Įkraunama...
Įkraunama...

Toyota

QUOTE(stripulis @ 2006 07 19, 16:16)
Sveikos, gal kuri turinti Toyota, gali patart? Planuojam pirkt mašiniuką, turėjom VW Passat, tai prasikeikėm, nes daug važinėjam į miškus, sodybą, ir pastoviai visur kliuvo bamperiai, duslintuvas... Vienžo, žema mašina. Norim kokios nors Toyotos, bet kaip su jų aukščiu? Ar tinka trankytis užmiestyje prastais keliais?


Kiek žinau miškais ir laukais trankytis yra pritaikyti visureigiai, o lengvosios mašinos tam neskirtos. schmoll.gif
Atsakyti
Bingo, bet visureigiais pravažiuoji išvis ten, kur nėra jokio kelio, na, o aš važinėju su mašina į sodybą. Tarp kitko, mašinų aukščiai vis dėlto skiriasi, pvz., mazdos yra tradiciškai žemos, na, o toyotos corollos lyg ir aukštėlesnės. Bet sakau, gal kuri irgi su savo toyota važinėja į užmiestį - negi visos tik griežtai per asfaltus ir nė rato į žvyrkelį?
Atsakyti
Galvoju pirkt tayota avensis verso, previa arba sienna... Noriu miniveno, geriau dyzelio (sienna- nebus,aisku dyzelis...). Gal kas gali papasakot, kokios bedos?
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2006 07 19, 15:16)
Sveikos, gal kuri turinti Toyota, gali patart? Planuojam pirkt mašiniuką, turėjom VW Passat, tai prasikeikėm, nes daug važinėjam į miškus, sodybą, ir pastoviai visur kliuvo bamperiai, duslintuvas... Vienžo, žema mašina. Norim kokios nors Toyotos, bet kaip su jų aukščiu? Ar tinka trankytis užmiestyje prastais keliais?


nu man atrodo kad pasatas kaip tik nezema masina g.gif tai pirkit dzipa koki toyotos ir tikrai pravaziuosit mirksiukas.gif
Atsakyti
Visai nieko Toyota Picnic, bendradarbis, daug prie ežerų važinėjantis, turi.
Atsakyti
QUOTE(stripulis @ 2006 07 19, 16:16)
Sveikos, gal kuri turinti Toyota, gali patart? Planuojam pirkt mašiniuką, turėjom VW Passat, tai prasikeikėm, nes daug važinėjam į miškus, sodybą, ir pastoviai visur kliuvo bamperiai, duslintuvas... Vienžo, žema mašina. Norim kokios nors Toyotos, bet kaip su jų aukščiu? Ar tinka trankytis užmiestyje prastais keliais?



Maniškė Corolla '99, tai bent jau vyras sako, kad pakankamai aukšta, kaip kompaktinės klasės... Aišku žemesnė už Landcruiser mirksiukas.gif

Yra inete puikus rusiškas puslapiukas http:// www.catalog.auto.ru, čia galima rasti visokius techninius parametrus apie automobilius - senesnius ir naujus. thumbup.gif Tai va, atstumas nuo kelio dangos iki žemiausio auto dugno taško rusiškai vadinasi Клиренс - to ir ieškokit... (atkreipkit dėmesį, kad duomenys pateikti ne tik pagal modelius, metus, bet ir kėbulo tipą). Sėkmės! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(IrenaR @ 2006 07 19, 09:41)
Rinkomės ir pirkom Toyota Avensis per internetą (autoplius), ir kol kas labai patenkinti. Bet peržiūrinėjom skelbimus kokius 4 mėn., kol radom patinkančią spalvą, metus ir kainą. Turguj per kelis apsilankymus patinkančios nebuvom radę.
Bet visi sako, kad nusipirkti mašiną yra rizika - pasiseks arba ne.


Jums gan greit pavyko rasti - mes Avensio ieškojom daugiau nei metelius... Nes mums dar buvo svarbus kėbulas (universalas - talpus), variklis (dyzelinis, D4D- ekonomiškas), rida (kad nebūtų kaip nuvaryto arklio)... Prie tokių reikalavimų spalva buvo nebesvarbi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Funny: 20 liepos 2006 - 11:00
QUOTE(stripulis @ 2006 07 19, 23:12)
Bingo, bet visureigiais pravažiuoji išvis ten, kur nėra jokio kelio, na, o aš važinėju su mašina į sodybą. Tarp kitko, mašinų aukščiai vis dėlto skiriasi, pvz., mazdos yra tradiciškai žemos, na, o toyotos corollos lyg ir aukštėlesnės. Bet sakau, gal kuri irgi su savo toyota važinėja į užmiestį - negi visos tik griežtai per asfaltus ir nė rato į žvyrkelį?

