Įkraunama...
Įkraunama...

Nepirk Nieko per Kalėdas !

pašnekutė - man taip atrodo, kad jums geri darbai sukelia daug juoko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2012 12 02, 17:44)
pašnekutė - man taip atrodo, kad jums geri darbai sukelia daug juoko smile.gif


Nebesusikalbam visai doh.gif
Man daug juoko sukelia geri darbai, kurie realiai nėra geri darbai. Kurie atliekami skaičiuojant, lenkiant pirštus. Vardan to, kad: "Va, dabar artėja Kalėdos, tai darysiu dabar jau gerus darbus!" Man atrodo, kad tai turi būti žmogaus gyvenimo būdas, įaugę į kraują. Kada reikia, tada ir padedu žmogu. Nelaukiu Kalėdų.
O tas "Padaryk 24 gerus darbus" Ir panašūs... Nugriūt ir neatsikelt iš juoko lotuliukas.gif
Tai jau vadinas, jei kokia bobutė po Kalėdų paprašys iš parduotuvės parnešt duonos, sakysit "Neee, limitas baigėsi ties 24 gerais darbais!" doh.gif lotuliukas.gif
ŠTAI KAS JUOKINGA! Vaikiška ir nebrandu.
Atsakyti
QUOTE(davaida @ 2012 12 01, 22:43)
Kokia grazi ideja ir kazkodel labai keistos reakcijos... Perskaiciau ir labai pritariau temos autores mintims, tik nesugalvojau visko priimti paraidziui ir bandyti vykdyti kaip penkmecio plana, na kad ir pvz visiems labai uzkliuvo pakeleivio pavezimas. Zmones, juk tai tik pavyzdziai, nereikia po punkta viska kritikuot. Labai noreciau ir as taip daryti, netgi po truputi ir bandau. Pernai keliems zmonems (ne seimos nariams ir n Todel labai ir nustebau kad tiek piktu, is tiesu piktu komentaru sulauke si puiki ideja, tiesiog negaliu patiketi kad kaikas mano kad cia tikrai suolelius reikia visiems kalti- juk tai tik ideja, kuriu gali buti milijonai biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Labai graži temos autorės idėja. Idėjų gali būti daugybė. Toks paprastas dalykas - šypsena sutiktam žmogui thumbup.gif
Pritariu temos autorei, kad dauguma žmonių tapo priklausomi nuo pirkimo ,,jamam" ir kt akcijų, o ypač per didžiąsias metų šventes. Mes savo šeimoje traukiame lapelius su vardais ir perkame vienam žmogui vieną dovaną. Suma aptarta su namiškiais. Labai džiaugiuosi šia idėja, nes geriau kai viena gera dovana, nei begalė visokių niekučių, dulkių kaupimui, kurių aš labai nemėgstu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2012 12 02, 19:17)
Nebesusikalbam visai  doh.gif
Man daug juoko sukelia geri darbai, kurie realiai nėra geri darbai. Kurie atliekami skaičiuojant, lenkiant pirštus. Vardan to, kad: "Va, dabar artėja Kalėdos, tai darysiu dabar jau gerus darbus!"  Man atrodo, kad tai turi būti žmogaus gyvenimo būdas, įaugę į kraują.  Kada reikia, tada ir padedu žmogu. Nelaukiu Kalėdų.
O tas "Padaryk 24 gerus darbus" Ir panašūs... Nugriūt ir neatsikelt iš juoko  lotuliukas.gif
Tai jau vadinas, jei kokia bobutė po Kalėdų paprašys iš parduotuvės parnešt duonos, sakysit "Neee, limitas baigėsi ties 24 gerais darbais!"  doh.gif  lotuliukas.gif
ŠTAI KAS JUOKINGA! Vaikiška ir nebrandu.

Aišku nereikėtų atsisakyti padėti ir po Kalėdų. Geri darbai turi būti atliekami kiekvieną dieną, bet kadangi per Kalėdas visi perkame dovanas, tai vietoj dovanų arba tiems kuriems jų nedovanosime galėtume padovanoti gerą darbą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2012 12 02, 21:31)
Aišku nereikėtų atsisakyti padėti ir po Kalėdų. Geri darbai turi būti atliekami kiekvieną dieną, bet kadangi per Kalėdas visi perkame dovanas, tai vietoj dovanų arba tiems kuriems jų nedovanosime galėtume padovanoti gerą darbą.  smile.gif


man, pvz, geri darbai yra kasdieniška ir joks ne stebuklas ir ne šventinis dalykas, o natūrali veikla kurios aš nesureikšminu kaip "oi gerą darbą padariau"/
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 12 03, 00:25)
man, pvz, geri darbai yra kasdieniška

