kam yra brangu, nes pati sąvoka brangu yra sąlyginė. Kuro ima apie 5 litrus, per visus 3 metus keitė tik tepalą. Vyrui keitė amortizatorius, berods apie 600 kainavo.Tiesa, pas jį kuro ima truputį daugiau, virš 6, man atrodo.
Atsakyti
QUOTE(pussycat @ 2008 05 08, 12:56)

Siaip turguje senesniu, t.y. 6-4 metu, modeliu tai yra sociai.
Beje, Honda toji tikrai ispudinga.. Tik as kazkodel isivaizduoju, kad brangus eksploatavimas jos.. gal ir klystu. Gal Toyotos irgi brangios  unsure.gif

O kokiuose turguose jums teko lankytis? As buvau Marijampoleje, tai ten tik viena buvo. Sestadieni zadu Kaune pasidairyt.O, idomu, kaip Vilniuje...?

Honda ispudingai atrodo paskutinio modelio.Mes tokios neipirksim... blush2.gif O priespaskutinio modelio jau ne tokia daili..Bet vyras jos labiau nori...Nezinau, ka daryt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2008 05 08, 14:11)
Žiūrint kas ir kam yra brangu, nes pati sąvoka brangu yra sąlyginė. Kuro ima apie 5 litrus, per visus 3 metus keitė tik tepalą.  Vyrui keitė amortizatorius, berods apie 600 kainavo.Tiesa, pas jį kuro ima truputį daugiau, virš 6, man atrodo.

mūsų avensis irgi ima virš 6 , bet mašina juk ne mažytė , ir gana galinga
tai tikrai nesiskundžiam
Papildyta:
beje merginos , pirkti apynauja mašinyte ir dėtis dujas , nematau logikos , ne ką sutaupysit
o važiavimo malonimas visai kitos , tikrai žinau , jau per tą perėjom , bet labai seniai biggrin.gif
ir kodėl tada nežiurit su originalia dujų sistema mašiniuko ?
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2008 05 08, 16:22)
beje merginos , pirkti apynauja mašinyte ir dėtis dujas , nematau logikos , ne ką sutaupysit
o važiavimo malonimas visai kitos , tikrai žinau , jau per tą perėjom , bet labai seniai  biggrin.gif
ir kodėl tada nežiurit su originalia dujų sistema mašiniuko ?


o dar TOKIU buna?
ta prasme, norit pasakyti, kad benzinu vaziavimas kitoks nei dujomis ar dyzelinu kitoks nei dujomis?

Papildyta:
QUOTE(deltadu @ 2008 05 08, 15:16)
O kokiuose turguose jums teko lankytis? As buvau Marijampoleje, tai ten tik viena buvo. Sestadieni zadu Kaune pasidairyt.O, idomu, kaip Vilniuje...?


Geriausia siom dienom i Kauno turgu vaziuot. Marijampoleje labai sumazejus pasiula.
Nors internete, kiek ziurejau, Avensis Verso tikrai mazesnis pasirinkimas nei Corolla Verso.

Vilniaus turguje tai nieko gero, mazas pasirinkimas.
Papildyta:
QUOTE(NERA @ 2008 05 08, 14:11)
Žiūrint kas ir kam yra brangu, nes pati sąvoka brangu yra sąlyginė. Kuro ima apie 5 litrus, per visus 3 metus keitė tik tepalą.  Vyrui keitė amortizatorius, berods apie 600 kainavo.Tiesa, pas jį kuro ima truputį daugiau, virš 6, man atrodo.


Ta prasme, BRANGU reiskia tai, kad brangiau nei KITU kuru vazineti ir automobili eksploatuoti wink.gif
Atsakyti