Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

[quote=LumiLumi,2013 01 07, 20:01]
Man irgi idomu, kazkaip tylu is jo puses paskutiniu metu g.gif
Papildyta:

Man irgi idomu kaip cia kas su juo rolleyes.gif tikekimes super gerai smile.gif

as su klausimu. traukia, trukcioja akis. galvociau, kad truksta kokio vitamino gal?kaip jums atrodo? nusipirkciau kazka pagert, bet net nezinau ka.. ir matau gerai, ir viskas jai kaip ir gerai, bet vat uzeina ir trukcioja g.gif
Atsakyti
[quote=sypsena000,2013 01 08, 23:57]
[quote=LumiLumi,2013 01 07, 20:01]
Man irgi idomu, kazkaip tylu is jo puses paskutiniu metu g.gif
Papildyta:

Man irgi idomu kaip cia kas su juo rolleyes.gif tikekimes super gerai smile.gif

as su klausimu. traukia, trukcioja akis. galvociau, kad truksta kokio vitamino gal?kaip jums atrodo? nusipirkciau kazka pagert, bet net nezinau ka.. ir matau gerai, ir viskas jai kaip ir gerai, bet vat uzeina ir trukcioja g.gif
[/quote]
Na nepakenktu magnio pagert, gali buti trukumas g.gif man ir kartais keleta dienu patrukcioja akis, bet itariu, kad tai nuo IS doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsena000 @ 2013 01 09, 00:57)
as su klausimu. traukia, trukcioja akis. galvociau, kad truksta kokio vitamino gal?kaip jums atrodo? nusipirkciau kazka pagert, bet net nezinau ka.. ir matau gerai, ir viskas jai kaip ir gerai, bet vat uzeina ir trukcioja  g.gif

B grupės vitaminų ir magnio smile.gif
Atsakyti
[quote=ČIČI,2013 01 07, 09:42]Labukas,

idomu, kaip Silver jauciasi, ar pasitvirtino naujas gyvenimo budas  g.gif
[/quote]

Labas, Jauciuosi kaip ir visada smile.gif t.y. puikiai. Pernai tokiu metu gulejau po lasinem ir nevaiksciojau, o siuos metus sutikau su sokiais smile.gif
Dieta veikia puikiai. Beje sutikau ne viena zmogu (ne lietuvoje) kurie labai panasiai maitinasi (kitaip paleo dieta) ir issigyde ar i remisija ilgam paisunte ne tik IS bet ir kitas ligas. Siulau tuo pasidometi. Googlinkit - internete info pilna ir cia ne ragavimas smile.gif Tai veikia kuo puikiausiai, bet reikalinga valia. Beje, taip gyvenant, negalima cheatinti. O tie kas serga autoimuniniais, cheatinti negales niekada. Todel paklauskite saves ar norite gyventi skaniai ar sveikai? smile.gif
Tai tiek, panos smile.gif
Linkiu kuo geresnes sveikatos wink.gif

Papildyta:
[quote=sypsena000,2013 01 09, 00:57]
[quote=LumiLumi,2013 01 07, 20:01]
Man irgi idomu, kazkaip tylu is jo puses paskutiniu metu g.gif
Papildyta:

Man irgi idomu kaip cia kas su juo rolleyes.gif tikekimes super gerai smile.gif

as su klausimu. traukia, trukcioja akis. galvociau, kad truksta kokio vitamino gal?kaip jums atrodo? nusipirkciau kazka pagert, bet net nezinau ka.. ir matau gerai, ir viskas jai kaip ir gerai, bet vat uzeina ir trukcioja g.gif
[/quote]

Ilendu as cia paziureti kaip Jums sekasi, bet gaila, kad mano pastangos, bandant Jums padeti isaiskinkti kelia i sveikata, tik laiko gaisimas sad.gif
Neklausote manes sad.gif Be to, as siuo metu linkes visko neforsuoti. Pagyvenkim dar bent pusmeti...
Tikiu, kad viskas ir toliau eis kaip per sviesta smile.gif, bet , manau, jums reikia ilgresnio laiko tarpo, kad akys kiek placiau atsimerktu ir pradetumet bent kiek judinti savo dailius uzpakaliukus wink.gif ir rupintis savo sveikata. Buckis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silver79: 09 sausio 2013 - 16:03
Laikausi as tos dietos (butent paleo), bet tik tiek, kad turiu as tuos atkrycius, nedingo jie man niekur, gal dar teks laukti, nes ligos pradzia, dar neapsiramina gyvate biggrin.gif

Laukiu dabar siuntinio, nusipirkau dideli kamuoli, teks padirbeti su pusiausvyra ir koordinacija fitness3.gif
Einu rytoj i pokalbi del doktoranturos studiju, labai noriu, bet kartu ir bijau, o bijau, kad liga kojos nepakistu, visgi 4 metai isipareigojimu, tai metausi dabar, susikaupti nepajegiu, tikiuosi klaidos nedarau mastau.gif

Labai dziaugiuosi silver, kad jums viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
As norejau paklausti, gal kas gere ar leidosi dexametazona kaip silpna steroida? nezinau, koja skauda, jauciasi kiek silpnesne, geriu pleciancius bei vitaminus, bet poveikio vis kaip nera taip nera, tai nusipirkau to dexametazono, nesinori is karto griebtis prednizolono g.gif
Atsakyti
Elektra praejus siuo metu, pavasari ja jauciau, po to vasara, rudeni ir dabar nejauciu elektros. Jauciu dabar tik snuovargu - pastoviai nusikalus ir skauda sanarius, kojas, daznai galva ir adateles laksto toj rankoj, pirstuose, kur buvo nutirpus ir su kuria net rasyt neisejo, desine ranka. JOa, liepe po metu ateit, tai dar stebes mane turbut, gal nenorejo labai gasdint del tos issetines, kadangi galutinai dianozes nepatvirtino, todel ir pasake, kad esu sveika. As tai va visa rudeni vaiksciojau i ozonoterapijas Miramedoj, 12 kartu buvau, nes man ir plaukai slinko ir oda skilinejo, ir herpes kilo, dabar lygtais geriau smile.gif

QUOTE(Apart @ 2013 01 06, 13:05)
Sveiki, nu l. keista, siaip jei zidiniu yra tai ir IS yra manau tik gal remisijos fazeje. Ka siuo metu blogo jauciat, kad Gabapentin israse? O elektra praejo, nes man kaip prasidejo vasara taip ir tebejauciu vis dar?

Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2013 01 09, 23:29)
Elektra praejus siuo metu, pavasari ja jauciau, po to vasara, rudeni ir dabar nejauciu elektros. Jauciu dabar tik snuovargu - pastoviai nusikalus ir skauda sanarius, kojas, daznai galva ir adateles laksto toj rankoj, pirstuose, kur buvo nutirpus ir su kuria net rasyt neisejo, desine ranka. JOa, liepe po metu ateit, tai dar stebes mane turbut, gal nenorejo labai gasdint del tos issetines, kadangi galutinai dianozes nepatvirtino, todel ir pasake, kad esu sveika. As tai va visa rudeni vaiksciojau i ozonoterapijas Miramedoj, 12 kartu buvau, nes man ir plaukai slinko ir oda skilinejo, ir herpes kilo, dabar lygtais geriau smile.gif

tai ozonas padejo?
Atsakyti
Silver, mano vyras irgi laikosi grieztos dietos (gal ne visai tokios pat) yra geriau, bet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 10 sausio 2013 - 08:48
QUOTE(ČIČI @ 2013 01 10, 09:48)
Silver, mano vyras irgi laikosi grieztos dietos (gal ne visai tokios pat) yra geriau, bet...


Na, paleo dieta tik izanga i tikraji isgijima ir sveikata smile.gif Paleo autoimuninis protokolas daug grieztesnis. O tai reiskia: jokiu vaisiu (isskyrus avokada), jokiu seklu, ankstiniu, riesutu ...
Ilgai nevardinsiu, nes paprasciau parasyti ka galima valgyti smile.gif
Visa, trumpai kaitinta mesa (iki 5 min) arba visai nekaitinta (vytinta, sudyta. Rekomenduojama nevalgyti neaiskios, fermose augintos mesos), Butina organu mesa bent 2-3 kartus savateje. Norint sutvarkyti virskinima butinas jautienos ar paukstienos kaulu sultinys, be perkaitinto riebalo, kasdien bent po puodeli (200-250 ml). (As geriu po 2 kasdien) Sultini verdu nuo 5 iki 8 val. Zuvis (garinta, troskinta iki 5 min arba zalia ir sudyta. Geriausia, kad nebutu auginama fermuose, nes net ir ekologiskai fermose uzauginta lasisa ar upetakis pripumpuotas OMEGA 6), darzoves (RAW, GARINTOS, TROSKINTOS), isskyrus nightshades seimos ir grybai.
Riebalai: kokosu, alyvuogiu, avokadu aliejus. As ir sviesta nustojau vartoti (net GHEE) nes sviete , kad ir ne daug, vis dar like pieno baltymo - kazeino. Tik kas penktas planetos gyventojas t.y. organizmas susitvarko su siuo baltymu. Ar patenku as i ta 20 % POPULIACIJOS? Nesu tikras, todel ir nevartoju... smile.gif
Pradzioje si dieta atrodo ekstremali, bet ilgainiui tai tampa iprasta.

Kai kas sako, kad gyvenimas per trumpas ir verciau vartosiu vaistus, bet neatsisakysiu visko kas man skanu ir suteikia bent toki malonuma...
Gal jie ir teisus, bet as renkuosi buti sveikas wink.gif
Negaliu ideti cia kaip atrodo mano kasdieniniai valgiai, bet keleta paskutiniu dienu galima pamatyti cia:
http://i46.tinypic.com/2mnp1sz.jpg (vakariene) 01-07
http://i46.tinypic.com/33udagg.jpg (pietus) 01-08
http://i46.tinypic.com/10qfcpe.jpg (vakariene) 01-08
http://i48.tinypic.com/5oe3av.jpg (pietus) 01-09
http://i50.tinypic.com/25k34e8.jpg (vakariene) 01-09
http://i47.tinypic.com/121db13.jpg (pusryciai) 01-10

SKANAUS wink.gif

PASTABA.
Naudojami prieskoniai: beveik visi zalumynai (KRAPAI, PETRAZOLES, BAZILIKAI, RAUDONELIS ir t.t.), ciberzole, cesnakas, svogunas. druska. (negalima jokiu prieskoniniu seklu !!!)

