Įkraunama...
Įkraunama...

Receptų knygos

Sveikos,

Mane domina, ar kuri esate turejusi
VMG "Griliaus Biblija" https://www.knygos.l...asaros-numeris/
Bei "Mesainiai" - https://www.knygos.l...-bei-zuvainiai/
Atsakyti
Gal kuri turite Oliverio "Mano Italija" ir nenaudojate? Mielai nupirkčiau.


Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2014 09 08, 05:34)
Gal galite pasidalinti patirtimi apie Nidos Degutienės knygą? http://www.knyguklub...;anid=1cdb57200

Turiu šią knygą, labai laukiau ir mėgstu žydų virtuvę, bet deja, knyga man nelimpa. Net negaliu įvardinti kas.- labiausiai turbūt pats autorės rašymo stilius nepriimtinas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saitana: 10 balandžio 2015 - 13:57
QUOTE(Renata123 @ 2015 03 13, 18:52)
muminukas kokie idomus pirkiniai!  thumbup.gif  Ar pasiteisino jums, ar gaminot ka is sraigiu? bigsmile.gif Jauciu, "Brazilu virtuve" ir man patiktu. smile.gif


Kad dar sraigės miega ax.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Saitana @ 2015 04 10, 13:59)

Turiu šią knygą, labai laukiau  ir mėgstu žydų virtuvę, bet deja, knyga man nelimpa. Net negaliu įvardinti kas.- labiausiai turbūt pats autorės rašymo stilius nepriimtinas..


aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Saitana @ 2015 04 10, 13:59)
Gal kuri turite Oliverio "Mano Italija" ir nenaudojate? Mielai nupirkčiau.

Paziurekite sena.lt viena kazkas parduoda.

QUOTE(muminukas @ 2015 04 10, 14:02)
Kad dar sraigės miega ax.gif  smile.gif

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2015 04 10, 18:45)
Paziurekite sena.lt viena kazkas parduoda.



Parašiau - ačiū 4u.gif Laukiu atsakymo , gal dar neparduota.
Papildyta:
QUOTE(trauktine @ 2015 03 14, 13:26)


Turiu šitą. Mano vyrui patinka ji, o aš visai imu padažiukų receptus iš jos.
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2014 11 16, 15:51)
Tema visai aprimus. Negi niekas daugiau neperka knygu? rolleyes.gif

Issiaiskinau, kad auksciau mano minetos knygos yra visiskai skirtingos. Bet vistiek labai idomus atsiliepimai apie jas, ypac apie pastaraja, nes internete mazai atsiliepimu.

Nusipirkau nauja knyga:
user posted image
man ji yra nuostabi!  wub.gif 

užsimaniau ir aš jos bigsmile.gif , nes mėgstu paprastus bet ne prastus patiekalus smile.gif
Atsakyti
Štai kokią knygą gegužės gale bus galima įsigyti The Vilna Vegetarian Cookbook. Autorė - vilnietė Fania, Vokiečių gatvėje iki Antrojo PK turėjusi savo restoraną.
Atsakyti
Įsigijome "Turkijos virtuvė. Skaniausi Turkijos patiekalai kiekvienai dienai ir šventėms". Jau išbandžiau kelis receptus, gavosi puikiai. Pati knyga patogi, gražios nuotraukos, receptai pateikti aiškiai bigsmile.gif
user posted image

Tema apie knygas, bet gal atsiras pasisakančių apie žurnalus. Kokius perkate? kokie jūsų nuomone verti dėmesio? Gal kas perkate ne lietuviškus, kur būtų didžiausiais jų pasirinkimas Vilniuje (jei iš viso yra g.gif ) Tiktų anglų ir vokiečių kalbomis smile.gif
Atsakyti
Kažkada prikdavau "Virtuvė" žurnalą, bet dabar kai dvigubai pabrango tikrai nesinori pirkinėti jo doh.gif Kartais perku "Skonį" atrodo taip vadinasi, Darbštuolę ir kt. Anglišką turiu iš JAV parvežtą apie makaronus žurnalą-knygutę ax.gif Retkarčiais mama ar aš nusiperkam kokįkulinarinį žurnalą rusų kalba ax.gif
Atsakyti
Aš kartais nusiperku Darbštuolę, kai peržiūriu ir matau, kad tinka receptai. Patinka, kad receptai paprasti, nebūtina sugaišt pusės dienos, ingredientai irgi paprasti, nebrangūs, receptai atitinka mano skonį, aišku, norintiems kažko išskirtinio galbūt netiks. Dar jie kartais leidžia specializuotus žurnalus, pvz., koldūnai, sriubos, tai juos kartais irgi pasiimu.

Dar galiu palikt atsiliepimą apie knygą Sezoninė virtuvė, kurią vis dėlto nusipirkau, bet bandau parduot, nes nelimpa man ji. Jei gyvenčiau sodyboj kaip autorė, tai ingredientų lengva gauti ar turėti, bet mieste sunkiau. Kai kurie receptai labai specifiniai ir, kaip kažkas minėjo, sezoninis ingredientas net nėra pagrindinis. Bet labiausiai nepatinko, kad receptai ne vienodo lygio - kai kurie įmantrūs, kai kurie tokie paprasti, kad, manau, jų net nevertėjo dėt į knygą, maždaug kaip iškept Vienos pjausnį, a.k.a. karbonadą ar beržų sulos receptas. Nesakau, kad visi receptai blogi, yra sudominusių, bet jų gerokai mažiau ir tikrai neverti tokios knygos kainos. Gerokai išpūsta buvo reklama ir pati knyga per brangi už receptus. Galbūt tik gražiai apipavidalinta.
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2015 05 07, 14:05)
Įsigijome "Turkijos virtuvė. Skaniausi Turkijos patiekalai kiekvienai dienai ir šventėms". Jau išbandžiau kelis receptus, gavosi puikiai. Pati knyga patogi, gražios nuotraukos, receptai pateikti aiškiai  bigsmile.gif
user posted image



Smagu matyti šią knygą! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2015 05 07, 12:05)
Įsigijome "Turkijos virtuvė. Skaniausi Turkijos patiekalai kiekvienai dienai ir šventėms". Jau išbandžiau kelis receptus, gavosi puikiai. Pati knyga patogi, gražios nuotraukos, receptai pateikti aiškiai  bigsmile.gif


o man tai idomu ar lengva rasti tiems patiekalams produktus? Juk faktas, kad egzotiska virtuve turetu buti....
Atsakyti