Ten kur nėra jokio kelio gali ir visureigis nepravažiuoti,kartais ax.gif
Aš sutinku su pasisakymu kad VW aukštesnė pakaba nei TOYOTA.Aš turiu CELICA ir ji tikrai labai žema,bet prieš kelias dienas teko važiuoti labai prastu,duobėtu keliu.Žinoma važiuoji labai lėtai,bet net vienoje vietoje,net mašinos dugnas lietė žvyrkelį blink.gif gal kitos yra aukštesne pakaba,bet manoji,tai tik pritaikyta asvaltuotu keliu. 4u.gif
Atsakyti
Taigi vis dėlto passatai mažesnio klirenso (atstumo nuo automobilio apačios iki kelio dangos). Kiek žiūrėjau, mūsų pasato klirensas 11 cm, o toyotos carina, kurią norėčiau įsigyti - 15,5 cm. Visgi skirtumėlis nemažas. Tiesa, gali būt, kad išduosiu toyotas, nes nusižiūrėjau Mitsubishi Space Star. Šiaip, jei turėčiau daug pinigėlių benzinui ir pačiai mašinai, be abejonės, pirkčiau džipą. Bet nei tam nei tam daug pinigų neturiu, tai ieškau tiesiog aukštesnės mašinos. Bet gal dar mūsų meistras Mitsubishi supeiks, ir grįšiu prie Toyotų. labai ačiū už nuorodą į catalog.auto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stripulis: 22 liepos 2006 - 01:09
QUOTE(Gudri lape @ 2006 07 18, 09:38)
Svarstau pirkti arba Toyota Yaris arba WV POLO, ir negaliu apsispresti, mielos mamos, gal kuri vazinejate su Yarisu-ar patinka vaziuoti, kokie sios masinos privalumai, ar nemaiso, kad bortelis ne virs vairo, koks salonas, ar plastmase labai devisi. Taip pat norejau paklausti kaip su rudyjimu-ar rudyja, nes dabar turiu mazda, kuri rudyja-tai tos rudys jau vezi varo.
Ar brangiai kainuoja Toyotu detales. Vyras siulo WV pirkti, o man kazkaip norisi Yariso, tai taip ir neapsisprendziu...gal jus ka nors aiskaus man patarsit. 4u.gif

Tik TOYOTA YARIS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Patikėk tikrai nesigailėsi thumbup.gif
Maža, saugi, patogi, manevringa, skydelis thumbup.gif Plastmasės galėtų ir mažiau būti, bet ji neatrodo taip baisiai ax.gif Nerūdija schmoll.gif
O Yarisas 2006 m išvis deimančiukas wub.gif
Žodžiu pirk - nepasigailėsi.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 07 23, 22:59)
Tik TOYOTA YARIS  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 
Patikėk tikrai nesigailėsi  thumbup.gif 
Maža, saugi, patogi, manevringa, skydelis  thumbup.gif  Plastmasės galėtų ir mažiau būti, bet ji neatrodo taip baisiai  ax.gif  Nerūdija  schmoll.gif 
O Yarisas 2006 m išvis deimančiukas  wub.gif 
Žodžiu pirk - nepasigailėsi....  4u.gif


Man Yaris irgi labai patinka, tačiau jau pradedu norėti didesnės mašinos. Nes kokia gera bebūtų maža mašinėlė, komfortas tikrai visai kitas, vairuojant didelę mašiną blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta @ 2006 07 24, 09:25)
Man Yaris irgi labai patinka, tačiau jau pradedu norėti didesnės mašinos. Nes kokia gera bebūtų maža mašinėlė, komfortas tikrai visai kitas, vairuojant didelę mašiną  blush2.gif

Aš dar iki didelės nepribrendau schmoll.gif nors esu visokių vairavusi...bet mano mažuliukė man pati pačiausia wub.gif Ateity planuoju Yarisiuka 2006m (arba naujesni jei dar patobulins)...jis šiek tiek didesnis...
Aš maluosi daugiausia miesto gatvėmis, tai man didelis mašiniukas nepraktiškas būtų schmoll.gif O be to kaip didelis - taip ir "ryja" o dar čia kuo didesnė ir galingesnė mašina tuo draudimas ir kelių mokeščiai brangesni...
Atsakyti
kam ten 6 celicos patinka? va koki Toyota celica cabrio grozi radau, dabar sakiau naktimis negalesiu miegoti doh.gif geriau jau buciau nemacius bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti