Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas, 84 laida

QUOTE(Gemma @ 2012 12 07, 09:35)
man tik 1dienis is siu paminetu tiktu  blush2.gif dar is bedos 5dienis



Man pirmadienis irgi tinka smile.gif
Atsakyti
ma pirmadienis tinka susitikimui smile.gif




000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif

Kalėdų senelis susirūpinęs, kad kaunietės dar nekviečia jo į kalėdinį meet`ą! Prašo greitai greitai apsispręsti, kada ir kur jį pakviesim! hihihi.gif


Kokie siūlymai? Tarp Kalėdų ir Naujųjų? Po Naujųjų? g.gif O svarbiausia - kur? Aš kažkaip neišmąstau, kur galėtume įsitaisyti. g.gif
Dovanėlė 30-40 Lt? g.gif

O dabar registruojamės!

Klopedija
Gemma
prieplauka
?..

[/quote]
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2012 12 07, 09:35)
O dabar registruojamės!

Klopedija
Gemma

Dolitlė

Atsakyti
QUOTE(Dolitlė @ 2012 12 06, 15:45)
drinks_cheers.gif Būtina susitikti. 4u.gif Gal kitą savaitę renkamės? Kuri diena labiausiai tiktų? Man geriausia būtų kokį pirmadienį, antradienį arba trečiadienį.


Pirmadienis tinka, pasistengsiu būti blush2.gif

QUOTE(zis @ 2012 12 06, 20:55)
Labai lauksiu ispudziu. Ir dar klausima turiu: cia kokia nors -logija ar viena knyga? 4u.gif


Kaip rašo autorius savo bloge, kaip tik šiuo metu jis rašo antrą knygą. Ar bus jų daugiau neįsivaizduoju g.gif Man, tiesą sakant, tęsinio ir nereiktų, nors pabaiga tokia labai atvira lieka ir tikrai prašosi tęsinio. Bet man ir atviros pabaigos nekliūna biggrin.gif

Ransom Riggs "Ypatingų vaikų namai" Džeikobo senelis - žydas, per Antrąjį pasaulinį karą tėvų išsiųstas iš vokiečių okupuotos Lenkijos į Angliją. Jis savo šešemečiui anūkui pasakoja apie gyvenimą saloje buvusiuose vaikų namuose, apie keistų ir ypatingų sugebėjimų turinčius kitus vaikus, rodo berniukui nuotraukas. Pradžioje tikėjęs seneliu ir jo istorijomis, Džeikobas augdamas supranta, kad tai negali būti tiesa ir ima senelio istorijas vadinti pasakomis. Kai Džeikobui sueina šešiolika, netikėtai senelis nužudomas, tačiau prieš mirdamas jis liepia Džeikobui vykti į salą, kurioje turi rasti paukštį kilpoje. Nieko nesuprasdamas berniukas su tėvu išvažiuoja į Angliją, kur randa sugriautus vaikų namus ir sužino, kad jie buvo subombarduoti per Antrąjį pasaulinį ir visi jo gyventojai žuvo. Vaikinas sukrėstas, nes juk pats skaitė vaikų namų direktorės laišką jo seneliui, parašytą prieš penkioliką metų...
Knygoje nemažai senovinių nuotraukų, kurios gal atrodo šiurpokos (tiesa, įdomu tai, kad autorius pagal jas ir rašė istoriją). Šioje knygoje yra mistikos, fantastikos (nepasakyčiau, kad tai - siaubekas, kaip kažkur skaičiau). Tiesa, yra ir pabaisų, bet jos man tokios vaikiškos pasirodė... Dar yra neįkyri meilės istorija. Galima būtų papriekabiauti prie kai kurių netikslumų, bet šįkart man nesinori. Knyga skaitėsi labai lengvai, ir nors knyga vis dėlto skirta paauglių auditorijai, man visai patiko smile.gif

000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif

Kalėdų senelis susirūpinęs, kad kaunietės dar nekviečia jo į kalėdinį meet`ą! Prašo greitai greitai apsispręsti, kada ir kur jį pakviesim! hihihi.gif


Kokie siūlymai? Tarp Kalėdų ir Naujųjų? Po Naujųjų? g.gif O svarbiausia - kur? Aš kažkaip neišmąstau, kur galėtume įsitaisyti. g.gif
Dovanėlė 30-40 Lt?

