Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo testas neigiamas, bet aš laukiuosi

Apklausa: Ar taip kam nors buvo? (321 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
sveikos,as irgi kaip daugelis jusu is proto einu- mmm turejo buti spalio 26.siaip buna reguliarios o dabar ,stai 8 dienos -nieko,labai tikiuosi leliuko,bet po mano nesekmiu ir labai baisu,jei kas ir uzsikabino tai gali bet kada islekt... unsure.gif ,o testukas lyg vaiduoklis parode II.gal anksti dziaugtis ...
kaip suprantu nestuma gali patvirtint gydytojas echoskopu ir tai ...arba kraujo tyrimas.o mano daktaryte kaip tycia biuleteni turi-jau buvau susiruosusi nueiti...
nu bet taip neramu -turbut nueisiu pas pavaduojancia,ir dar testuka ryt ryte pakartosiu...sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evamare @ 2006 11 03, 20:16)
cia tau tikrai persitvarko organizmas, nutraukus kontraceptikus, gali net ir iki 3 menesiu nebuti menesiniu...taigi hormonai isdykauja.
Jeigu nori leliuko, patarciau atsipalaiduoti ir reguliariai myletis, tada ir menesines susireguliuos ir nuotaika pageres, o gal ir angelelis per ta laika tavo pilvuke isitaisys, tada teks tad 9 menesius palaukt menesiniu.
Visgi , jei finansai leidzia, nusipirk ovuliaciniu testu, darykis. Ir jeigu uztaikysi ant Ovuliacijos, tai po 14 dienu lauk mmm. Bet gali buti, kad siuo metu ovuliacija pas tave visai nevyksta, todel ir mmm nera.


Vakar buvau pas gydytoją, nėštumo nėra sad.gif ką padarysi, viskas savu laiku.
Tik kas tie ovuliaciniai testai, kaip jie atrodo ir kur jų įsigyti g.gif nesu girdėjusi apie juos blush2.gif
Atsakyti
Radau šitą temelę, nutariau ir aš pasisakyti. Man mėnesinės buvo pirmą nėštumo mėnesį, net neįtariau kad laukiuosi, bet buvo ne tokios gausios, paskui pradėjo skaudėti vienam šone, tai pagalvojau reiktų testą pasidaryti. Testas buvo neigiamas. Kadangi skausmas nesiliovė teko kulniuoti pas ginekologę, kuri padarius echoskopą, nustatė nėštumą thumbup.gif mano mažyliui jau 1 metukas, sėkmės susilaukti sveikų vaikučių 4u.gif
Atsakyti
Man kažkaip viskas buvo, kaip priklauso.... ax.gif Ir testas dvi juosteles rodė, ir pykint savo laiku pradėjo... Na, žodžiu, be jokių netikėtumų rolleyes.gif
Bet pati esu girdėjusi, kad moterims būna mėnesinės net iki 3 nėštumo mėnesio doh.gif Va, tokie dalykai tai klaidina... unsure.gif
Atsakyti
Aistulka:),as nesenai suzinojau apie ovuliacinius testus rasi www.nestumas.lt.ir apie kitus testus...
pvz. Rapipreg,na cia jau reklama ax.gif
testas teigiamas ir krutine pradejo tempt ,as turbut nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geruta: 04 lapkričio 2006 - 14:04
QUOTE(geruta @ 2006 11 04, 16:04)
Aistulka:),as nesenai suzinojau apie ovuliacinius testus rasi www.nestumas.lt.ir apie kitus testus...
pvz. Rapipreg,na cia jau reklama  ax.gif
testas teigiamas ir krutine pradejo tempt  ,as turbut  nestuke.gif


dėkui už info, sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistulka:) @ 2006 11 04, 10:50)
Vakar buvau pas gydytoją, nėštumo nėra sad.gif ką padarysi, viskas savu laiku.
Tik kas tie ovuliaciniai testai, kaip jie atrodo ir kur jų įsigyti g.gif  nesu girdėjusi apie juos  blush2.gif

Ovuliacinis testas atrodo taip pat kaip ir nestumo testas, ir naudotis taip pat reikia.
Negalima darytis su rytiniu slapimu, reikia geriau popiet, ir 2 valandas pries tai nieko negerti, kad hormono kiekis didesnis butu.

Siaip tai , kai as pirkau buvo iskarto 5 supakuoti, nes vieno neuztenka. Reikia per Ciklo viduri 4-5 dienas is eiles daryt, ir kai antra juostele bus ryskiausia, reiskia uz 24-36 valandu vyks Ovuliacija.
Atsakyti
Man taip pat buvo neaiskumu su testuku. Ryte pasidariau rode I po keliu valandu dar zvilgtelejau rode II. Daugelis mano kad tai netikslu, kitos kad is niekur II neatsiranda. Pasimatavau BT 37,2... MMM veluoja tris dienas. Tai rytoj darysiu dar viena tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilija S @ 2006 11 08, 20:34)
Man taip pat buvo neaiskumu su testuku. Ryte pasidariau rode I po keliu valandu dar zvilgtelejau rode II. Daugelis mano kad tai netikslu, kitos kad is niekur II neatsiranda. Pasimatavau BT 37,2... MMM veluoja tris dienas. Tai rytoj darysiu dar viena  tongue.gif


laikysim uz tave kumscius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilija S @ 2006 11 08, 18:34)
Man taip pat buvo neaiskumu su testuku. Ryte pasidariau rode I po keliu valandu dar zvilgtelejau rode II. Daugelis mano kad tai netikslu, kitos kad is niekur II neatsiranda. Pasimatavau BT 37,2... MMM veluoja tris dienas. Tai rytoj darysiu dar viena  tongue.gif

Pasidaryk butinai rytoj dar viena ir pranesk mums...manau, kad tu nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Hm....kazkaip visos nutilo...
Atsakyti
Ir man testas nieko nerodo, o mmm veluoja jau 7 dienos. Uzeina pamaudzia kaip pries mmm ir vel dingsta pojuciai. Tik BT nepatinka nukritus buvo, o po to vel siek tiek soktelejo. I nestuke.gif BT nepanasu, bet ir mmm nera doh.gif
Atsakyti