Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(Rutele_S @ 2013 02 25, 13:18)
Laba, atsiprasau jau gal klausimai buvo tokie rolleyes.gif
issikepiau anadien meduciui lakstus.
Galvoju pertepima noreciau padaryti kad viduje butu ir zeles. Kaip ten reikia, gal kas primins? Ir kiek dienu pries valgyma, man ji sutepti, jei su zele, taip pat 3 d pries?
Ir kad kaip idomiau papuosti? g.gif  nusipirkau formeliu mazyciu, sakiau is cukraus mases isspausiu, ale anakart kai dariau  man jos kiek patirpo kai ant virsaus sutupdziau, gal kad kremas buvo is grietines su zelatina, del to patirpo papuosimai? Kaip sykart nesuklysti g.gif

cukrus bijo drėgmės, jei nori cukrines gėlytes dėti ant grietinėlės kremo, tai tada reikia jų apačias pamirkyti lydytame šokolade, arba tortą aplieti šokoladine glazūra, ant šokolado gėlytės laikosi gerai... o želė reikia pasidaryti kiek tvirtesnę nei valgymui...ne 500 ml vandens pakeliui, o kokie 300-350, atvėsta, sustsingsta, pjaustai gabaliukais ir pertepdama įsidedi į kremą...arba išsipili į kokią skardą ir gaunasi plonas sluoksnis, tada atlipini ir per visą sluoksnį vientisą gali padaryti, jei nenori gabaliukais, tada eina lakštas, kremukas, želė lakųtelis ir vėl kremukas ir tada lakštas smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Merginos, jus cia ismanot viska gerai, patarkit prasau, noriu MB gimtadieniui iskepti si tortuka:
QUOTE(šarūnė @ 2013 02 16, 15:19)
Išbandžiau tortą, kurio receptą radau žurnale Velykų vaišės 2013 Nr. 1., labai patiko, taigi dalinuosi:

Kavos tortas

5 kiaušiniai, 5 šaukštai cukraus, vanilinio cukraus, 70 g miltų, 40 g kakavos miltelių, 0.5 šaukštelio kepimo miltelių.

user posted image

kaip manot, miltu ne per mazai cia dedasi?
ir kazin jei nori ukepti 26cm torto formoj, gal sakau dvigubinti produktus reiketu? blush2.gif g.gif
Atsakyti
mielos moterys mergaites labas vakaras 4u.gif nusipirkau siandien grietineles ir rududu, reikia kazka sumastyt issikept, bet vis nesugalvoju ka cia pasidarius, be tamsiu biskvitu, gal turite ideju? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zurbiukas @ 2013 02 25, 20:00)
mielos moterys mergaites labas vakaras 4u.gif  nusipirkau siandien grietineles ir rududu, reikia kazka sumastyt issikept, bet vis nesugalvoju ka cia pasidarius, be tamsiu biskvitu, gal turite ideju? blush2.gif

http://www.mildlandi...t/tagai/tortas/
http://www.patiekalu...ortas-tinginys/
http://receptai.iki....es-pyragas/4276
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 25 vasario 2013 - 20:08
as va saviski kur dariau jogurtini ikeliu savo kuklias foto, man dar mokytis ir mokytis, labai jau persikinis gavosi, bet labai skanus, aisku cukraus truko, bet kita karta jo papildyciau:) biskvitai rafaelo o sutepimui 200g grietineles, 500gr, jogurto persikinio 200g varskes, dar ipjausciau konservuotu persiku, reiketu kazkada prisiruosti su cukrine mase apdengt pabandyt blush2.gif bijau kad negraziai gausis tai net bijau bandyt 4u.gif

http://www.part.lt/i...05238a37511.jpg
http://www.part.lt/i...73d37276495.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zurbiukas: 25 vasario 2013 - 20:26
QUOTE(ing. @ 2013 02 25, 14:53)
Sveikos,

Merginos, jus cia ismanot viska gerai, patarkit prasau, noriu MB gimtadieniui iskepti si tortuka:

kaip manot, miltu ne per mazai cia dedasi?
ir kazin jei nori ukepti 26cm torto formoj, gal sakau dvigubinti produktus reiketu? blush2.gif  g.gif

Dėjau miltų tiek, kiek parašyta, nepamirškit, kad kakavos dar dedasi 40 g.
Iš dvigubos normos kepiau 30 cm formoj. 26 cm kepkit 1.5 normos.
Atsakyti
sveikutes,

kazkada cia anksciau rasiau, kad buvau sugalvojus mb gimtadieniui griliazini gamint, bet neradus niekur nusipirkt zemes riesutu teko keist plana, tai pabandziau Sonatinos Torta Menuli pabandyt. Nors naudojau labai gera tamsia kakava, jo spalva man tokia idomi gavosi smile.gif kazkuom trupuciuka primine medaus torta, bet mb liko suzavetas skonio bigsmile.gif

