Įkraunama...
Įkraunama...

Receptų knygos

QUOTE(pingvinukas lolo @ 2013 01 17, 15:15)
Sveikos, prieš porą savaičių gavau dovanų knygą ''7 ingredientai''. Receptai joje neįprasti tačiau ir neįmantrūs, gaminti nesudėtinga bet skonis ir vaizdas pasakiškas  thumbup.gif


Man irgi labai patinka Virtuvės mitų griovėjai :)Neseniai nusipirkau ir naująją jų knygą "7ingredientai draugams",net jokių akcijų nelaukiau doh.gif receptai,kaip ir pirmojoje nesudėtingi,produktų reikia nedaug,kiek gaminau viskas thumbup.gif
Turiu Beatos antrąją knygą irgi patinka smile.gif "žaidžiame virtuvę" ir 'Gustavo receptai" schmoll.gif stovi nenaudojamos
Atsakyti
Sveikos,

iš rečiau minimų norėčiau paminėti D. Doncovos "Tinginės valgių knyga". Man asmeniškai labai patiko - receptai su autorės intarpais, aprašymais, kaip ir kodėl vieną ar kitą patiekalą gamina. Receptai geri, sudėtingų nedaug, mama padovanojo ją man, pirmoji mano asmeninė kulinarijos knyga tongue.gif
http://www.patogupir...lgiu-knyga.html
O šiaip aš Beatos gerbėja, aišku, norėčiau daug knygų perversti bent - pradedant "Klasikine virtuve". Gal kada nors... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrij@ @ 2013 04 14, 23:14)
Sveikos,

iš rečiau minimų norėčiau paminėti D. Doncovos "Tinginės valgių knyga". Man asmeniškai labai patiko - receptai su autorės intarpais, aprašymais, kaip ir kodėl vieną ar kitą patiekalą gamina. Receptai geri, sudėtingų nedaug, mama padovanojo ją man, pirmoji mano asmeninė kulinarijos knyga  tongue.gif
http://www.patogupir...lgiu-knyga.html

drinks_cheers.gif Ne visi receptai mano skonio,bet labai patinka autores stilius.Nemazai bandziau is knygos biggrin.gif
Atsakyti
Ar kas jau nusipirko knyga "Sezonine virtuve"? Kokie atsiliepimai, pastebejimai, vertinimai, ar verta pirki?
Atsakyti
Gal kas įsigijot ir oakomentuotumėt naują R. Laužiko knygą apie senąją Lietuvos kulinariją? Nepamenu tikslaus pavadinimi, leidykla Briedis.
Papildyta:
Ir V. Radzevičiaus Pasaulio puodai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Obelėlė @ 2014 01 23, 20:52)
Ar kas jau nusipirko knyga "Sezonine virtuve"? Kokie atsiliepimai, pastebejimai, vertinimai, ar verta pirki?



QUOTE(muminukas @ 2014 02 27, 03:58)
Gal kas įsigijot ir oakomentuotumėt naują R. Laužiko knygą apie senąją Lietuvos kulinariją? Nepamenu tikslaus pavadinimi, leidykla Briedis.
Papildyta:
Ir V. Radzevičiaus Pasaulio puodai ax.gif



Mane irgi labai domina šių dviejų knygų atsiliepimai...
Atsakyti
Labas vakaras! 4u.gif
Siandien knygyne verciau: "Pasaulio virtuvė. Žingsnis po žingsnio". Knyga sunki ir stora, su laaabai daug, "nezmoniskai" apetita kelianciomis nuotraukomis. Receptai surasyti standartiskai ir trumpai, t.y. ingredientai ir gamyba, o toliau viska step by step iliustruota. Kai kurie receptai uzima net po 3 - 4 psl., vien del nuotrauku gausos ir dydzio. Kiek permeciau akim, tai receptai nera labai sudetingi, bet "skanus".
Keli minusai: tu nuotrauku gal ir per daug. Nera jokios konkrecios izangos, nei knygoje, nei tuo labiau prie receptu. Va tas, mane labiausiai nuliudino. Kai gaminu maista, tai noreciau zinoti, nebent to recepto kilme, italu ar ispanu; japonu ar kinieciu, tolimuju ar artimuju rytu, prancuzu, vokieciu itt.
Bet nepaisant siu minusu, si knyga mane kazkaip uzkabino, manau dar eisiu i knygyna siek tiek nuodugniau panagrinesiu.
Gal kas nors is jusu, turite ja isigije, ar daznai naudojama, ar patinka? bigsmile.gif
Aciu! 4u.gif
user posted image
Atsakyti
As turiu "Sezonine virtuve". Dar neisbandyta, bet einu gamint marinuotas kopustu salotas. Manau, bus skanu smile.gif O siaip knyga man labai grazi biggrin.gif

Siaip, turiu pakankamai maisto gaminimo knygu ir dar noriu. Kaip kokia manija man tos knygos biggrin.gif


Beatos visas knygas turiu ir nemazai ka isbandzius esu. Tai mano seimynos skoniui - tai vienas geriausiu pasirinkimu smile.gif

Is "Naujojo sauksto receptai" pas mus labai prigyjes yra kalakutienos troskinio su pievagrybiais receptas.

Turiu Nomedos knyga, tai nelabai prigijus. Esu kelis receptus gaminus, bet nei man, nei mano seimynai nepatiko. Tai is jos daugiau ir negaminu.

Siam kartui gal tiek pasidalinsiu. Kada nors daugiau galesiu parasyt, jei domins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zmonele @ 2014 04 22, 20:20)
As turiu "Sezonine virtuve". Dar neisbandyta, bet einu gamint marinuotas kopustu salotas. Manau, bus skanu smile.gif O siaip knyga man labai grazi biggrin.gif

Siaip, turiu pakankamai maisto gaminimo knygu ir dar noriu. Kaip kokia manija man tos knygos biggrin.gif
Beatos visas knygas turiu ir nemazai ka isbandzius esu. Tai mano seimynos skoniui - tai vienas geriausiu pasirinkimu smile.gif

Is "Naujojo sauksto receptai" pas mus labai prigyjes yra kalakutienos troskinio su pievagrybiais receptas.

Turiu Nomedos knyga, tai nelabai prigijus. Esu kelis receptus gaminus, bet nei man, nei mano seimynai nepatiko. Tai is jos daugiau ir negaminu.

Siam kartui gal tiek pasidalinsiu. Kada nors daugiau galesiu parasyt, jei domins 4u.gif

o naujo sauksto receptus turi ta senesni leidima ar sita?
http://www.knyguklub...6090103364.html
zinau kad ta raudonaja labai gyre, bet deja jos jau niekur nebera, idomu kaip si..?
Atsakyti
Turejau senesni leidyma, buvau nusprendus parduot. Dabar isigyjau vel ta, kur jus davet nuoroda. Galiu pasakyti, kad, jei jos kuom skyriasi, tai labai nedaug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zmonele @ 2014 04 23, 07:57)
Turejau senesni leidyma, buvau nusprendus parduot. Dabar isigyjau vel ta, kur jus davet nuoroda. Galiu pasakyti, kad, jei jos kuom skyriasi, tai labai nedaug smile.gif

niu jei sakot kad gera, tai jau uzsisakiau, reiks vaziuot atsiimti, dekui uz rekomendacijas smile.gif
Atsakyti
Gal galite pasidalinti patirtimi apie Nidos Degutienės knygą? http://www.knyguklub...;anid=1cdb57200
Atsakyti