Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testas neigiamas, bet aš laukiuosi

Apklausa: Ar taip kam nors buvo? (321 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Jau laukiu, laukiu tu gandru......siandien 39 ciklo diena, jau 9 dienas pas mane veluoja....
Laukiu siandien arba rytoj kraujo testo atsakymo. smile.gif
Atsakyti
Man dar tik trys dienos vėluoja mmm (dažnai man taip būna), bet keistai jaučiuosi, labai valgyt noriu, valgau kas dvi valandas, o šiandien jau kažko ir negera pradėjo darytis.
Prieš pora savaičių savo senelį palaidojau ir visa giminė pradėjo kalbėti, kad dabar turi mūsų giminėj gimti mažylis, nes "Dievulis kai vieną atima - kitą duoda" ir pas mus jau tai pasitvirtino.
Taigi pasidariau testą ir buvo truputį matoma antra juostelė, tai labai tikiuosi, jog esu nestuke.gif
Laukiu dabar kai jau vėluos (jei vėluos tiek) dešimt dienų - vėl darysiuos testą, tai tada gal jau tikrai sužinosiu ax.gif
Labai tikiuosi kad jau esu nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif

Ir sėkmės visoms belaukiančioms nuostabių žinių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2006 10 12, 14:08)
Vat tokie zodziai gali i nevilti nuvaryt  doh.gif
Ar bandet matuotis BT? Pries mmm ji visad pakrenta iki 36.8 ar 36.6, jei nestumas yra ir mmm veluoja ji turetu but apie 37.
Evamare, mamushiuk, laukiam geru ziniu  4u.gif


Na man Bt nuo 37.1 iki 36.8 nukrito tik ketvirtą mmm dieną, o ne prieš pat mmm.
Atsakyti
Nu va merginos...sualukiau mmm verysad.gif , 10 dienu lygiai velavo. Kraujo testas buvo neigiamas, taigi kita diena pradejau kraujuot. Beje viena diena pries tai BT pradejo kristi 37,1-36,8, siandien 36,6.
Visokiu bajeriu buna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(evamare @ 2006 10 15, 10:43)
Nu va merginos...sualukiau mmm verysad.gif , 10 dienu lygiai velavo. Kraujo testas buvo neigiamas, taigi kita diena pradejau kraujuot. Beje  viena diena pries tai BT pradejo kristi 37,1-36,8, siandien 36,6.
Visokiu bajeriu buna verysad.gif


uzjauciu 4u.gif o as kaip tik labaiu apsidziaugciau sulaukusi mmm ax.gif nes dar planavom kokius metelius luktelt, darba norejau susirast, dabat tik studijuoju neakivaizdz 4u.gif ir buto reikia, nu bet ka darysi smile.gif jei bus tai bus blush2.gif

ryt eisiu pas daktare antra kart 4u.gif tikiuos paneigs arba patvirtins nestuke.gif nes ta nezinia labaiusiia ir kankina verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etsia: 16 spalio 2006 - 10:47
Sveikos merginos,

Man mmm veluoja 5 dienas. Dariausi testa vakar - neigiamas, kraujo tyrimas - neigiamas. PAs daktare buvau - echskopu nieko nemate, tik kad labai jau daug gleiviu gimdoje, tai gali buti arba nestumas arba mmm, taip man ji paaiskino si derini. Bukit geros, parasykit, gal kuri nors buvot tokioj situacijos, nes as baigiu is proto issikraustyti. Taip tikiuosi, kad busiu nestuke.gif , kad net verkti norisi. As matot, pries 9 menesius turejau nesivystanti nestuma, tai dabar labai bijau ir labai tikiuosi.
Atsakyti
QUOTE(awiada @ 2006 10 18, 11:18)
Sveikos merginos,

Man mmm veluoja 5 dienas. Dariausi testa vakar - neigiamas, kraujo tyrimas - neigiamas. PAs daktare buvau - echskopu nieko nemate, tik kad labai jau daug gleiviu gimdoje, tai gali buti arba nestumas arba mmm, taip man ji paaiskino si derini. Bukit geros, parasykit, gal kuri nors buvot tokioj situacijos, nes as baigiu is proto issikraustyti. Taip tikiuosi, kad busiu  nestuke.gif , kad net verkti norisi. As matot, pries 9 menesius turejau nesivystanti nestuma, tai dabar labai bijau ir labai tikiuosi.

Nenoriu taves nuvilt, bet man taip pat buvo. MMM velavo net 10 dienu, ir kraujo tyrimas neigiamas buvo ir testas, o po to galu gale pramuso verysad.gif
Atsakyti
sveikos mergytės biggrin.gif oij, paskaičiau aš jūsų postus ir net silpna pasidarė unsure.gif man mėnesinių nėra 17 dienų, rugsėjo 30 d. nustojau gerti kontraceptikus, pradėjau matuoti BT, termometras rodo tikriausiai pieno riebumą, nes niekada nerodė aukščiau 36,4 C. Kai vėlavo 7 dienas, pasidariau testuką, neigiamas, pasidariau dar po savaitės - vėl neigimas, kartais jaučiu tokius priešmenstruacinius skausmus strėnų, pilvo apačios, jaučiu reikia užsirašyti pas gydytoją g.gif
Atsakyti
Užsirašiau, ryt einu pas gydytoją rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistulka:) @ 2006 11 02, 11:49)
Užsirašiau, ryt einu pas gydytoją rolleyes.gif

Sveikute...tik nesijaudink...viskas bus gerai, o testukai irgi gali meluoti. O ar tavo ciklas siaip reguliarus buvo?
Atsakyti
QUOTE(evamare @ 2006 11 03, 14:31)
Sveikute...tik nesijaudink...viskas bus gerai, o testukai irgi gali meluoti. O ar tavo ciklas siaip reguliarus buvo?


kai gėriau kontraceptikus buvo labai reguliarus, o kai negėriau, tai net nepamenu, nes labai jau seniai buvo, bet kad tiek dienų vėluotų, dar nebuvo niekada schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aistulka:) @ 2006 11 03, 14:07)
kai gėriau kontraceptikus buvo labai reguliarus, o kai negėriau, tai net nepamenu, nes labai jau seniai buvo, bet kad tiek dienų vėluotų, dar nebuvo niekada  schmoll.gif

cia tau tikrai persitvarko organizmas, nutraukus kontraceptikus, gali net ir iki 3 menesiu nebuti menesiniu...taigi hormonai isdykauja.
Jeigu nori leliuko, patarciau atsipalaiduoti ir reguliariai myletis, tada ir menesines susireguliuos ir nuotaika pageres, o gal ir angelelis per ta laika tavo pilvuke isitaisys, tada teks tad 9 menesius palaukt menesiniu.
Visgi , jei finansai leidzia, nusipirk ovuliaciniu testu, darykis. Ir jeigu uztaikysi ant Ovuliacijos, tai po 14 dienu lauk mmm. Bet gali buti, kad siuo metu ovuliacija pas tave visai nevyksta, todel ir mmm nera.
Atsakyti