Įkraunama...
Įkraunama...

Appetizer'iai - ką patiekti tik svečiams atėjus?

Labai skanių idėjų čia radau thumbup.gif

Naglica, o kaip tie grybukai su krabų mėsa - tai čia būtų švieži pievagrybiai?
Atsakyti
QUOTE (Freja @ 2004 07 21, 03:21)
Aciu mamkos... cool.gif Kai perskaiciau, tai pati prisiminiau, kad puse is tu receptu zinau, tik kazkur smegeninej uzkrite buvo.. doh.gif doh.gif Ideju sauniu gavau. Esu truputi prie tinginiuku, noriu skaniai, paprastai ir greitai....tai issirinksiu ka nors is paprastesniu. Sveciai truputi vyresni (rupi cholesterolio kiekis kraujyje - reik kuo maziau riebalu + vengti cesnako)...taigi... doh.gif doh.gif Laukiam ir daugiau ideju! clap.gif clap.gif

Žinaj, vyresniems kaip tik česnakais tik į naudą. Mano babcė tai pastoviai naudoja, aceit jos tada nepuola peršalimo ligos ir šiaip imunitetą stiprina. Dar ten turi kažkokių naudingų savybių, bet nesigilinau, nes aš žalio česnako nemėgstu, tik apdorotą termiškai wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Aušrinė @ 2004 07 21, 05:23)


Naglica, o kaip tie grybukai su krabų mėsa - tai čia būtų švieži pievagrybiai?

Jo, pievagrybiai. wink.gif

O guacamole daroma simtais budu. Faktas tik tas, kad pagrindinis ingredientas yra avokadas. Yra kokiu tik nori "guacamoliu" darymo receptu. smile.gif
Atsakyti
Naglica, be abejo sutinku, kad yra šimtai darymo būdų, bet abejoju ar nors viename yra majonezas.
Atsakyti
Kad majonezas ieitu i sudeti, tai nepastebejau...

Cia klasikinis Gucamole receptukas:

4 avokadai (nulupti)
2 saukstai cirtinu sulciu
1 galvute cesnako, sutrinto
1 pomidoras, smulkiai sukapotas
1/4 puoduko smulkiai sukapoto svoguno
1/4 sauksto maltu kmynu
3-5 laseliai astraus pipiru padazo

Su sakute sutriname avokadus, paskui i mase sudedame cirtinos sultis ir cesnaka.
Sudedame svoguna ir maltus kmynus bei ilasiname astraus padazo. Garniravimas priklauso nuo fantazijos. smile.gif Valgoma su meksikietiskais Tortilla cipsais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naglica: 21 liepos 2004 - 15:23
QUOTE (Naglica @ 2004 07 21, 16:23)
Kad majonezas ieitu i sudeti, tai nepastebejau...


tai del to ir parashiau, kad darosi truputi kitaip, nes melageles recetpe buvo majonezas.
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 07 21, 07:32)
QUOTE (Naglica @ 2004 07 21, 16:23)
Kad majonezas ieitu i sudeti, tai nepastebejau...


tai del to ir parashiau, kad darosi truputi kitaip, nes melageles recetpe buvo majonezas.

Bea, viskas gi cia OK wink.gif
As siaip nemegstu avokado (riebus ir beskonis), tai ir net nezinau, ka tas majonezas priduoda ar neduoda. biggrin.gif
Atsakyti
A man visai nieko wink.gif tik kad lietuvoj labai sunku surast, kad butu kokybiski, prinoke ir skanus wink.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 07 21, 10:45)
Žinaj, vyresniems kaip tik česnakais tik į naudą. Mano babcė tai pastoviai naudoja, aceit jos tada nepuola peršalimo ligos ir šiaip imunitetą stiprina. Dar ten turi kažkokių naudingų savybių, bet nesigilinau, nes aš žalio česnako nemėgstu, tik apdorotą termiškai wink.gif

biggrin.gif Na jie ne seniokai, 40-50, mano tevu amziaus. O cesnako nevalgo, kaip neseniai issiaiskinau todel, kad darbe reikia kasdien su klientais bendrauti mazu atstumu, tai nesinori smirdeti. wink.gif Tai vat. O as jau beveik sugalvojau ka darysiu. Spec. paruosta lasisa su spec. padazu ir baquettemis+ baltas vynas. wink.gif Dekui dar karta uz patarimus.
O man avokadas labai patiko - su feta suriu, laimo sultimis ant paskrudintos duonytes - niam...niam...
Atsakyti
Rūkytos lašišos ruliada

15 g sviesto
1 česnako skiltelė, sutraiškyta
150 g špinatų, virtų, išgręžtų ir sukapotų
4 kiaušiniai, atskirti trynius nuo baltymų
1 šaukštelis šviežio rozmarino, sukapoti
žiupsnis tarkuoto muskato riešuto
druska, juodi pipirai
salotų lapai ir citrinos griežinėliai papuošimui

Įdaras
250 g mascarpone arba pertrintos varškės
2 šaukštai pieno
4 svogūnų laiškai, plonai supjaustyti
125 g rūkytos lašišos
2 prinokę pomidorai, plonai supjaustyti griežinėliais
33x23 cm


Paimti kepimo popieriaus. Sviestą tirpdyti su česnaku. Nuimti nuo ugnies ir įmaišyti špinatus. Pridėti trynius, rozmariną, muskato riešutą, druskos, pipirų ir išmaišyti. Kitame inde išplakti baltymus. Dėti 2-3 šaukštus į špinatų masę, tada likusią dalį. Atsargiai išmaišyti. Paruoštą masę paskleisti ant kepimo popieriaus ir kepti 190 laipsnių orkaitėje 10-12 min, kol masė taps tvirta. Ištraukti iš orkaitės, uždengti suvilgytu rankšluosčiu ir palikti atvėsti.
Tuo metu padaryti įdarą. Sumaišyti varškę su pienu, įmaišyti svogūnus.
Nuo ruliados nuimti kepimo popierių. 2,5 cm nuo krašto išdėlioti plonytes lašišos juosteles, ant viršaus tepti varškės įdarą, sudėlioti plonyčius pomidoro griežinėlius ant pusės ploto. Pradėti vynioti ruliadą nuo tos pusės, kur išdėlioti pomidorai. Suvynioti ją į maistinę plėvelę, ant viršaus apvynioti sudrėkintu rankšluosčiu ir laikyti šaldytuve pernakt. Supjaustyti gabalėliais bei puošti salotomis ir citrina.
Atsakyti
dar labai skani man tokia uzkanede:
pakepini riekelem supjaustyta duona, ant jos dedi gabaleli skumbres salto rukymo ir pomidoru padazo.
Atsakyti
i avokadu tema: sutarkuotas avokado minkstimas+sutarkuotas suris+majonezas+krienai ant bandeles..niam niam

tiek prisiskaiciusi dabar nesulauksiu pietu laugh.gif
Atsakyti