O kai kuriems tai ne kasdienis darbas, ir galbūt susimąsto tik per šventes. Visgi geriau nei nieko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cartman @ 2012 12 02, 20:25)
man, pvz, geri darbai yra kasdieniška ir joks ne stebuklas ir ne šventinis dalykas, o natūrali veikla kurios aš nesureikšminu kaip "oi gerą darbą padariau"/

Būtent tai ir bandome pasakyti nuo pat temos pradžios, bet kažkodėl, tai vadinama užsipuolimu. Aš lygiai tokios pačios nuomonės kaip ir tamsta smile.gif
QUOTE(Kaspinėlis :] @ 2012 12 03, 08:22)
O kai kuriems tai ne kasdienis darbas, ir galbūt susimąsto tik per šventes. Visgi geriau nei nieko  4u.gif

Bet tai tada ir nereikėtų svaičiotis tokiomis temomis, tokiu balso (rašymo) tonu, ar ne taip? Juk, jeigu viskas būtų buvę užvadinta "gerų darbų idėjos", turbūt niekas ir nebūtų prie autorės pasiūlymų prisikabinę. Kitaip tariant - kaip šauksi - taip atsilieps.
Atsakyti
O mes svesim Kaledas kaip viada.Pirksim eglute (senaja ismetem,nes suluzo unsure.gif ) , papuosimu visokiu,sakniu dalykeliu,kepsim sausainius,apelsinu uogiene ir cukatus.... As laukiu Kaledu,man patinkas tas pamisimas,ta nuotaika,muzika ir mirgancios lemputes wub.gif (net kaledine reklma patinka blush2.gif )
Pirkim,kepkim,dovanokim,laukim ir tikekim! Su artejanciomis,mielosios!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(taja78 @ 2012 12 04, 00:12)
Pirkim,kepkim,dovanokim,laukim ir tikekim! Su artejanciomis,mielosios!!!  wub.gif

thumbup.gif
Kai dovanoju pirktą dovaną, galvoju apie tai, kad mano uždirbti pinigai yra ne vien materialus, bet net labai dvasinis dalykas. Pasakysiu kodėl: tam, kad uždirbti tuos pinigus, aš aukoju SAVO laiką, dvasines ir fizines jėgas.
Taigi, kažką pirkdama, atiduodama pinigus, atiduodu dalį SAVO gyvenimo.

Prieš pirkimą, kaip kokį totalų blogį gali pasisakyti tik tie žmonės, kuriems pinigai kriste krinta, kurių jiems patiems nereikia uždirbti savo prakaitu. Tada ir nesupranta pinigų ir pirkinių vertės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 04 gruodžio 2012 - 17:13
Tikiuosi as cia i tema

Ka pirkti savo suzadetiniui, kai jis saKo nieko nereikia.?
Jis sako viska turi.
Ka bepaklausiu- tai tas,tai anas netinka.
Zinau,kad jis isrankus...ir nelabai itiksi....Sako net mama man neitikdavo. Taciau jis nieko ir nereikalauja. Bet negi taip....gyvenima musu pradeti be tokio kaip Kaledu...ar gimtadienio dziaugsmo?
<Man dovanos svarbu- kad ir uz viena lita, As taip augus...man to reikia....

KA JAM NUPIRKTI.AR IS VISO PIRKTI? AS AISKU PIKTA,MANE IZEIDE- BET GAL NEREIKIA CIA PYKTI???
ka daryti...... verysad.gif


p.s. per pirmas kaledas dovanojau kvepalus-tai tiko,bet zinojau kokiu jis nori.siemet nenoriu kvepalu dovanoti...
Atsakyti
QUOTE(mammy1 @ 2012 12 05, 00:29)
Tikiuosi as cia i tema
Ka pirkti savo suzadetiniui, kai jis saKo nieko nereikia.?
Jis sako viska turi.
Ka bepaklausiu- tai tas,tai anas netinka.



Šiaip tai yra tema "kai nieko nereikia" rolleyes.gif
Man tokiu atveju geriausios suvalgomos dovanos. Pvz, pačios kepti meduoliai + indelis vyro laikomų bičių medaus su gr. riešutais (riešutai irgi ant kiemo auga) bus šiemet tiems visko turintiems mirksiukas.gif Gal dar koks stipresnis gėrimukas - artimesniems ir nusipelniusiems brangesnių dovanų.
Atsakyti
aha, atsiprasau- po to radau temele....
aciu uz patarima....
Atsakyti