Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Reikia patarimo, as labai pasimetus. Siandien nuejau kalbetis del tos doktoranturos, lyg ir viskas ok, supratau, kad dirbti teks daaaaug (visgi klinikos), apsispresti turiu iki pirmadienio. Ir vis islenda ta IS baime. As jiems nieko nesakiau, nes tada butu viso gero ir galeciau kukuoti toliau. Ka jus darytumet? Ar isipareigotumet? Neturiu su kuo pasitarti, mamai nesakysiu, nes pasius kaip velnias. Nezinau, pasimeciau. Is kitos puses sedeti ir nieko neveikti ne iseitis, bet isipareigoti ir jeigu liga susuks, kas tada? Labai reikia patarimo is protingu lupu, nes as jau visai iskydau verysad.gif ka jus darytumet?
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 10, 16:17)
Reikia patarimo, as labai pasimetus. Siandien nuejau kalbetis del tos doktoranturos, lyg ir viskas ok, supratau, kad dirbti teks daaaaug (visgi klinikos), apsispresti turiu iki pirmadienio. Ir vis islenda ta IS baime. As jiems nieko nesakiau, nes tada butu viso gero ir galeciau kukuoti toliau. Ka jus darytumet? Ar isipareigotumet? Neturiu su kuo pasitarti, mamai nesakysiu, nes pasius kaip velnias. Nezinau, pasimeciau. Is kitos puses sedeti ir nieko neveikti ne iseitis, bet isipareigoti ir jeigu liga susuks, kas tada? Labai reikia patarimo is protingu lupu, nes as jau visai iskydau  verysad.gif  ka jus darytumet?


Jei idomi mano nuomone, tai as asmeniskai tikrai eiciau. Susuks, nesusuks... bet sedeti ir laukti tikrai ne iseitis. Sekmes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2013 01 10, 15:34)
Jei idomi mano nuomone, tai as asmeniskai tikrai eiciau. Susuks, nesusuks... bet sedeti ir laukti tikrai ne iseitis. Sekmes wink.gif


Zinoma, kad idomi, man idomi visu nuomone. Aciu, silver. Pakalbejau dar su viena drauge, sake tik pirmyn. Teks ir su savimi padirbet, per daug emociju pas mane, kas belieka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 10, 16:17)
Reikia patarimo, as labai pasimetus. ka jus darytumet?

Reiktų pasiimti popieriaus lapą ir dėti pliusus minusus:
- turėsiu papildomo streso
- išlaidų
- ar man iš vis to reikia, ar pasinaudosiu tomis studijomis..gal geriau paskaityti įdomesnės literatūros biggrin.gif

+ būsiu užimta, nebebus kada galvoti kokia aš ligota, nelaiminga
+būsiu dar labiau išsilavinus (nors turbūt niekas dėl to neabejoja jei net iki doktarantūros "daėjai")...
+kol vaikų nėra yra laiko smile.gif

Aš asmeniškai nebeičiau, geriau pasidarbuoti ir užsidirbti pinigų kol yra sveikatos, mūsų eiga šiaip l. nepalanki...o prognozės miglotos
Gero apsisprendimo mirksiukas.gif

Atsakyti
Kad to darbo nera, ypac Kaune.
Islaidu nebus, mokslas nekainuoja, stipendija apie 1300Lt plius duoda 0,5 etato jeigu nori. Perspektyva nebloga, lieki dirbti universitete ir turi savo studentu grupe.
Dar vienas pliusas, jei del ligos negali testi mokslu, gydytojas israso pazyma ir nebereikia valstybei nieko grazinti (tos stipendijos, kuria moka).
Visi minusai tai liga. Tiksliau vienas didelis prakeiktas minusas gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(dalmatinas @ 2013 01 10, 09:06)
tai ozonas padejo?


Nezinau, ar padejo, net blogiau nera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 10, 17:58)
Visi minusai tai liga. Tiksliau vienas didelis prakeiktas minusas  gun_bandana.gif

Tai tuomet tik pirmyn, vieni pliusai smile.gif , gal mes per daug sureiksminam ta liga is tikruju.
As ir nejau i l.gerai apmokama darba, bet reikalaujanti itampos, nama bijau pradeti statytis...O ka planuoti, kai net rytoj nezinai kas bus..Bet kaip kazkas sake : - Po kiekvieno pablogejimo ateina pagerejimas 4u.gif
Atsakyti
Dekoju uz nuomone, manau bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 10, 20:09)
Dekoju uz nuomone, manau bandysiu  4u.gif


Butinai pabandyk, nieko neprarasi 4u.gif

Silver, as noreciau suzinoti, kaip verdi sultini smile.gif
dar norejau paklausti, jokiu kosiu nevalgai?
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 10, 21:09)
Dekoju uz nuomone, manau bandysiu  4u.gif


As tai manau, jei patinka universitetinis, mokslinis ttiriamasis darbas, patinka dirbti pries auditorija, destytojauti, tai butinai reikia stoti i doktorantura, manau reikia klausytis savo sirdies 4u.gif EIK, KUR LIEPIA SIRDIS... 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ČIČI @ 2013 01 11, 09:10)
Silver, as noreciau suzinoti, kaip verdi sultini  smile.gif


Ir man idomu biggrin.gif

As labai spinatus pamegau, Kauno urmo turguje pas viena vyruka perku, visada svieziu turi, apskritai skaiciau vienos daktares (pati turi IS ir pakilo is vezimelio) sudaryta paleo dieta, tai ji labai rekomenduoja zalias lapines darzoves. Taip pat uogas, ypac melynes g.gif Kadangi dieta yra medziotoju-rinkeju tai gal vasara reiktu po miska pasivaikscioti essen.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 11, 10:57)
Labai aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:
Ir man idomu  biggrin.gif

As labai spinatus pamegau, Kauno urmo turguje pas viena vyruka perku, visada svieziu turi, apskritai skaiciau vienos daktares (pati turi IS ir pakilo is vezimelio) sudaryta paleo dieta, tai ji labai rekomenduoja zalias lapines darzoves. Taip pat uogas, ypac melynes  g.gif  Kadangi dieta yra medziotoju-rinkeju tai gal vasara reiktu po miska pasivaikscioti  essen.gif


bet taip suprantu, kad pagal sia dieta jokiu vaisiu ir uogu unsure.gif
Atsakyti