Įkraunama...
Įkraunama...

Nepirk Nieko per Kalėdas !

Is tikruju gera mintis del dovaneliu. O jei vis tik reikia materijos, juk galima paremti ir smulkiuosius verslininkus. Juo labiau, kad dabar bent kas nors is kaimynu ka nors gamina patys. thumbup.gif
Atsakyti
Labai sveikinu idejos autore uz isreikstas grazias mintis.
Mano palinkejimas visiems - bukim paprastesni ir nuolankesni vienas kitam:)
O mes per Kaledas vieni kitiems perkame bilietus i Teatra ar koki rengini.
Tuomet susitinkame, pasibuname pasisnekuciuojame ir dar karta vieni kitiems padobanojame sypsena.
Atsakyti
tai visiskai negalioja vaikams - jei vaikas svajoja svaigsta apie zaisla visus metus- tevai taupo pinigelius net negaledami kad akcijos metu galetu nupirkti... nematau nieko blogo tame.

supynes sutvarkyti gali ir firma kuri privalo tai daryti pagal abipuse sutarti... galima gi paskambinti i seniuija ir jie permes skambuti arba parasyti e- laiska...

laiptine ir taip gaima isvalyti- nors cia jau principo reikalas- as paraso nedejau kad atsisakyti valytojos net kovojau kad ja paliktu- bet pensininkams brangu 6lt i menesi moketi kad kiekviena diena issluoja ir karta i savaite isplauna- o daba bando vaziuot kad jiems sunku- patys prisiprase ir t.t.t.t
as grincas- eisiu vogti kaledu lotuliukas.gif
Atsakyti
Paskaicius visa lista, tai iskart pasidare miela sirdziai, kad vis dar egzistuoja labai mieli zmogeliukai, kuriems NE VIS VIEN thumbup.gif

Kas liecia dovanu pirkima, tai as pirksiu visvien, nes man paciai labai patinka gauti tai ko as pati negaliu isigyti, ne tai gal kad negaliu, bet nenoriu svaistyt papildomu pinigeliu ant pvz kazkokios smulkmenos, taciau gauti dovana noreciau... Tai ir vadovaujuosi tuo, pvz mano mamai labai reikia naujos keptuves, taciau pati negali kol kas jos isigyti, tuo pasirupinau as, aisku ji to nezino, dar nupirkau jai patinkancio kuno sviesto. Zodziu jei zinau, kad zmogui kazko labai reikia tuo metu tai ir nuperku. Neperku to, jei zinau kad tai nera reikalingas dalykas.

Bet kas liecia tokias dovanas aplinkiniams kaip laiptines valymas, sausainuku ar tai cup cake iskepimas saviems labai smagus.

Kas liecia daiktu atidavimus, tai as tuo uzsiimu kiaurus metus biggrin.gif Jei tik randu, kad kazko namie nebereikia, rubu kuriuos nenesioju, atiduodu zmogui kuriam ju reikia smile.gif dazniausiai pusseserei smile.gif

BET KA TIKRAI DAR PADARYSIU ko dar niekada nedariau, tai koki nors ceki-vouceri!
Labai patiko sita ideja! Draugas vis manes praso padaryt pedikiura, o as visada "spardausi" ax.gif tai jei duosiu toki vouceri, labai apsidziaugs! thumbup.gif

Siaip tikrai labai saunios visos idejos! Kiekvienas pasirinks kuriuos punktus nores ispildyti ir bus labai smagu! SAUNI TEMA! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liebedich @ 2012 11 26, 21:46)
Šiuo postu nieko nereklamuoju ir nepardavinėju, jeigu ką smile.gif Tik skleidžiu gerą idėją: Kalėdas švęskime ne leisdami pinigus, o darydami gerus darbus!
Prisijunkite


drinks_cheers.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(liebedich @ 2012 11 26, 22:46)
Gali nenaudoti eglutės išvis - papuošk kambarinę gėlę.


Aha, ir Kūčių vakarienės nedarykim, kam, 12 patiekalų, išlaidavimas, Maximos išmislas...

Šiaip jau ta jūsų persiųsta žinutė - eilinė vartotojiška mada smile.gif Vienais metais pirk viską, ką gali, kitais - nepirk nieko, nes dabar "ant bangos" minimalizmas, ekologija ir panašūs dalykai. Žmonės persisotinę daiktais ir pramogom, dėl to ta dirbtinė nepirkimo dieta tampa nauja pramoga. Tol, kol vėl nusibos...