O dabar registruojamės!

Klopedija
Gemma
prieplauka
Dolitlė
nihilistė
?..
Atsakyti
Laba diena gal kas gali patarti kur nusipirkti knygą "Little Mix ready to fly" nes užsisakant internetu ji iki Kalėdų gali neateiti, labai reikia tokios dovanai.
Atsakyti
QUOTE
Kokie siūlymai? Tarp Kalėdų ir Naujųjų? Po Naujųjų?  g.gif  O svarbiausia - kur?
Dovanėlė 30-40 Lt?
Nematau siūlymų... lens.gif verysad.gif

Ar tiktų kuri diena tarp Kalėdų ir Naujų metų (26, 27, 28)? g.gif
Da Vinci Bar http://www.facebook....168762619903521 ?
Ar tam pačiam "Drakone" https://www.facebook...oranas.drakonas ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2012 12 07, 19:54)
Nematau siūlymų... lens.gif  verysad.gif

Ar tiktų kuri diena tarp Kalėdų ir Naujų metų (26, 27, 28)?  g.gif
Da Vinci Bar  http://www.facebook....168762619903521 ?
Ar tam pačiam "Drakone" https://www.facebook...oranas.drakonasg.gif


karta kalbejom, kad po Naju metu iki Triju Karaliu..tame tarpe gal butu meetas gerai?

o vieta...as nuomones neturiu...( vis pagalvoju apie bernelius, nes ten tokiam meetui ten erdves yra...)
Atsakyti
Man tinka ir po Naujųjų.
Dėl "Bernelių". Galim išbandyt Senamiesčio "Bernelius" biggrin.gif , nebūtinai Donelaičio g. biggrin.gif
Siūlykit variantus. Gal tiktų ir trattoria? Ar kaip ten ji? lotuliukas.gif Nepigu, bet maloni aplinka. Bet gali vėl kilti problemų dėl vietų užsakymo.
Atsakyti
O dabar registruojamės!

Klopedija
Gemma
prieplauka
Dolitlė
nihilistė
martux


QUOTE(klopedija @ 2012 12 07, 18:54)

Gal einam pirmadienį į Drakoną?
QUOTE(prieplauka @ 2012 12 07, 19:28)
karta kalbejom, kad po Naju metu iki Triju Karaliu..tame tarpe gal butu meetas gerai?

drinks_cheers.gif
QUOTE(klopedija @ 2012 12 07, 19:33)
Gal tiktų ir trattoria? Ar kaip ten ji?  lotuliukas.gif  Nepigu, bet maloni aplinka. Bet gali vėl kilti problemų dėl vietų užsakymo.

Būsiu bjauri rolleyes.gif , bet ten nebenoriu - neįtiko man jie jau kokius tris kartus, nors jei tiesą pasakius, tai beveik visus, išskyrus gal tik tuos, kai gėriau tik kavą. Turiu keistą virškinimo sistemą, staigiai reaguojančią į nors kokius nešviežumus ar nešvarumus. ax.gif
Atsakyti
hmm.. ir aš gal atkakčiau. reiktų vieną Kalėdų senelį Kaune nureketuot biggrin.gif
Atsakyti
Aš pirmadienį ir vėl negaliu.
Į kalėdinį susitikimą labai norėčiau pataikyti, bet nuo Naujų iki Trijų Karalių būsiu išvažiavusi (grįžtu gruodžio 5 d.).
Atsakyti
QUOTE(marakeš @ 2012 12 07, 20:03)
hmm.. ir aš gal atkakčiau. reiktų vieną Kalėdų senelį Kaune nureketuot biggrin.gif
Oooo!.. Kalėdų Senelis labai apsidžiaugtų. thumbup.gif

QUOTE(gintarelia @ 2012 12 07, 20:55)
(grįžtu gruodžio 5 d.).
Gal sausio?.. hihihi.gif

Papildyta:
Vo! Matau Gilužę. Gal prisijungsi? mirksiukas.gif
Atsakyti