Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos jaunavedžiams

QUOTE(lina_vid @ 2011 09 14, 20:39)
Musu su vyru geriausia vestuvine dovana buvo nuo sesers. Jinai issiuvinejo kryziuku mudvieju nuotrauka. Paveikslo dydis gavosi siek tiek didesnis uz A3 formato lapa. Graziai iremino. Musu reakcija (pasak seses) atpirko visa triusa. Nes dare mazdaug puse metu. Pacios geriausios dovanos tos, kuriose ideta daug sirdies.  4u.gif


Šaunuolė sesutė thumbup.gif
Aš jau irgi kartais pagalvoju, kokį paveikslą išsiuvinėti sesei ir jos sužadėtiniui g.gif
Vestuvės dar neplanuojamos, niu bet vistiek jos bus, o čia tokią dovaną padaryti juk ne per savaitę- reikia laiko, kruopštumo ir daug kantrybės. smile.gif
Atsakyti
Vestuvines dovanos visada kelia rupesciu schmoll.gif Gera dovana yra kokia nors pramoga ar siaip kas nors neribotam laikui.. Geriausia kaip zmones gerai pazisti ir prisimini, ka kazkada jie yra mineje norintys issigyti.. Tada dar ir pradziugint pavyksta...Siaip darau pati daznai dovanas smile.gif Sia savaite keliausim i vestuves, tai jaunavedziai buvo mineje, kad noretu grazios skrynios.. tad nupirkau skrynia], ir dekoravau ja smile.gif puikiai atrodo smile.gif

Siaip ir kitiems zmonem darau ivairius uzsakymus.. Pvz.: si paveiksla padariau vestuviu progai... Gal jums patiks mano darbas smile.gif


http://www.facebook....249709985059996

www.facebook.com/photo.php?fbid=262298403801154&set=a.249764831721178.67034.249709985059996&type=1[/IMG]




Linos darbai
Atsakyti
Laba diena,

esu girdėjus, kad per vestuves dovanoja trikoję varlytę, rožių žiedlapius, duonos kepalėlį su gražiais palinkėjimais ir reikšmėmis. Gal žinote ką nors apie tas reikšmes ?
Atsakyti
na šiais laikais manau mažai tikėtina gauti daug puodu ar patalynės, nes dauguma svečių vistiek neša pinigus smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos,pati greitai eisiu i "vestuves" bet vestuvės kuklios tik patys artimiausi žmones,o aš tik vieno giminaičio antra puse(manau butu manęs nekvietę,bet kadangi jau gyvenam kartu ilgai tai kvietė abudu)situacija tokia kad pora tuokiasi nes 5metus jau gyvena kartu,ir štai pastojo,tad bus kuklios,net jaunieji bus apsirengę paprastais rūbeliais,ir bus tik pietūs namuose.kai vaikas bus didesnis tai tada krikštys ir susituoks bažnyčioje tad bus didelis balius .tad noriu patarimo iš šono jei taip tai gal neverta ir ant dovanos išleist daug lt?juk kai bus normalios vestuves tai ir dovana už atitinkamai didesne suma/plius jie sako kad cmb tik dėl vaiko,nes esą tikintys ir norės vėliau susituokti bažnyčioje.
Atsakyti
Galima padovanoti bulviu tarkavimo masina lotuliukas.gif man tai nesamoningai juokinga pasirode, kai gavome tokia dovana, bet poto ivertinau, ir labai esu patenkinta ax.gif
Atsakyti
sveikos. reikia patarimo ir zinau, kad tik ismaniosios mamos gali kazka sugalvot, bet va as jokiu ideju kolkas neturiu. Zodziu situacija:
mano vyro draugas veda prancūzaite. Kelione ir visas kitas pasirengimas gausis nemazai pinigeliu, jaunieji parase, kad dovanu pageidaus vokeliuose, nors sako, kad mes su savo atvykimu ir taip kaip dovana. Bet vistiek patarikt ka daryt? Kadangi vaziuojam 4 poros tai galvojam kazka lietuvisko simboliskai ir visa kita i vokeli...

tik jei galima i az, neseku temos tik siaip uzmaciau, kad tokia yra.
didelis ačiū
Atsakyti
As pati labai megstu dovanas dovanot, nustebint, nudziugint artimuosius. Siaip labai malonu ir paciai nuosirdzias dovanas gauti.

