Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 14, 10:07)
As bendrauju su serganciais uzsienieciais vienoje grupeje internete, buvo nemaza dalis besiskundzianciu plauku slinkimu del vartojamo copaxone.



reiks pasiklausinet kai nueisiu pas neurologus. Bėda ne bėda čia, bet kaip mergina, tai visai aš norėčiau, kad nevisi jie nukristu..ir taip 5 plaukai.. ačiū labai už info.

LumiLumi, nusiteikimo teigiamo tik ir viskas bus gerai. viena karta į savaitę--- o tai tikrai gerai mirksiukas.gif aš su capaxonu save kiekvieną vakarą kankinu..ir ceciulito atsirado doh.gif skaičiau, kad šalutinis toks ale jo. aš vis pagalvoju, gal irgi prašytis kažko kito..

na ir kaip po injekcijos pirmos nuotaikos?
Atsakyti
O as metus vartoju Avonexa, o kolkas jokiu kepenu fermentu ir antikuniu netikrino doh.gif klausiau, tai sake per anksti dar g.gif
Dar persalima vel sugebejau pasigauti doh.gif gulineju lovoj, geriu silta arbata, vaistu kruvas, nes virusas tai stiprus uzpuole sad.gif
Atsakyti
As dar neduriau, laukiu vakaro, gal kita menesi darbas nusimato, tai durtis ryte nenoreciau. Be to noriu, kad MB butu salia.
Man liepe po menesio pakartoti bendra kraujo ir kepenu fermentu (ALT ir AST) tyrima 4u.gif
Atsakyti
Po menesio man buvo tik nezymiai fermentai pakile, o dabar jau gerokai daugiau verysad.gif Burnoj kartu, pykina, pilva pucia... verysad.gif
Atsakyti
Kai gulejau su atkryciu, maciau merginos vartojancios interferonus sita papilda kepenims geria http://www.vaistai.l...letes-n100.html
Gal reiks pabandyti g.gif
Juratema, o ka daktarai sako?
Atsakyti
As dar su klausimu. Kaip supratau vaistu israsyti gydantis gydytojas negali, juos israso kas tris menesius konsiliume? Tai pvz ka pasakyti darbdaviui, kaip istrukti i ta konsiliuma? doh.gif Man viskas bus vietoje, teks is vieno pastato nulekti i salia esanti, bet kartais buna eile, nu va, vel nervas ima unsure.gif
Atsakyti
Leksiu ir as pasitikrinti kepenu fermentu g.gif kazkaip neramu pasidare, neurologai santariskese nelabai tuo domisi blink.gif
Juratema, o kiek laiko tu vartoji Avonexa? teigiama poveiki jauti kazkoki?
Atsakyti
Taigi sakau kad nesenai-po pirmu sesiu injekciju neatlaikiau ir pora kartu praleidau, o dabar jau antra injekcija susileidau po pertraukos. Seimos gyd kai pasakiau kad fermentai sukile sako "tai gerai" doh.gif . Pasigincijau kad negerai, sako tai aisku negerai, kas tau cia neaisku, nu zodziu slykstyne jinai pas mane nereali.. O siaip tai as gerai jauciausi, tik kai paumejimas tai buna tada verysad.gif gal jegu daugiau pridejo, net nezinau smile.gif
As darbe niekam nieko nesakau (galimybes leidzia) ir apie grupe nesakau, o kam jiems zinot blush2.gif Beje, nenoriu apsisaukt anksciau laiko, bet as cia buvau ta, kuri paskelbe zinia, kad sergantys IS nedraudziami nuo nelaimingu atsitikimu, tada pasikroviau nuo Silverio malku, kad taip but negali, paskui issiaiskino, bet neatsiprase.. verysad.gif Tai va, Avivoj yra panasumas kad apsidrausiu (tfu tfu tfu kad neprisisnekeciau) jei apdraus-pranesiu visom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratema: 15 sausio 2013 - 16:05
O i uzsieni keliaujant mus draudzia sveikatos draudimu? Tarkim jei noreciau keliaut i jav, o ten netycia paumejimas prasidetu g.gif ten gi medicinos paslaugos labai brangiai kainuoja, jei paciam moket g.gif
Atsakyti
Sveiki, aš kažkada teiravausi dėl draudimo. Ilgai ieškojau, bet suradau kas sutiko drausti, tik reikėjo pristatyti išrašą iš ligoninės (kai paskutinį kartą gulėjau) ir apdraudė!!! Jie sušaukė ekspertų pasitarimą, man reikėjo užpildyti ilgą anketą ir viskas.
4u.gif 4u.gif 4u.gif Apdraudė Vilniaus bankas smile.gif