puoseja is manes tai visai ne kokia blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Nagi nebeiškenčiau ir net paklausiu. doh.gif Jau ne kartą teko gaminti kepinius, kur recepte nurodyta sviestą išplakti iki purumo. Būkit žmonės, paaiškinkit man, kaip tai padaryti? biggrin.gif Kaskart tas sviestas susigrūda į mikserį ir nebėra, kam plaktis. Trūkus kantrybei kraunu aš jį ant viryklės ir pašildžius plaku, bet ištirpsta visiškai, tai koks jau ten purumas begali būti. Šiandien nepasidaviau, plakiau kambario temperatūros, kol...sudegė mikseris. blink.gif Kas per velniava su tuo sviestu?.. gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Arretė @ 2013 02 26, 11:50)
Nagi nebeiškenčiau ir net paklausiu. doh.gif Jau ne kartą teko gaminti kepinius, kur recepte nurodyta sviestą išplakti iki purumo. Būkit žmonės, paaiškinkit man, kaip tai padaryti? biggrin.gif Kaskart tas sviestas susigrūda į mikserį ir nebėra, kam plaktis. Trūkus kantrybei kraunu aš jį ant viryklės ir pašildžius plaku, bet ištirpsta visiškai, tai koks jau ten purumas begali būti. Šiandien nepasidaviau, plakiau kambario temperatūros, kol...sudegė mikseris. blink.gif Kas per velniava su tuo sviestu?.. gun_bandana.gif

jei užstringa mikseryje, tai sviestas per šaltas... jei turi mikrobangę, sviestą dėk 20-30 sekundžių į ją ir pašildyk... sviestas suminkštės, bet neištirps, lengvai plaksis, ir mikseris nenukentės... purumas nebus sviesto kaip baltymų, tiesiog jis turi labai gerai išsiplakti iki baltos vienalytės minkštos masės...gaila mikserio, imk 4u.gif 4u.gif 4u.gif aš per metus po vieną mikserį sudrožiu...600 galingumo lotuliukas.gif bet ęia dėl jo apkrovų, ne tik dėl sviesto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2013 02 26, 11:01)
jei užstringa mikseryje, tai sviestas per šaltas...


aha. aš prieš gamindama tortą beveik visus produktus pusdieniui sudedu ant stalo, kad būtų maždaug vienoda temperatūra.

aišku, išskyrus grietinėlę ar kt. ko reik šalto.

bet sviestas, rududu...
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2013 02 26, 12:01)
jei užstringa mikseryje, tai sviestas per šaltas... jei turi mikrobangę, sviestą dėk 20-30 sekundžių į ją ir pašildyk...
gaila mikserio, imk  4u.gif  4u.gif  4u.gif aš per metus po vieną mikserį sudrožiu...600 galingumo lotuliukas.gif  bet ęia dėl jo apkrovų, ne tik dėl sviesto biggrin.gif

Bet man pašildžius visada jis pasidaro skysto pavidalo ir tiesiog paplaku ir tiek. unsure.gif Norėjau nors kartą padaryti teisingai. biggrin.gif Nors gerai iškepa ir pašildytas išplaktas.
Bus proga pasvarstyti apie rimtesnį mikserį, nes anksčiau retai kepdavau, tai toks nevykęs ir gulėjo ekstra atvejams... ax.gif Bet jau jaučiau, kad kvapas atsirado, bet vistiek plaukiau. Išjungiau, vyras sukiojosi aplink, sako, tu pažiūrėk, dega. doh.gif Net išsigandau, o ten dūmelis jau rūksta. biggrin.gif Ai, bet labai pikta buvau ant sviesto. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Cukraus pudra @ 2013 02 26, 12:07)
aš prieš gamindama tortą beveik visus produktus pusdieniui sudedu ant stalo, kad būtų maždaug vienoda temperatūra.

Aš visai nakčiai buvau palikusi kambario temperatūroj, ir vistiek va taip gavosi... Todėl ir susimąsčiau, kad gal yra koks slaptas metodas plakimui. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arretė @ 2013 02 26, 11:17)
Bet man pašildžius visada jis pasidaro skysto pavidalo ir tiesiog paplaku ir tiek. unsure.gif Norėjau nors kartą padaryti teisingai. biggrin.gif Nors gerai iškepa ir pašildytas išplaktas.
Bus proga pasvarstyti apie rimtesnį mikserį, nes anksčiau retai kepdavau, tai toks nevykęs ir gulėjo ekstra atvejams... ax.gif Bet jau jaučiau, kad kvapas atsirado, bet vistiek plaukiau. Išjungiau, vyras sukiojosi aplink, sako, tu pažiūrėk, dega. doh.gif Net išsigandau, o ten dūmelis jau rūksta. biggrin.gif Ai, bet labai pikta buvau ant sviesto. blush2.gif


ant radiatoriaus trumpam padėk, neturėtų ištirpt, tik suminkštės.

jei kremui tai ištirpintas netiks 4u.gif

o su kuriom mikserio šluotelėm tu plaki?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 26 vasario 2013 - 11:20