Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos jaunavedžiams

QUOTE(klementyna @ 2011 08 07, 11:45)
sveikos, buvau pakviesta i geros drauges vestuves,taciau negaliu dalyvauti. taciau noriu ja vistiek pasveikinti. ta prasme nusiusti kokia dovanele. tik va beda, ka cia sugalvojus, kad nebutu laaabai sunki(pvz kokia didele  knyga), duztanti. ivairus pinigu idejimo variantai netinka, spa proceduros irgi, monetos dezutese irgi ne. virdulio gi nesiusiu. galvoju nufilmuoti savo linkejima ju vestuviu proga. o ka dar?butu gerai dovana iki 100 lt

As manau kad labai gera dovana palinkejimas! jei dar turi kokiu bendru nuotrauku (pvz. net ir vaikystes, mokyklos laiku aisku jei nuo tada draugaujate) ir sudeti filmuka labai nesudetinga su elemntariausia movie maker programa! ten galima dar visokiu fokusiu prideti, muzikini fona - dariau sesei mergvakariui - labai patiko! ir tokios dovanao ypatingai brangios ir vertingos kam svarbu moraline verte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakiuke @ 2011 08 09, 10:54)
As manau kad labai gera dovana palinkejimas! jei dar turi kokiu bendru nuotrauku (pvz. net ir vaikystes, mokyklos laiku aisku jei nuo tada draugaujate) ir sudeti filmuka labai nesudetinga su elemntariausia movie maker programa! ten galima dar visokiu fokusiu prideti, muzikini fona - dariau sesei mergvakariui - labai patiko! ir tokios dovanao ypatingai brangios ir vertingos kam svarbu moraline verte smile.gif

aciu uz patarima.nufilmuosiu savo palinkejima, truputi "paturbinsiu"", ir dar cekiuka simboliskai sokolado degustacijos.
Atsakyti
Sveiki smile.gif Išties, tikra problema su dovanomis jaunavedžiams... Pati su tuo susidūriau.. unsure.gif Aišku, kartais geriausia dovanoti pinigėlius... Bet kartais taip norisi kaip nors nustebinti jaunuosiuos... ax.gif Tad noriu pasidalinti patirtimi. Vienose vestuvėse, kuriose dalyvavau, viena svečių pora užsakė magą kaip dovaną. Jaunavedžiai nieko apie tai nežinojo ir buvo kiek sutrikę, kai prie muzikantų atsirado nekviestas žmogus biggrin.gif Žinokit, buvo taip smagu! Magas apie valandą užėmė svečius rodydamas triukus ir linksmindamas žmones. Ir kas svarbu, kad ne tik jaunavedžiai liko labai patenkinti, bet ir svečiams buvo žiauriai linksma smile.gif Aišku, viskas priklauso nuo atlikėjo profesionalumo... Tad jei kažką galvosit dovanai, pamąstykit apie kokio gero artisto užsakymą ir padarykit staigmeną jauniesiems rolleyes.gif
Atsakyti
as kazkada eidama i vestuves planavau daryti money machine, bet pritrukau laiko. ideja buvo tokia, apipavidalinti dezele (pvz, nuo serveteliu), o pinigus smulkiau iskeistus (pvz, po 10 LT) sujungti i viena juosta. visa ta juosta ikistiti i dezele palikus tik maza galiuka, kad butu galima istraukti. nezinau, ar aiskiai paaiskinau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(perla <3 @ 2011 08 11, 11:12)
as kazkada eidama i vestuves planavau daryti money machine, bet pritrukau laiko. ideja buvo tokia, apipavidalinti dezele (pvz, nuo serveteliu), o pinigus smulkiau iskeistus (pvz, po 10 LT) sujungti i viena juosta. visa ta juosta ikistiti i dezele palikus tik maza galiuka, kad butu galima istraukti. nezinau, ar aiskiai paaiskinau.  4u.gif