QUOTE(juratema @ 2013 01 15, 17:01)
Taigi sakau kad nesenai-po pirmu sesiu injekciju neatlaikiau ir pora kartu praleidau, o dabar jau antra injekcija susileidau po pertraukos. Seimos gyd kai pasakiau kad fermentai sukile sako "tai gerai"  doh.gif . Pasigincijau kad negerai, sako tai aisku negerai, kas tau cia neaisku, nu zodziu slykstyne jinai pas mane nereali.. O siaip tai as gerai jauciausi, tik kai paumejimas tai buna tada  verysad.gif gal jegu daugiau pridejo, net nezinau  smile.gif
As darbe niekam nieko nesakau (galimybes leidzia) ir apie grupe nesakau, o kam jiems zinot  blush2.gif Beje, nenoriu apsisaukt anksciau laiko, bet as cia buvau ta, kuri paskelbe zinia, kad sergantys IS nedraudziami nuo nelaimingu atsitikimu, tada pasikroviau nuo Silverio malku, kad taip but negali, paskui issiaiskino, bet neatsiprase.. verysad.gif  Tai va, Avivoj yra panasumas kad apsidrausiu (tfu tfu tfu kad neprisisnekeciau) jei apdraus-pranesiu visom  smile.gif

Atsakyti
Labas rytas. Taigi as po savo pirmojo durio. Galvojau bus blogiau. Vakar 21.00 isgeriau ibuprofena, o po pusvalandzio MB suleido vaistus i slauni, neskaudejo visai. Is karto miegoti nejau, dar pasidariau puoda arbatos ir paziurejom filma, pu keliu valandu nuo injekcijos jutau tik nezymu galvos skausma ir truputeli degino durio vieta. Uzmigau lengvai. Apie 4 val ryte pabudau, nes pasidare labai salta, uzsidejau vilnones kojines, dar ikaliau ibuprofeno, prisiglaudziau prie MB, kad butu silciau ir apie valandele psikankinau su drebuliu, paskui issijungiau. Siandien truputeli svaigsta galva, jauciuosi neissimiegojus, bet siaip nuotaika puiki. Jei taip ir toliau (ir jei nebus blogiau) manau viskas bus ok 4u.gif Grazios dienos 4u.gif
Atsakyti
Labutis, nu va kaip šaunu LumiL., kaži kodėl man tą Betaferoną kišo, žiūriu niekam jo nebeduoda g.gif, jis pats seniausias ir pašalinių daugiausiai.

Ar paskaitinėjat ISlangą - ten apie mitybą kaip tik sako kuo mažiau mėsos

Jau prieš daugelį metų mokslininkai pastebėjo ryšį tarp IS atsiradimo ir žmonijos valgymo įpročių. Yra pripažįstama, jog šia liga susergama dažniau tose populiacijose, kuriose mėsos produktų yra vartojama daugiau. Žuvis, regis, turi apsaugos efektą. Biocheminiai tyrimai verčia mokslininkus daryti išvadas, jog „medžiagos nešėjai“, atsakingi už imuninės sistemos reakciją į IS susidaro iš daugybės nesočiųjų rūgščių, arachidono rūgšties. Ši medžiaga skatina uždegimą ir paprastai randama gyvūninės kilmės maisto produktuose, pavyzdžiui, mėsoje, kiaušinių tryniuose, pieno ar sviesto riebaluose.

http://www.islangas....ems/mityba.html
Geros dienos 4u.gif
Atsakyti