QUOTE
Mano artimieji tai ir patys visi viska isgali nusipirkti, jeigu jiems reikia. O vat savo meile, supratinguma ir siluma - isgali parodyti ne visi. smile.gif


Kas negali parodyti, tas ir negalės. Gerai būtų, kad tik nenuperki kažko ir jau tampi šiltas ir supratingas. Kalbat apie vartotojišką visuomenę, bet pati jai ir atstovaujat, nes susidaro įspūdis, kad viskas prasideda ir baigiasi Maximoje...

Beje, tas perdėtas dalyvavimas labdaros organizacijose psichologiniu požiūriu yra tas pats, kas nesaikingas dovanų pirkimas - bandoma kompensuoti nutrūkusius žmogiškus ryšius. Kuo vienišesnė visuomenė, tuo labiau tenai blaškomasi tarp visuomeninės veiklos ir šlamšto pirkimo manijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myliu Retro: 18 gruodžio 2012 - 14:02
Paskaitinejus temele, labai norisi daugumai nariu palinketi tolerancijos, pagarbos kitokiai nuomonei, mandagumo ir net tik pries Kaledas 4u.gif
Nes susidaro ispudis, jog kitaip mastancio zmogaus nuomone/pasiulymai daugumai sukelia tikra neigiamu emociju audra.
QUOTE(Sorceress @ 2012 11 28, 15:28)
Piktinamės, nes atlėkė čia vėjus keldama ir pirmuoju sakiniu vos ne visus asmenis pavadino duneliais, kurie per Kalėdas perka dovanas, o ne šluoja laiptines. Ne tais žodžiais viskas pasakyta, bet potekstė būtent tokia.

Negaliu nepakomentuoti - ne autore atlėkė čia vėjus keldama, o jus. Nepatinka - neskaitykite, eikite i tas temeles kurios jums nekels pykcio.
Labai idomu, kada ismoksime diskutuoti, be tokios nepagarbos kitokiai nuomonei, be pykcio.

Nesakau, kad man priimtini visi autores pasiulymai, tikrai nesiruosiu statyti supyniu kieme, ar savo internetu dalintis su eiliniu praeiviu, bet del to koneveikti autore tikrai nesugalvociau. Gal atsiras kazkas, kas pasinaudos tokiais pasiulymais.
Sutinku su Kaspineliu:
QUOTE(Kaspinėlis smile.gif
,2012 12 01, 13:20]Palaukit, bet ar šis postas, ar šie pasiūlymai buvo skirti vien jums? Gal kažkas ir pasinaudos šiais pasiūlymais, kaip pavyzdžiui išvalyti laiptinę? O jei pas jus yra kas sutvarko, tai nereiškia kad taip pas visus.
Ir iš vis, daug iš čia pasisakusių nesuprantu, juk žmogus tik pasiūlė, o neliepė to daryti.


Geru svenciu visoms newyear.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo O cheri cheri: 18 gruodžio 2012 - 16:03
QUOTE(Jūros Deivė @ 2012 11 27, 20:25)
Temos autorei - gal geriau suburkite žmones ir eikite piketuoti, kad minimumą jum pakeltų ar pašalpą. Ir kitiems gerą darbą padarysite, ir dovanas įpirksite! smile.gif
Neturite ką veikti - tai dovanų nepirkite, tai kuro nepirkite, tai prekybcentriuose neapsipirkinėkite... Eikite geriau dirbi ir užsidirbti. Galvoje prapūs šias nesąmones wink.gif


Negaliu nepakomentuoti, tokie zmones kaip jus cinikai ir zmones su papuvusiom mintim kitaip nepavadinciau. Autore nesako vykdydi kiekvieno punkto. Kodel zmones puola iskart i krastutinumus? Tai kas, nei jums nei man kazkuris posto pasiulymas netinka, taciau tai nereiskia kad tame sarase visos idejos blogos, bet nepuolu autorei dalint patarimu eit piketuot ir uzsiimt kazkokiom nesamonem! Juk tikrai nera blogai, kad zmogus turi ideju ir graziai tiesiog pasiule kitiems. As manau autore tiesiog norejo pasiulyt igyvendinti tik tuos punktelius kurie tinka tik jums - prisitaikyti sau individualiai, bet ne visus!
Atsakyti
Geros mintys, nes per daug materializmo visuomenėje... Tačiau, prie materijos pripratę žmonės net nelaikys to dovana... laiptinę pvz. ir taip palunu... kiti spjaudo ir nuorūkas mėto... čia 'ačiū' už darbą matomai... atiduodu daiktus ir drabužius... nemanau, kad labai kas tai vertina... krauja dovanoti? g.gif
Pats geriausias iš visų - šypsotis, duris palaikyti einančiam, sveikintis su kaimynu... Nes jau toookie surūgeliai esame doh.gif
Nemanau, kad mūsų visuomenė priaugo iki tokių dovanų, bet pakalbėti apie tai galima ir reikia. 4u.gif