Beje, prie dar greiztesnes mitybos negalimi RAW cesnakai, svogunai - Ypac ju milteliai ir labai saikingai vartojami avokadai smile.gif Dabar daugmaz viskas

Sorry, pamirsau dar viena labai svarbu dalyka smile.gif
Max. 3 valgymai per diena (geriau 2) o idealiausia vienas smile.gif bet cia jau aukstasis pilotazas, tad jei kas bandysite pradekite nuo 3 ir jokiu uzkandziavimu. Jei jau be proto uzvaldo alkis, idealiausia saukstas kokosu aliejaus ar kakavos sviesto gabaliukas. t.y. gryni riebalai.
Gerai pasijusti kai kam uztenka 3-4 men. Kai kam gali prireikti ir metu. O kas senai gydotes ir daznokai gaunate hormonu, kurie isbalansuoja visa organizma labai ilgam, rasoma, kad gali prireikti 2-4 metu, kol lastele atsikratys viso brudo. Todel labai sunku ir svarbu nepasiduoti pirma/antra menesi, kurie buna ziauriai sunkus. ( Ne tik fiziskai, bet ir psichologiskai) Bet, patikekit, verta wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silver79: 10 sausio 2013 - 09:58
O kas per gerimas - arbata?
Labai grazios foto, taip ir norisi paragauti essen.gif

Dar klausimas, ar mesa nebuna kieta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 10 sausio 2013 - 10:35
QUOTE(ČIČI @ 2013 01 10, 11:28)
O kas per gerimas - arbata?
Labai grazios foto, taip ir norisi paragauti  essen.gif

Dar klausimas, ar mesa nebuna kieta?


Ne, tai jautienos kaulu sultinys. Jis isskirtinis savo amino rugstymis - glicinu ir Prolinu. Tai dvi svarbiausios amino rugstys ieinancios i jungimaji audini. Zmogus turi daug jungiamuju audiniu ir sios dvi amino rugstys ieina beveik i visus juos.
Glicinas labai svarbus reguliujant virskinima, nes padeda sureguliuoti skrandzio druskos rugsti, gydyti bei kuo geriau jam funkcionuoti. Taip pat dalyvauja detoksifikacijoje. Taip pat jis reikalingas glutamino gamybai - svarbiam antioksidantui. Glicinas taip pat padeda reguliuoti cukraus lygi kraujyje. Glicinas padeda greiciau atsistatyti raumenims , pakeldamas kreatino lygi. Tai labai svarbu prie IS ir kitu lygu. Be to Glicinas labai svarbus palaikant normalia centrines nervu sistemos funkcija. Ir t.t.
Glicinas ir Prolinas kaip ir nelaikomas amino rugstymis, nes jas organizmas gali/sugeba, reikalui esant sintetinti pats. Taciau, jei organizmas serga, o ypac IS, geriau to papildomo darbo neuzkrauti. Juolab, kad gautos su maistu sios medziagos daug efektyvesnes.
Ir dar gydant bet kokia infekcija ar autoimuninius susirgimus, Glicinas kritiskai svarbus. O ji ne taip paprasta gauti. Kaulu, sausgysliu ir t.t. mes nelabai valgom. Todel gerai paruostas kaulu sultinys puikus glicino ir Prolino saltinis. Kaip tinkamai paruosti? Kam bus idomu, parasykite wink.gif

Del arbatu. Geriau negerti jokiu, bet jei norisi geriau zoleliu. Kava , zalia arbata taip pat tabu !!!

Mesa buna pati miknsciausia, jei jos neperkaitini. t.y. kai ji neatiduoda savo vandens ir baltymai paprastai kalbant nesusyvynioja negriztamai.
Siaip visa mesa, tinkamai ruosiant, valgoma jau po - 3-7 min. Buna minksta ir sultinga. Tinkamas virimas/garinimas ir Laikas labai svarbus, nes 10 min. jau gali buti tas laikas, kai ji pradeda kieteti, o tada jau reikes ja usinti/troskinti valandas, kol susivyniaves baltymas vel issyvynios, bet is tokios mesos naudos kaip is ozio pieno. Tai daugiau nuodas nei vaistas, nes kunui reikia be galo daug pastangu toki praktiskai nevirskinama produkta sudoroti, o ir naudos jokios. Tokia mesa tik apvirskinama, o galutini darba padaro patalogine mikroflora. O tada mes skundziames kietais viduriais ar kitomis virskinimo problemomis ir nepakliamu dvoku biggrin.gif
Atsakyti