Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

jei norėčiau , kad dujomis važiuotu , tai ir rinkčiaus iš to ką siulo mašinutes originaliom sistemom

tayota nežinau ar yra , bet juk ir kitu mašinų be jų dar yr smile.gif
kad ir kaip įdėtos butu dujos, vistiek bus kvapas , , net ir originaliuose sistemose , nepernešu jo, jei mašinytė bus verso , tai reiškia kad salonas su bagažine kartu , dujom tai dar minusas , na bent jau man

dujos irgi brangios , ir jų naujama daugiau ,
o normali duju sistema irgi nepigi , mums ji neatsipirko per du metus , daugiau netverėm ir pasikeitem mašiniuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pussycat @ 2008 05 08, 07:43)
Del dyzelio tai vienas pazistamas sake, kad jo Corolla prie 0 laipnsiu temperaturos neuzsiveda..
Tai va, ir as dabar galvoju..

nesamone, turim dyzeline corolla per dvi ziemas ne karto tokio bajerio nenutiko... siulau problemos ieskoti kitur wink.gif

QUOTE(Augė @ 2008 05 08, 18:32)
jei norėčiau , kad dujomis važiuotu , tai ir rinkčiaus iš to ką siulo mašinutes originaliom sistemom

tayota nežinau ar yra , bet juk ir kitu mašinų be jų dar yr smile.gif
kad ir kaip įdėtos butu dujos, vistiek bus kvapas , , net ir originaliuose sistemose , nepernešu jo, jei mašinytė bus verso , tai reiškia kad salonas su bagažine kartu , dujom tai dar minusas , na bent jau man

dujos irgi brangios , ir jų naujama daugiau ,
o normali duju sistema irgi nepigi , mums ji neatsipirko per du metus , daugiau netverėm ir pasikeitem mašiniuką smile.gif

matai labai mazai yra masinu su originalia duju iranga. ir tos nera populiarios nes ta iranga labai jautri, jai reikalinga labai aukstos kokybes duju, nuo LT parduodamu - iranga greitai genda... beto benzo bakas tik 10 litru... tikrai nesiulyciau tokios masinos dairytis.
o del viso kito sutinku - kvapas nori nenori bus - bent jau pilantis dujas tai tikrai, o del atsipirkimo, tai reikia skaiciuoti. Mes turejom BMW su duju iranga, ji pries 3-4 metus mums gana greitai atsipirko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pussycat @ 2008 05 08, 17:20)
Ta prasme, BRANGU reiskia tai, kad brangiau nei KITU kuru vazineti ir automobili eksploatuoti  wink.gif

Žiūrint su kokia lyginsi mirksiukas.gif Darbinė WV Sharan, dyzelio ima apie 8, važiuoklė labai jautri, dažnokai keisti reikia, dar ten visokios šlangutės, traukutės ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2008 05 08, 18:32)
jei norėčiau , kad dujomis važiuotu , tai ir rinkčiaus iš to ką siulo mašinutes originaliom sistemom

tayota nežinau ar yra , bet juk ir kitu mašinų be jų dar yr smile.gif
kad ir kaip įdėtos butu dujos, vistiek bus kvapas , , net ir originaliuose sistemose , nepernešu jo, jei mašinytė bus verso , tai reiškia kad salonas su bagažine kartu , dujom tai dar minusas , na bent jau man

dujos irgi brangios , ir jų naujama daugiau ,
o normali duju sistema irgi nepigi , mums ji neatsipirko per du metus , daugiau netverėm ir pasikeitem mašiniuką smile.gif


gerai sakot, juk Verso bagazine praktiskai salone g.gif
dabar vyras jau sneka apie benzina.
vienu zooo, dar svarstysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pussycat @ 2008 05 09, 12:17)
gerai sakot, juk Verso bagazine praktiskai salone  g.gif
dabar vyras jau sneka apie benzina.
vienu zooo, dar svarstysim smile.gif

Na, gal jau isigijot masiniuka? mirksiukas.gif Pakomentuotumet...Pas mus tai dar didieji ieskojimai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 05 13, 17:13)
Na, gal jau isigijot masiniuka? mirksiukas.gif Pakomentuotumet...Pas mus tai dar didieji ieskojimai... ax.gif


Dar ne verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 05 13, 17:13)
Na, gal jau isigijot masiniuka? mirksiukas.gif Pakomentuotumet...Pas mus tai dar didieji ieskojimai... ax.gif

kuo ilgiau ieskosit tuo daugiau galva susisuks tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(fiksas @ 2008 05 15, 15:38)
kuo ilgiau ieskosit tuo daugiau galva susisuks tongue.gif

Cia tai teisybe gryniausia...Ziurinejom vis Avensis Verso, kol jau ji man patapo nebegrazi... doh.gif Jau MB ten koki VOLVO uzrode...Tikriausiai reiks mestis i VOLVU temele, jei tokia yra... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 05 16, 10:08)
Cia tai teisybe gryniausia...Ziurinejom vis Avensis Verso, kol jau ji man patapo nebegrazi... doh.gif Jau MB ten koki VOLVO uzrode...Tikriausiai reiks mestis i VOLVU temele, jei tokia yra... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

mes ziurejom i fiat stilo.ziurejom ziurejom kol tojota nusipirkom lotuliukas.gif
Atsakyti
Hmm...kokie vargai... g.gif Man buvo lengviau,nes tiksliai zinojau ko norejau ir ieskojau grynai pagal techninius parametrus,o ten jau beliko tik tvarkingesniu kebulu ir prieinama kaina issirinkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fiksas @ 2008 05 18, 16:39)
mes ziurejom i fiat stilo.ziurejom ziurejom kol tojota nusipirkom lotuliukas.gif

Taip ir buna. Kartais nusiperki tai, ko net nesitiki... lotuliukas.gif Bet vistiek patenkintas lieki... mirksiukas.gif Kokia toyota turit? bigsmile.gif MB nori dyzelines, ir ruosiasi pilti ta papigiai dyzelina...Teko girdet, kad varikli gali suest toks kuras..Kazin, kiek cia tiesos...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2008 05 19, 09:26)
Taip ir buna. Kartais nusiperki tai, ko net nesitiki... lotuliukas.gif Bet vistiek patenkintas lieki... mirksiukas.gif Kokia toyota turit?  bigsmile.gif MB nori dyzelines, ir ruosiasi pilti ta papigiai dyzelina...Teko girdet, kad varikli gali suest toks kuras..Kazin, kiek cia tiesos...? g.gif


Įkišiu ir aš savo trigrašį... Ruošiatės pirkti apynaują mašiną ir taupote ant kuro!?
Logikos nerasta..., sorry! doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 19 gegužės 2008 - 09:35