Tas pats galioja ir Valentino dienai, per šią dieną parduodama daugiausia kičo, pliušinių beskonybių, blizgučių ir širdučių... O juk galima meilę ir kitaip parodyti, o ne niekučius pirkti ir dovanoti... smile.gif
Atsakyti
O man Kalėdos - baisus metas,nes niekada nežinau,ką kam dovanoti,o esu priversta sukti galvą,nes giminės dovanoja,o man norisi ką nors reikalingo dovanot,tai ir suku galvą... bet jau antros Kalėdos,kai nieko niekam nepirksiu,nes sėdžiu namie su vaiku,praktiškai niekur neiškišu nosies jau metus, internete bandžiau kažką žiūrinėti,bet taip nieko ir neišrinkau. Dar problema yra ta,kad su giminėm retai šiaip susitinkam,nežinau net,ką turi,ko neturi,koks pirštinių dydis ir pan. Net broliui nežinau,ką dovanot,nes tam vistiek reiktų pasivaikščiot per parduotuves,tada ir idėjų gimsta kažkokių. Na žodžiu... Man apkartina šventes tos dovanos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(O cheri cheri @ 2012 12 18, 17:01)
Negaliu nepakomentuoti - ne autore atlėkė čia vėjus keldama, o jus. Nepatinka - neskaitykite, eikite i tas temeles kurios jums nekels pykcio.
Labai idomu, kada ismoksime diskutuoti, be tokios nepagarbos kitokiai nuomonei, be pykcio.
Nesakau, kad man priimtini visi autores pasiulymai, tikrai nesiruosiu statyti supyniu kieme, ar savo internetu dalintis su eiliniu praeiviu, bet del to koneveikti autore tikrai nesugalvociau. Gal atsiras kazkas, kas pasinaudos tokiais pasiulymais.
Sutinku su Kaspineliu:
Geru svenciu visoms  newyear.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Visiškai su jumis sutinku. Niekaip nesuprantu, tokių žmonių, kurie forume lieja savo neigiamas emocijas doh.gif doh.gif Juk niekas neverčia skaityti, pritarti ar atsakyti.
Man irgi ne visi priimtini autorės pasiūlymai, bet tikrai neužsipulčiau dėl to, kad kitas žmogus turi visai kitokią nuomonę.
Linkiu visiems išmokti priimti kito nuomonę, kultūringai diskutuoti, o ne užgaulioti ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Paulina25 @ 2012 12 19, 12:45)
O man Kalėdos - baisus metas,nes niekada nežinau,ką kam dovanoti,o esu priversta sukti galvą,nes giminės dovanoja,o man norisi ką nors reikalingo dovanot,tai ir suku galvą... bet jau antros Kalėdos,kai nieko niekam nepirksiu,nes sėdžiu namie su vaiku,praktiškai niekur neiškišu nosies jau metus, internete bandžiau kažką žiūrinėti,bet taip nieko ir neišrinkau. Dar problema yra ta,kad su giminėm retai šiaip susitinkam,nežinau net,ką turi,ko neturi,koks pirštinių dydis ir pan. Net broliui nežinau,ką dovanot,nes tam vistiek reiktų pasivaikščiot per parduotuves,tada ir idėjų gimsta kažkokių. Na žodžiu... Man apkartina šventes tos dovanos  doh.gif

Tokiu atveju manau geriausia daryti valgomas dovanas, na pvz prikepti sausainiu, jei nemokate galima nupirkti tiesiog sokolado ar saldainiu, vyno, arbatos, kavos kokios idomesnes mirksiukas.gif i maisto parduotuves tai turbut einat?
Atsakyti