Įkraunama...
Įkraunama...

Receptų knygos

Gal jau turit "Užkandžių knygą",kokie atsiliepimai?user posted image
Atsakyti
QUOTE(ugnieska22 @ 2015 07 31, 18:41)

nepirkau, tik pavarciau. Man trukumas tas, kad gan daug imantresniu produktu reikia, tokiu maziau kasdienisku. Kadangi, musu seimyna "egzotikos" nemegeja, tai mums nelabai tinka.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 07 31, 17:54)
o man tai idomu ar lengva rasti tiems patiekalams produktus? Juk faktas, kad egzotiska virtuve turetu buti....

Neseniai "Žmonėse" buvo interviu su knygos autore ir keli receptai, tai tikrai produktai labai įmantrūs, pernelyg sudėtingi patiekalai. Nemanau, kad lietuviškame turguje gali rasti tą patį, ką turkiškame.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2015 07 31, 17:54)
o man tai idomu ar lengva rasti tiems patiekalams produktus? Juk faktas, kad egzotiska virtuve turetu buti....


Rasti nesunku, jei žinote kur ieškoti ir tokius produktus žinote, naudojate ir pan.
Šiaip ingredientai kai kurie tikrai ne visur randami, ir dažnam lietuviui nėra kasdieniniai.
Na pvz kokios sezamų pastos tahini iš prekybcentrių yra pirkti tik rimi, avinžirnių rasti jau galima beveik visur, nors ir nėra tokie populiarūs jie Lietuvoje, bulguro kruopos irgi nėra populiarios, dar gal koks granatų sirupas irgi retesnis g.gif

prieskoniai - kuminas, kalendra, čiobreliai, mėta, paprikos dribsniai, aitrioji ir dūminė paprika, raudonėliai, petražolės, cinamonas.. čia taip ant greitųjų ką pamenu, man tai kasdieniai prieskoniai, nieko ypatingo, bet žinau, kad yra žmonių kurie viską ruošia tik su druska ir pipirais, tai manau jų atveju tikrai daug ką susipirkti reikėtų g.gif
Atsakyti
Kokia knyga rekomenduotumet norintiems gaminti daugiau Vidurzemio juros regiono patiekalu? Nu pvz, Italijos, Graikijos virtuviu. Galbut kazka angliskai?
Atsakyti
Atrodo, aš čia viena temoj kalbu doh.gif Bet gal atsiras kuri turite ar domitės Julijos Child receptais ar knygomis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 08 10, 13:12)
Kokia knyga rekomenduotumet norintiems gaminti daugiau Vidurzemio juros regiono patiekalu? Nu pvz, Italijos, Graikijos virtuviu. Galbut kazka angliskai?




Truputė vėliau surasiu nuorodas angliškų, kokias turiu smile.gif
Atsakyti
Greek

Jerusalem
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 09 21, 15:24)

Daznai is ju gaminat? Lengvai pritaikomi receptai pagal musu parduotuviu asortimenta? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GammaOrionis @ 2015 09 29, 19:19)
Lengvai pritaikomi receptai pagal musu parduotuviu asortimenta?  4u.gif


Šiuo metu ne Lietuvoje gyvenu smile.gif
Atsakyti
Neturėtų kilt problemų dėl sudėtinių dalių. O Jeruzalės neturiu, tebesvarstau.
Atsakyti
Jau išleista (netikėta!) ir lietuviškai - Vilniaus vegetariškų patiekalų knyga
Atsakyti