Esme supratau, originali mintis, Uzpatentuok, kol kazkas jos nenuvoge. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(perla <3 @ 2011 08 11, 11:12)
as kazkada eidama i vestuves planavau daryti money machine, bet pritrukau laiko. ideja buvo tokia, apipavidalinti dezele (pvz, nuo serveteliu), o pinigus smulkiau iskeistus (pvz, po 10 LT) sujungti i viena juosta. visa ta juosta ikistiti i dezele palikus tik maza galiuka, kad butu galima istraukti. nezinau, ar aiskiai paaiskinau.  4u.gif

idomi ideja blink.gif
Atsakyti
Laba diena visiems, pasidalinsiu idome ideja, bent jau mums su vyru ir sveciam tikrai labai patiko. Nuo vienu draugu gavome pagal posaki "pasodink medi, pastatyk nama, uzaugink vaika" ir jie dar pridejo nuo saves.
Sakydami pasodink medi - padovanojo vazonine gele (man asmeniskai geriau vazonine gele nei puokste biggrin.gif )
Pastatyk nama - iteike plyta
Uzaugink vaika - dave mazyta pampersa smile.gif
O cia pirmai pradziai - dave auksini kibiriuka su auksiniais metaliniais pinigeliais.
Prie viso to dar ir voka, tikrai nepamenu kiek ten buvo pinigeliu, nes visa kita labai istrigo ir patiko.

Mano galva tikrai thumbup.gif ideja
Atsakyti
Mes su visu pamergiu/pabroliu pulku jauniesiams dovanojom skrydi oro balionu - labai patiko ir paliko daug ispudziu. Kadangi nepigus malonumas - tai kartu susigrupavus visai sauniai galima nustebinti jaunuosius smile.gif
Atsakyti
Ėjom sveikinti jaunavedžių prie bažnyčios, tai simboliškai įteikėme dovaną - auksinį butelį su mintimi, kad jį atidarys ir išgers švęsdami savo auksnines vestuves:)
user posted image
Atsakyti
Idejos ganetinai neblogos, bet ne visos ikandamos. Esu pakviesta i drauges vestuves, ji galima sakyti nauja mano drauge, pazistamos gal kokius 7 men, bet vis vien i vestuves tusciomis tikrai neisiu.
Kita problema, su pinigeliais irgi ne kas tai vokas kaip ir atkrenta.. ji is pasiturincios seimos, tad buitiniais dalykais manau tikrai bus aprupinta ir viskuo kitu..tai kaip neprosaut pro sali dovanojant? gal yra ideju tinkanciu visiems variantams..(beje jai 23metai). Ach labai tikiuosi bent kokiu nors ideju...dekoju uz bet kokias pastangas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2011 08 30, 16:31)
Idejos ganetinai neblogos, bet ne visos ikandamos. Esu pakviesta i drauges vestuves, ji galima sakyti nauja mano drauge, pazistamos gal kokius 7 men, bet vis vien i vestuves tusciomis tikrai neisiu.
Kita problema, su pinigeliais irgi ne kas tai vokas kaip ir atkrenta.. ji is pasiturincios seimos, tad buitiniais dalykais manau tikrai bus aprupinta ir viskuo kitu..tai kaip neprosaut pro sali dovanojant? gal yra ideju tinkanciu visiems variantams..(beje jai 23metai). Ach labai tikiuosi bent kokiu nors ideju...dekoju uz bet kokias pastangas  4u.gif

Mums panasiai buvo, tik ji mano labai gera drauge, tiek akd jjie gyvena uzsienyje tai pinigai atkrito unsure.gif o ir kazka mandraus padovanot nejo, tai mes tokia statulele radom didele gan gal 30 cm aukscio, du susikabine besokantys poroje zmogiukai thumbup.gif gal kazka simbolizuojancio meile? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Angeliocikas @ 2011 08 30, 20:12)
Mums panasiai buvo, tik ji mano labai gera drauge, tiek akd jjie gyvena uzsienyje tai pinigai atkrito  unsure.gif  o ir kazka mandraus padovanot nejo, tai mes tokia statulele radom didele gan gal 30 cm aukscio, du susikabine besokantys poroje zmogiukai  thumbup.gif  gal kazka simbolizuojancio meile? g.gif

neisivaizduoju...statuleliu nebelabai kas megsta, juk nepraktiska..as pasimetus..pazinociau geriau tai galima kazka ir juoko tematika ar kazka panasaus...o dabar...
oj galvos skausmas doh.gif
bet dekoju uz ideja mirksiukas.gif
Atsakyti