Nors vat vestuvem labiausiai noreciau pinigeliais gaut. Nes tikrai sunkoka finansine padetis yra, aisku galima tada sakyti, kam tas balius, bet as ilga laika svajojau apie grazias vestuves. blush2.gif Nesitikiu kad cia kazkas atsipirks, dziaugsiuosi nuosirdziom dovanom, bet siuo atveju tikrai labiau vokeliu noretusi.

O siaip jei pinigu butu sociai, tai noreciau kokio bilieto i druskininkus, suoliu parasiutu ar panasiu laisvalaikio ar romantisku dovanu
Papildyta:
QUOTE(Angeliukas1022 @ 2012 02 06, 13:14)
O mes draugu porai padovanojome nakvyne viesbutyje (nes jie planavo miegoti bendrose patalpose su visais,nebuvo kitu galimybiu). Viesbucio kambaryje palikome sampano su tauremis, roziu ziedlapiais pabarsteme lova ir nupirkome nuotakai baltus grazius naktinukus:)



Manau sauni mintis thumbup.gif , as labai dziaugciausi tokia dovana
Atsakyti
QUOTE(Echmėja @ 2011 12 07, 16:35)
jie sako kad cmb tik dėl vaiko,nes esą tikintys ir norės vėliau susituokti bažnyčioje.

Cia truputi ne i tema, bet.. idomus man tokie "tikintys" - 5 metus gyvena "susimete", tada atsiranda vaikas, tada lekia i CMS, o baznycioj - "kazkada". Viskas daroma absoliuciai atvirksciai negu tarsi turetu buti pagal ta pacia Baznycia...

Del dovanos - manau, tokiu atveju tinka pasveikinti su vidutinio dydzio dovana. Pirma, vis tiek vestuves, kaip tai besivadintu, susirasymu ar ne. Antra, dar klausimas, kada ir ar isvis bus tos "tikrosios" vestuves baznycioje. O jeigu ir bus, nueisit tada su geliu puokste ar kazkokia smulkesne dovana, ir viskas..
Atsakyti
smile.gif+2012 02 13, 15:36-->
QUOTE(+-15 smile.gif @ 2012 02 13, 15:36)
sveikos. reikia patarimo ir zinau, kad tik ismaniosios mamos gali kazka sugalvot, bet va as jokiu ideju kolkas neturiu. Zodziu situacija:
mano vyro draugas veda prancūzaite. Kelione ir visas kitas pasirengimas gausis nemazai pinigeliu, jaunieji parase, kad dovanu pageidaus vokeliuose, nors sako, kad mes su savo atvykimu ir taip kaip dovana. Bet vistiek patarikt ka daryt? Kadangi vaziuojam 4 poros tai galvojam kazka lietuvisko simboliskai ir visa kita i vokeli...

tik jei galima i az, neseku temos tik siaip uzmaciau, kad tokia yra.
didelis ačiū

pas mus tokia pati situacija - sukam galvas ka nuvezdi draugams i Vokietija - jie sako, kad didziausia dovana, kad mes atvaziuojam, bet vistiek norisi kazka nuvezti...bet ka - nezinau.... g.gif
Atsakyti
Na o musu vestuves vyks rugseji:) mes jau 4 metus gyvenam kartu bet su busimo vyro tevais:)ir tik liepa eisim jau atskirai gyvent i savo busteli:)zinoma zinau kad daug kas dovanos pinigais bet mano mamyte sake kad nesitiket is jos pinigeliu ir ji paruos begali kraiti man:DDDD nes visvien i buta reik viska susipirkinet nuo maziausiu smulkmenu iki didesniu pirkiniu:)tai ji sake supirks butiniausius daigtus::)nuo kaldru,pagalviu, patalyniu iki indu leksciu,puoduku,irankiu ir t.t:)biggrin.gif bent tiek gerai kad mano mama turi nuostabu skoni:Dtai galiu ja pasitiket:D gal ir nieko tokia dovana:D per vestuves atgabens dezes:DD
Atsakyti
Sveikos smile.gif

ideju nerealiu cia prigalvoje smile.gif kaip smagu,kai zmones turi tokia fantazija... 4u.gif

norejau paklausti...kokia suma pinigeliu dabar dazniausiai dovanojama? esme, kad einu viena i vestuves...neisivaizduoju, kiek mazdaug "priklauso" man dovanot? biggrin.gif
Atsakyti