Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos jaunavedžiams

vardinis foto albumas porai būtų puiki dovana 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazojira @ 2011 09 05, 08:08)
vardinis foto albumas porai būtų puiki dovana  4u.gif

o as manau, kad irgi nelabai praktiska, nes dabar mazokai kas naudojasi foto albumais, kai kompe gali laikyt jas arba naudotis skaitmeniniu foto remeliu.. Man svocia labai originalia staigmena padare, sampano buteli su musu bendra su Mb foto, teisingiau, kai jis man pirsosi, o ji visaip kaip graziai dekoravo, toks butelis pasidejus kur vis primena ta diena, be abejo, kazkuriu rimtesniu metiniu proga, bus galima ji pradaryti ir prisiminus ta savo vienintele diena isgert po taurele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juoduke`: 06 rugsėjo 2011 - 13:28
QUOTE(Juoduke` @ 2011 09 06, 13:27)
o as manau, kad irgi nelabai praktiska, nes dabar mazokai kas naudojasi foto albumais, kai kompe gali laikyt jas arba naudotis skaitmeniniu foto remeliu.. Man svocia labai originalia staigmena padare, sampano buteli su musu bendra su Mb foto, teisingiau, kai jis man pirsosi, o ji visaip kaip graziai dekoravo, toks butelis pasidejus kur vis primena ta diena, be abejo, kazkuriu rimtesniu metiniu proga, bus galima ji pradaryti ir prisiminus ta savo vienintele diena isgert po taurele.


Nepritariuk, kad albumas nepraktiška. Ir aš ir labai daug mano pažįstamų gaminamės nuotraukas. Kompiuteryje nuotraukų praktiškai niekada neperžiūrinėju (tik pirmą kartą), o vat albumą labai mielai pavartom, dar ir svečiams parodom smile.gif
Aišku čia ne taisyklė, kad visi taip daro, tik norėjau paneigti, kad dabar niekas nebesidaro foto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2011 08 30, 16:31)
Idejos ganetinai neblogos, bet ne visos ikandamos. Esu pakviesta i drauges vestuves, ji galima sakyti nauja mano drauge, pazistamos gal kokius 7 men, bet vis vien i vestuves tusciomis tikrai neisiu.
Kita problema, su pinigeliais irgi ne kas tai vokas kaip ir atkrenta.. ji is pasiturincios seimos, tad buitiniais dalykais manau tikrai bus aprupinta ir viskuo kitu..tai kaip neprosaut pro sali dovanojant? gal yra ideju tinkanciu visiems variantams..(beje jai 23metai). Ach labai tikiuosi bent kokiu nors ideju...dekoju uz bet kokias pastangas  4u.gif


Gal jau nėra aktualu, bet papasakosiu ką dovanojau draugei vestuvių proga (pinigai netiko, kaip ir jums). Dovana susidarė iš dviejų dalių: didelis foto albumas, kad visos gražiausios jų gyvenimo akimirkos būtų saugios ir antra dalis gero vyno butelis. Jį supakavau į medinę dėžę, apvyniojau juostele ir padariau iš vaško tokį kaip antspaudą (kaip senovėje laiškams naudojo), liepiau atidaryti per pirmas metines arba kita labai svarbia proga.
Atsakyti
Nezinau, man labai patiko originali mintis musu draugu.
Buvo dovanu maiselis, viduje kavos dezute, dezuteje pinigeliu ideta. O jie mums ir sako: "Si dovana skirta vyrui, kad kiekviena ryta jis ta virsutine dovanele atnestu savo zmonai i lova, o zmona kiekviena ryta rastu tai, kas ten viduje". Mes su MB buvom gerokai nustebe, pakuodami dovanas vien uz toki originaluma. Galima juk simboliskai idet ne 500 ir 200 lt.. O ir siaip juk galima pagaminti pvz remeli, ideti ten, kad ir 60 lt po 10 lt, juos sulankstyti taip, kad nuo vienetuko eitu 6 nuliai gautusi it viena kupiura ir atrodys, kad ten remeliuose milijonas, kai pradedi galvot, tai visokiu minciu sauna i galva dabar jau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristutea @ 2011 09 06, 20:20)
Nepritariuk, kad albumas nepraktiška. Ir aš ir labai daug mano pažįstamų gaminamės nuotraukas. Kompiuteryje nuotraukų praktiškai niekada neperžiūrinėju (tik pirmą kartą), o vat albumą labai mielai pavartom, dar ir svečiams parodom smile.gif
Aišku čia ne taisyklė, kad visi taip daro, tik norėjau paneigti, kad dabar  niekas nebesidaro foto wink.gif

hm...bet bijau, kad tu albumu pridovanos kiti..norisi, kad dovana butu vienetine..reikia gal tikrai koki buteli isdekoruot, pasiieskot internete medziagos kaip tai daryti ir viskas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Iceland @ 2011 09 08, 10:26)
Gal jau nėra aktualu, bet papasakosiu ką dovanojau draugei vestuvių proga (pinigai netiko, kaip ir jums). Dovana susidarė iš dviejų dalių: didelis foto albumas, kad visos gražiausios jų gyvenimo akimirkos būtų saugios ir antra dalis gero vyno butelis. Jį supakavau į medinę dėžę, apvyniojau juostele ir padariau iš vaško tokį kaip antspaudą (kaip senovėje laiškams naudojo), liepiau atidaryti per pirmas metines arba kita labai svarbia proga.

aktualu ir dar kaip, vestuves kita men, bet ruosiuosi is ansto, palikti paskutinei savaitei negalima, per daug streso ir jokio rezultato..dekoju uz idejas mirksiukas.gif
Atsakyti
Padovanok ranka rašytą receptų knygą. Ją apipavidalink smile.gif Gali net dvi - jam ir jai smile.gif Jai, nes kelias į vyrų širdis per skrandį, tai kad moteriškė nuolat tą kelią atnaujintų. Jam, kad galėtų savo gyvenimo moterį palepinti romantiškais pusryčiais, pietumis ar vakariene. Knygos gali būti ir su praktiniais patarimais , įdomiom mintim , linksmais paveiksliukais smile.gif Galbūt net dekoro idėjomis smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Skaiciau apie dovanas jaunavedziams, bet neradau to ko man reikia.

Esam su vyru pakviesti i vestuves, bet i pacia svente nevaziuosim, nes paskaiciavom kad tikrai negalim sau leisti nusipirkti rubus, padovanoti dovana, o dar svente vyks Vilniaus rajone, o santuokos registravimas cia, Klaipedoje.

Bet vis tiek norisi nueit pasveikint prie baznycios, tik nezinom ka reiketu dovanoti. Galim sau leist isleist kokius 50 Lt maximum , zinau kad kazkam cia juokinga pasirodys, bet tiesiog negalim sau leist daugiau nes patiems ant maisto neuztektu

Tokios sumos aisku i vokeli nedesi, statuleliu ir panasaus slamsto pora negali pakest, siaip jie yra apsirupine, atrodo viska turi, kartu gyvena jau keli metai. Butelis atkrenta, nes vyras negeria, o mergina laukiasi

Visokie rankdarbiai ir niekuciai jiems nepatinka, tai nebezinau jau...

Gal galit patarti ka dovanot uz tokia suma? Ka jums dovanojo sveciai kurie atejo tik pasveikint prie CMB/baznycios?

Ir dar noriu paklaust - ar nesti geles?Kada jas iteikti, ar eit su jomis i baznycia, ar iteikt pries, ar po? Niekada nebuvau vestuvese tai nezinau
Atsakyti
Musu su vyru geriausia vestuvine dovana buvo nuo sesers. Jinai issiuvinejo kryziuku mudvieju nuotrauka. Paveikslo dydis gavosi siek tiek didesnis uz A3 formato lapa. Graziai iremino. Musu reakcija (pasak seses) atpirko visa triusa. Nes dare mazdaug puse metu. Pacios geriausios dovanos tos, kuriose ideta daug sirdies. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Doll'a @ 2011 09 14, 19:28)


tai gal tiesiog tada geliu ir kokiu saldainiu pvz is aj sokolado ar kazkas panasaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 20 birželio 2012 - 16:15
QUOTE(Doll'a @ 2011 09 14, 19:28)


Galit tiesiog simboliskai nueit prie baznycios ar metrikacijos biuro, po ceremonijos, iteikti kokia geliu kompozicija ir saldainiu deze, nors pas mus buvo tokiu, kurie tik geles dovanojo.
Atsakyti
Sveiki, labai reikalinga ideja.
Vestuviu dovana jaunavedziams bus siunciama is uzusienio i Lietuva smile.gif
Planuojama isleisti suma: iki 200-250 Lt.
Planuojama dovana: visiskai neaiski.
Zinoma tik, jog tai bus: ne pinigai, ne kas nors sunkaus/duztancio, ne savadarbis daiktas, ne suvenyras.
Mastau, jog butu miela padovanoti kokia pramoga, bet velgi - kokia? Gal zinote, koki jauku Lietuvos kampeli, su idomiais uzsiemimais porai? Druskininkai atrodo jau taip neoriginalu..

Avansu aciu uz idejas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braun: 18 rugsėjo 2011 - 12:16