Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(Olesta @ 2013 02 26, 21:36)

Daug kartų išbandytas tikrai puikus ir lengva dirbti su juo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes,
gal kas galetu pasakyti receptuka torto kuris atrodytu taip
user posted image
Nesuprantu kokie cia kremai g.gif jei sviestiniai ,tai bus riebu blink.gif , tiesiog radau interneto platybese foto, bet recepto nera doh.gif , o kazka tokio noreciau isbandyt.
Atsakyti
sokoladinis cukiniju keksas, perpjautas i 3 dalis, grietineles su citrina pertepimas su vysniomis is kompoto, rududu, sviesto ir kavos virsus. ale kaip sunkiai man gaminosi tie papuosimai is sokolado g.gif istirpinau, ipyliau i maiseli, iskart neimanoma buvo spausti, nes ziauriai karsta, paskui pradejo eiti gabalais is maiselio doh.gif

user posted image

bet skanu nestuke.gif visi kartojo po 2-3 kartus thumbup.gif
Papildyta:
ir dar - greitukas tinginys bigsmile.gif
patiko visiems
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegas: 26 vasario 2013 - 22:45
QUOTE(versaal @ 2013 02 26, 22:28)
Sveikutes,
gal kas galetu pasakyti receptuka torto kuris atrodytu taip
Nesuprantu kokie cia kremai g.gif  jei sviestiniai ,tai bus riebu  blink.gif , tiesiog radau interneto platybese foto, bet recepto nera doh.gif , o kazka tokio noreciau isbandyt.

man lyg panasu i triju sokoladu torta:

http://aj-receptai.b...-sokoladai.html

http://www.supermama...889371-250.html

Atsakyti
QUOTE(Zurbiukas @ 2013 02 26, 12:56)
ziurekit man irgi iskilo klausimas, kazkada kepiau rafaelo torto lakstus nu zodziu uzsitaisiua visa porcija tos teslos, ir bandziau kepti per du kartus pirmaji karta issikepiau viskas gerai, padalinau pusiau viskas ciki piki, o antraji karta jau kai pasoviau kepti, kazkodel man visiskai nekilo tesla nors pirmoji puikiai iskilo, tai taip ir likau nesupratusi, kas cia galejo nutikti, gal tie kepimo milteliai pastoveje nebekelia biskvito ar kas cia? blush2.gif

tai jums padalinus tesla, pirmoji iskepe gerai, o antroji nepakilo? g.gif
jei taip, tai, neglaima laikyti teslos kur yra isplakti baltymai, nes ji sukrenta, del to jums ir nepakilo. reik kepti per karta. bent taip esu visur skaiciusi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(munyt @ 2013 02 26, 23:54)

nepanasu i triju sokoladu, betn virsus tikrai ne balto g.gif
Atsakyti
QUOTE(munyt @ 2013 02 26, 22:54)

Aciu uz atsakyma smile.gif , bet man nelabai panasu, kad kremai butu su zelatina g.gif
Atsakyti
[quote=*Keila*,2013 02 27, 00:00]tai jums padalinus tesla, pirmoji iskepe gerai, o antroji nepakilo? g.gif
jei taip, tai, neglaima laikyti teslos kur yra isplakti baltymai, nes ji sukrenta, del to jums ir nepakilo. reik kepti per karta. bent taip esu visur skaiciusi 4u.gif
Papildyta:


jo jo butent taip ir buvo pirmasis puikiai iskilo o antrasis nekilo, nesuprantu cia visur skaitineju tai raso kepti per kelis kartusa uzsimaisius ta kose tai kaip kitiems pakyla man nedaeina blush2.gif  didelis dekui tau uz paaiskinima  aciuks.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zurbiukas: 26 vasario 2013 - 23:29
[quote=Zurbiukas,2013 02 27, 00:28]
[quote=*Keila*,2013 02 27, 00:00]tai jums padalinus tesla, pirmoji iskepe gerai, o antroji nepakilo? g.gif
jei taip, tai, neglaima laikyti teslos kur yra isplakti baltymai, nes ji sukrenta, del to jums ir nepakilo. reik kepti per karta. bent taip esu visur skaiciusi 4u.gif
Papildyta:
jo jo butent taip ir buvo pirmasis puikiai iskilo o antrasis nekilo, nesuprantu cia visur skaitineju tai raso kepti per kelis kartusa uzsimaisius ta kose tai kaip kitiems pakyla man nedaeina blush2.gif  didelis dekui tau uz paaiskinima  aciuks.gif
[/quote]
o tai kodel per karta nekepat? viskas puikaii ssikepa ir pasidalinat i keturias dalis paskui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(versaal @ 2013 02 27, 00:21)
Aciu uz atsakyma  smile.gif  , bet man nelabai panasu, kad kremai butu su zelatina   g.gif

Pagal kremo pjūvį, manyčiau, kad šie kremai ruošti plikytų kremų pagrindu, viršutinis panašus į kokosų pieno kremą, bet kokiu atveju-želatina dedasi tik labai nedaug
Kažkas panašu į šį
http://www.kuking.ne...p=684215#684215
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo likta: 27 vasario 2013 - 06:43
Mamytes, aciu labai kad palengvinot paieska ir nukreipet i teisinga pasirinkima 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(versaal @ 2013 02 26, 22:28)
Sveikutes,
gal kas galetu pasakyti receptuka torto kuris atrodytu taip


Man is pjuvio atrodo, kad tai ledu tortas, bet gal ir klystu.
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2013 02 27, 00:37)
o tai kodel per karta nekepat? viskas puikaii ssikepa ir pasidalinat i keturias dalis paskui mirksiukas.gif


na neturejau as to peilio duonai skirto pjaustyti tai nesipjaudavo tie biskvitai, o dabar nusipirkau ir vakar pirma karta pabandziau, tai viskas puikiai gavosi, visada bijodavau as taip plonai pjauti tuos biskvitus o dabar puikiai pasidalino 4u.gif aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti