Įkraunama...
Įkraunama...

Išsėtinė sklerozė

Na man irgi visokiu minciu buvo, vienu metu kartojau sau, kad jeigu busiu darzove tai tikrai nusizudysiu arba pabaigti su savimi spesiu bet kada. Na ir ka, ateina rytas, atmerki akis ir toliau judi i prieki. Va dabar vel prasidejo dvejinimaisi, su klausa bedos, gal apkursiu, nezinau. Netgi esu sau pasakius, kad geriau apkursti negu apakti. Bet gerai jus sakot, yra kaip yra ir reikia su tuo ismokti gyventi 4u.gif
Atsakyti
As ant to kelio gyvenimo prasmes ieskojimo, skaitau filosofo Maceinos knyga, dali - apie Jobo drama. idomi filosofija. 4u.gif
Atsakyti
Aš paskutiniu metu bandžiau pačią Jobo knygą skaityti, bet sunkiai sekasi įsigilinti, o auginant mažą vaiką laiko sunku atrasti.
Gal matėt filmą "Adomo obuoliai", labai neblogas, man padarė įspūdį.
Atsakyti
Nea, nemaciau, reiktu paziureti 4u.gif
Atsakyti
Bandysiu siandien parsisiusti ir paziureti smile.gif
Atsakyti
Dar nusipirkau tokia knyga:

http://www.katalikul...amp;book_id=622

Apskritai Kataliku leidiniuose geru knygu yra 4u.gif
Atsakyti
Seime siuo metu vyksta tarptautine konferencija del IS smile.gif kam idomu isijunkit :
http://www3.lrs.lt/p...2...30792&p_k=1
Atsakyti
Man neatidaro, as jau pries pietus bandziau jungtis schmoll.gif

Prisikarksejau, pagaliau pavyko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LumiLumi: 07 gruodžio 2012 - 14:02
Mielieji, nebezinau jau kas su manim vyksta, nu taip skauda kojas, rankas, atrodo kaulus ir sanarius, ir taip kiekviena diena, niekaip nepraeina, jauciuosi kaip pencininke simtamete, baisu, ar ir jums taip buna?... blink.gif
Atsakyti
Gal, kad oras atsalo? Man stubura paskutiniu metu skauda (tai as toki aparateli su elektrodais ant nugaros klijuoju, kad skausmas praeitu) ir blauzdos erzina, kartais kelioms minutems surakina (panasiai kaip meslungis) ir gelimas isilgai blauzdos raumenu eina, bet tik per viduri, lyg butu kokia viela iverta.
Atsakyti
QUOTE(LinaJulijaOna @ 2012 12 09, 00:31)
Mielieji, nebezinau jau kas su manim vyksta, nu taip skauda kojas, rankas, atrodo kaulus ir sanarius, ir taip kiekviena diena, niekaip nepraeina, jauciuosi kaip pencininke simtamete, baisu, ar ir jums taip buna?... blink.gif


man irgi panasiai, vakar ryte vos is lovos islipau, po nakties jauciausi kaip sulauzyta, siaip raumenys isitempe, nuo kitos sav. i poliklinika procedurom pavaiksciosiu, turetu padeti g.gif paskutiniu metu tokia pavargus jauciausi, kad biuleteni teko imti verysad.gif
Atsakyti
Gal ir oras cia, nes kai atsalo, pradejo skaudet. Bet nezinau, kaip tai iskentet, kazkokia nesamone doh.gif nebeturiu jegu niekam blink.gif
Atsakyti