Įkraunama...
Įkraunama...

Dirgli šlapimo pūslė

QUOTE(Nadja @ 2006 07 24, 16:50)
blush2.gif Nu ir nusipezėjau aš čia  blush2.gif Atsiprašau VICI  4u.gif
Žiūrėjau nuotraukas - labai jau mielas gyvūnėlis  wub.gif Aš turiu labradorą  rolleyes.gif

bigsmile.gif nu va kaip fajna, labradorai irgi labai jau mieli ir geranoriški šunys wub.gif
Atsakyti
Aš taip pat turiu panašią problemą. Kai kažkur važiuojame tai visada pergyvenu ar bus WC.
Bet labiausiai mane nervina tai, kad nakti keliuos 2 -3 kartus. Neišsimiegu juodai. Aišku buna ir laimingosa naktys, bet labai jau retai. Geriau Urispas, o dabar geriu Urinol. Girdėjau, kad padeda meškauogių arbata, bet skonis tai doh.gif . Negaliu gerti.
Lakstau ir lakstau į WC.
Jaučiu reikia pas gydytoją keliauti.
Atsakyti
Nadja, o tau Driptane padejo, kai vartojai? man jis neturejo jokio poveikio, zinoma, geriau tik menesi laiko. Turiu problema su naktiniu shlapinimusi, isitikinau, kad shita problema grynai nerviniu pagrindu. Pazistama ishsigyde eidama daznai i wc dienos metu - nori nenori, o kas valanda eini. Jai padejo, ash neprisiruoshiu shitokio kurso pradeti..
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2006 11 23, 15:55)
Turiu problema su naktiniu shlapinimusi, isitikinau, kad shita problema grynai nerviniu pagrindu.

Negirdėjau, kad naktinis eimas į WC nervinio pagrindo. O kaip tuos nervus tada gydyti?
Atsakyti
o koks kursas driptane turi buti?nes as irgi daznai slapinuosi. g.gif
Atsakyti
man ir praverstu suzinot kiek ji is tikruju laiko reik gert, nes kai pradedi pati save gydyt..nes geriu jau porma men su pertraukom, bet jis man tai padeda, neskaitant to baisaus burnos dziovimo doh.gif
Atsakyti
O kaip kitaip, jei ne nerviniu pagrindu, juk yra ir terminas - neurogenine shlapimo pusle. Ash nakti einu i wc beveik tushciai, shlapintis nera ka, o kol nenueinu, tol nemiegu.. kai susinervuoju, tai buna, kad uzspaudzia iki skausmo, o shlapintis tp nera ka.. jeigu stresas, buna kas i wc nakti einu ir kokius 5 kartus. Arba, bunant Vilniuje, mirtinai uzsimaniau i wc, atrodo jau viskas, o kazkaip uzsigalvojau, pamirshau, perejau per miesta, isedau i autobusa, grizau namo pesti ish stoties ir tik tada, namie pajutau, kad pusle pilna.. Vadinasi, tris valandas pamirshusi pralaukiau be jokio diskomforto!
Fiziologishkai, kiek tirta, viskas gerai, shlapimo tyrimai geri. O kaip gydytis, tai ir nezinau, klausiu jusu..
Papildyta:
O kaip kitaip, jei ne nerviniu pagrindu, juk yra ir terminas - neurogenine shlapimo pusle. Ash nakti einu i wc beveik tushciai, shlapintis nera ka, o kol nenueinu, tol nemiegu.. kai susinervuoju, tai buna, kad uzspaudzia iki skausmo, o shlapintis tp nera ka.. jeigu stresas, buna kas i wc nakti einu ir kokius 5 kartus. Arba, bunant Vilniuje, mirtinai uzsimaniau i wc, atrodo jau viskas, o kazkaip uzsigalvojau, pamirshau, perejau per miesta, isedau i autobusa, grizau namo pesti ish stoties ir tik tada, namie pajutau, kad pusle pilna.. Vadinasi, tris valandas pamirshusi pralaukiau be jokio diskomforto!
Fiziologishkai, kiek tirta, viskas gerai, shlapimo tyrimai geri. O kaip gydytis, tai ir nezinau, klausiu jusu..
Atsakyti
QUOTE(Maja maja @ 2006 11 23, 18:10)
...O kaip kitaip, jei ne nerviniu pagrindu, juk yra ir terminas - neurogenine shlapimo pusle...

Nesu šio termino girdėjusi. Kai naktį atsikeliu, tai tikrai turiu su kuo į WC nuėiti. Tuščiai nebuna ax.gif . Tik labai nervina tas vaikščiojimas. Geriu Urinal. Lyg tai padeda. Vaistininkė pasakė, kad ilgiau reikėtu pagerti.
Paskaičiau apie Driptane, labai jau čia rimtas vaistas.
Atsakyti
maja maja tu gal norejai pasakyti kad yra apgaulingas noras slapintis pas mane irgi yra toks jausmas bet varau netusciai jau kai suspaudzia tai ir lekiu iskart nes gali buti avarija blush2.gif

urinal tai cia ar neuzdegimui gydyti?
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2006 11 23, 18:20)
urinal tai cia ar neuzdegimui gydyti?

Urinal tai maisto papildas su spanguoliu ekstraktu.
Urispas jau rimtesnis vaistas, išrašė gydytoja. Padėjo. Bet dabar neturiu laiko eiti pas ją, o tas vaistas yra receptinis.
Atsakyti
as kai geriau lady cary ir su spanguoliu ekstraktu tai dar dazniau eidavau wc,nes spanguoles rugstina pusle ir skatina slapimo issiskirima. blush2.gif
Atsakyti
Na, nzn kaip tai pavadinti, turbut, kad apgaulingas tas noras shlapintis, bet, kol nenueinu i wc, jei jau prabundu, tol tikrai neuzmiegu. Buna, kad priesh miega nervai, tada einu pilna pusle kas puse valandos kelis kartus nakti..

Kaip man aishkino gydytojas Grybo gatveje, shlapimo pusle prisipildo iki tam tikro lygio, tada gauni signala, kad reik shlapintis. Kai dirglumas padideja, tada ji prisipildo maziau, o jau siunciamas signalas - tai ir yra neurogenine shlapimo pusle. Bent jau pas mane yra ta problema, o ne tai, kad su pilna pusle vaikshtau kas valanda. Tuomet greiciausiai uzdegimas, buvo pas mane ir tokiu.. bet, jeigu lektuve ar automobilyje pasidaro toks nenumaldomas noras, galvociau, kad problema galvoje, o ne pusleje..
Atsakyti