Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

QUOTE(Meletė @ 2013 01 11, 23:41)
Sveikos 4u.gif 
Smagu matyti senus vardus, ir aisku naujus. 4u.gif  biggrin.gif
Kazkaip liga mane pamirs (tfu tfu tfu ) ir nebeuzsuku smile.gif

Sveika, gaila, kad palikai mus smile.gif , primink ar naudoji kokius vaistus ar ne?
Ir savo dietą pasakyk smile.gif - ar ką nors pakeitus esi mityboj, papildai kokie ar tiesiog remisija?
Atsakyti
As bendrauju su serganciais uzsienieciais vienoje grupeje internete, buvo nemaza dalis besiskundzianciu plauku slinkimu del vartojamo copaxone.
Atsakyti
Gavau Avonexa, ryt pradesiu, bijau.
Atsakyti
Man uzdraude juos leistis i sedmenis, liepe i slaunu priekine puse, autoinjektoriaus nera, nezinau kaip prisiversiu, prasysiu draugo kolkas, paciai rankos drebes. Nusipirkau ibuprofeno, sake padeda nuo salutiniu. Vienas pliusas, kad tik karta per savaite.
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 14, 14:54)
Man uzdraude juos leistis i sedmenis, liepe i slaunu priekine puse, autoinjektoriaus nera, nezinau kaip prisiversiu, prasysiu draugo kolkas, paciai rankos drebes. Nusipirkau ibuprofeno, sake padeda nuo salutiniu. Vienas pliusas, kad tik karta per savaite.

Kaip keista, kad uzdraude i sedmenis g.gif man kaip tik sake leistis i sedmenis smile.gif aisku pati bijau leistis, visada MB prasau, kad suleistu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteleee26 @ 2013 01 14, 15:10)
Kaip keista, kad uzdraude i sedmenis g.gif man kaip tik sake leistis i sedmenis smile.gif aisku pati bijau leistis, visada MB prasau, kad suleistu rolleyes.gif


As klausiau, sake anksciau leisdavo, dabar jau nebe. As irgi MB prasysiu. Ar jums labai sunkus salutiniai budavo po pirmu duriu? man sake leistis po duso pries miega, isgerus ibuprofeno 600mg, pasidalinkit savo potyriais, bent zinosiu ko tiketis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 14, 15:26)
As klausiau, sake anksciau leisdavo, dabar jau nebe. As irgi MB prasysiu. Ar jums labai sunkus salutiniai budavo po pirmu duriu? man sake leistis po duso pries miega, isgerus ibuprofeno 600mg, pasidalinkit savo potyriais, bent zinosiu ko tiketis  4u.gif

Man pirma menesi po susileidimo praejus porai valandu prasidedavo toks saltkretis, kad net viska skaudedavo nuo to kratimosi doh.gif o poto ir temperatura pakildavo ir taip iki ryto prasikankindavau, nors ir ibupromo 400-600mg gerdavau schmoll.gif bet su laiku salutiniai vis mazejo ir db 200 mg ibupromo isgeriu ir einu miegot, o kita diena kaip agurkas thumbup.gif tik kartais pagalvoju ar yra ju teigiamas poveikis unsure.gif
Atsakyti
Aciu! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 14, 15:54)
Man uzdraude juos leistis i sedmenis, liepe i slaunu priekine puse, autoinjektoriaus nera, nezinau kaip prisiversiu, prasysiu draugo kolkas, paciai rankos drebes. Nusipirkau ibuprofeno, sake padeda nuo salutiniu. Vienas pliusas, kad tik karta per savaite.

Labai idomu kad uzdraude i sedmenys g.gif as i kojas leisdavau Copaxone (tai cia po oda buvo), o tokia ilga adata ismeigt i koja baisoka doh.gif i sedmenys kartais pati leidziu, o siaip draugo mama kokia 23.00 suleidzia ir einu miegoti. Anksciau geriau ibuproma bet dabar kazkaip be salutinio poveikio 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi labai keista g.gif As ryt bandysiu i slauni durti, mesos ant slaunu turiu biggrin.gif bet jeigu bus nepakeliama tada nepaisysiu ir kalsiu subinen, ten irgi raumuo yra, tai kame bedos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LumiLumi @ 2013 01 15, 00:28)
Man irgi labai keista  g.gif  As ryt bandysiu i slauni durti, mesos ant slaunu turiu  biggrin.gif  bet jeigu bus nepakeliama tada nepaisysiu ir kalsiu subinen, ten irgi raumuo yra, tai kame bedos  biggrin.gif

Po menesio eisiu pas gydytoja vaistu, tai reikes pasiklausti ar cia yra kazkoks skirtumas kur durti g.gif
Atsakyti
Man tai ziaurus pasaliniai buvo, po pirmu sesiu kartu nutraukiau, nes ne tik temperatura iki 40 kildavo, bet dar ir pravemdavau po 4-6 val....padariau pertraukele ir dabar "antru uzejimu" jau antra karta susileidau, negeriau jokiu nuo tempos, nes nedidele- iki 37,5, tik labai kaulus lauzo ir viska skauda, bet pakenciama. Man labai ilgai uztrunka viskas, prasideda mazdaug po sesiu valandu po injekcijos ir tesiasi 14-16 val. Tai jei leisciausi nakciai-i darba iseit 0 sansu doh.gif Tik va beda-pas mane kepenu fermentai sukile, o seimos gyd tai tokia prietranka, kai gavau situs vaistus (avonexa) elgiasi taip lyg uz juos is savo kisenes moketu, neina susikalbet visai.. verysad.gif Geriu Verdina, Hepatex nuo kepenu ir tikiuosi kad praeis. O del poveikio-kol nesileidau-jau buvo tradicija primigt pietu miego, kitaip neistempdavau, o dabar nei su lazda i lova nenuvarysi-tai gal veikia? thumbup.gif Lumi Lumi nesibijok, gerai ten duriasi, adatele astri tokia, tik bac ir yra smile.gif Laikykis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratema: 15 sausio 2013 - 10:10