Įkraunama...
Įkraunama...

Dirgli šlapimo pūslė

QUOTE(Nadja @ 2006 05 13, 23:39)
URISPAS tikrai neturi įtakos? Turiu jų, bet bijau gerti  unsure.gif

Neturi.Tik atsargiai reikia vartoti pirmus 3 nėštumo mėnesius.Bet taip yra su visais vaistais.Geriau tais mėnesiais negert jokių schmoll.gif

Ir dar bandyk treniruot šlapimo pūslę.Tai daroma taip:
1.Nusistatyk pastovią išgeriamų skysčių normą.Pvz.1.5 l.
2.Pradėk šlapintis tam tikrais intervalais.Pvz.kas 1val ar 1.5val.Na ar nori ar dar nelabai,eik į wc vistiek smile.gif
3.Kai taip daryt įprasi ir nesunkiai išlauksi-laiką tarp šlapinimusi ilgink iki 2val ar ilgiau.
Na,sėkmės 4u.gif
Atsakyti
mano panasi situacija irgi kur eini ar vaziuoji ieskau wc doh.gif atrodo kad apsimysi blush2.gif doh.gif bet jeigu ilgiau pabunu ilgiau susilaikius lyg ir praveina tas nezmoniskas noras g.gif blush2.gif ir su tustinimusi taipat doh.gif yra noras sikt ,bet tik toks jausmas o kai nueini nieko, baigiu isprotet doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 14 gegužės 2006 - 07:51
QUOTE(lynkute @ 2006 05 14, 08:50)
mano panasi situacija irgi kur eini ar vaziuoji ieskau wc doh.gif atrodo kad apsimysi blush2.gif  doh.gif bet jeigu ilgiau pabunu ilgiau susilaikius lyg ir praveina tas nezmoniskas noras g.gif  blush2.gif ir su tustinimusi taipat doh.gif yra noras sikt ,bet tik toks jausmas o kai nueini nieko, baigiu isprotet doh.gif

Tai tau dvigubai blogiau nei man, nes abu galai streikuoja doh.gif
Man jau nusibodo protėt kiekvieną dieną, dažniausiai vaikštau su įklotais dėl visa ko mirksiukas.gif nors dar nebuvau jų panaudojus, bet man taip ramiau unsure.gif
Atsakyti
o tu kaip nori i wc tai pas tave daug slapimo ar tik truputi,nes pas mane tai kaip reikiant varo blush2.gif
Atsakyti
Sveika, Lynkute wub.gif
Matau, pas tave bėdoms nėra galo, drauguže. Tikriausiai gal kur pasėdėjai ant kokio šalto paviršiaus lauke, ar šiaip užėjo. Galėčiau pasiūlyti pagerti Furadonino. jis nebrangiai kainuoja, seniau apie 2 Lt. Jis gydo šlapimo takų infekcijas. Bet pasiklausk dar vaistinėje. Na ir laikykis, nebesirk mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikute aistute tikrai sako viena beda nevaiksto blush2.gif mirksiukas.gif buvau nusipirkus palin vaistuku bet jie nepadejo nu gal siek tiek blush2.gif .toks jausmas negeras blush2.gif doh.gif reiks pas daktariukscius ryt eiti,jau man nuo tu gydytoju bloga darosi gun_bandana.gif tease.gif nusipirkau meskauogiu arbatos ir geriu bet kokia neskani karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 05 14, 14:57)
o tu kaip nori i wc tai pas tave daug slapimo ar tik truputi,nes pas mane tai kaip reikiant varo blush2.gif

Tai gal pas tave viskas gerai jeigu varo kaip reikiant, tai vadinasi yra priežastis - prisipildo pūslė ir natūralu kad norisi į WC. Gal tu daug skysčių vartoji? g.gif
Pas mane tai nedaug šlapimo. Bandžiau kažkada namie pamatuot kiek aš išmyžu blush2.gif tai būna kad ir 800 gr prisikaupia, bet būna kad ir su keliais lašais varo doh.gif Matai namie kai žinau kad visada WC yra šalia tai kažkaip galiu ir pakentėt išbūt pusę dienos nenuėjus, o va kai išeinu į miestą tai ir prasideda lakstymai verysad.gif
Atsakyti
skysciu nedaug geriu bet varo ir pilvo apacia skauda blush2.gif ir man tas pat kai einu kur tai tiesiog apsimysiu tiesiog gal musu toks isitikinimas nes pas mane tai tik kelios dienos taip tai ir bijau kur eiti blush2.gif ir perksti labai doh.gif
Atsakyti
Jeigu skauda ir peršti tai gali būti uždegimas arba kokia nors infekcija doh.gif
Man tai nieko neskauda ir nieko neperšti, tiesiog noriu myžt ir viskas tongue.gif
Ir man taip jau 5 metai verysad.gif
Atsakyti
tai man jau su sikimu tas pats ,noriu sikt ir gana, o nuveinu nieko tai zinai koks jausmas, doh.gif vaziuoji kur te kad nori sikt nori doh.gif cia ne juokai blush2.gif ir jau metai laiko baisu pagalvot apie keliones nes jausmas nemalonus doh.gif as tave irgi nadja uzjauciu eina nahr.... atsiprasant toki jausma turet blush2.gif schmoll.gif wub.gif labai zinau kas per jausmas, geriau jau danty skaudetu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 14 gegužės 2006 - 18:48
QUOTE(lynkute @ 2006 05 14, 19:46)
labai zinau kas per jausmas, geriau jau danty skaudetu  doh.gif

tai va aš irgi taip ne kartą galvojau, tegu jau skauda ką tik nori bet tik ne tai kas dabar yra doh.gif
vargšės mes moteros console.gif ir už ką mums tokios kančios verysad.gif
Atsakyti
notworthy.gif friends.gif drauguze gal susitvarkys viskas,gerai dar kad vyras supranta ,nesjai taip tai doh.gif ligu maisas bobutes taip neserga kaip mes blush2.gif nepergyvenk gal gi ateis tokia diena kaip mes nesirgsim tongue.gif
Atsakyti