Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių pašnekesiai

QUOTE(Lenusikas @ 2012 12 13, 13:20)
O as vakar gavau ax.gif .

Gavau ir aš, po pietų jau buvo ax.gif
Mano mergina šiandien prekybos centre tokį cirką ištaisė, tokių isterijų senai žmonės nematę buvo blink.gif Kokia gėda, siaubas, vos vitrinos ir praeiviai nenukentėjo. O nešant ją lauk išvis baisu verysad.gif vyras išprakaitavęs ir net mėlynas buvo verysad.gif ir vis kas tik dėl to, kad neleidom nuo parduotuvės dekoracijų nusiimti verysad.gif dar ir dabar kojos tirta iš susijaudinimo cry.gif
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2012 12 13, 21:10)
Gavau ir aš, po pietų jau buvo ax.gif
Mano mergina šiandien prekybos centre tokį cirką ištaisė, tokių isterijų senai žmonės nematę buvo blink.gif Kokia gėda, siaubas, vos vitrinos ir praeiviai nenukentėjo. O nešant ją lauk išvis baisu  verysad.gif vyras išprakaitavęs ir net mėlynas buvo verysad.gif ir vis kas tik dėl to, kad neleidom nuo parduotuvės dekoracijų nusiimti verysad.gif dar ir dabar kojos tirta iš susijaudinimo cry.gif

pazystamas jausmas, todel i parduotuves stengiames nesivesti. vedames jau tada kai susitariam su juo ka pirksim, kai nera nervotas. o seip kokioj kavinej tai ismoko ramiai sedeti.
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2012 12 13, 20:10)
Gavau ir aš, po pietų jau buvo ax.gif
Mano mergina šiandien prekybos centre tokį cirką ištaisė, tokių isterijų senai žmonės nematę buvo blink.gif Kokia gėda, siaubas, vos vitrinos ir praeiviai nenukentėjo. O nešant ją lauk išvis baisu  verysad.gif vyras išprakaitavęs ir net mėlynas buvo verysad.gif ir vis kas tik dėl to, kad neleidom nuo parduotuvės dekoracijų nusiimti verysad.gif dar ir dabar kojos tirta iš susijaudinimo cry.gif


4u.gif ir stiprybės...
Atsakyti
laba vakara,
kokios nuotaikos likus savaitei iki pasaulio pabaigos? biggrin.gif pasirodo daugelis labai skaudziai reaguoja i artejancia pabaiga,va mano giminaite is mociutes puses(devintas vanduo nuo kisieliaus biggrin.gif ) nesas visokius daiktus i rusi lotuliukas.gif su giminem jau atsisveikinimus pradejo biggrin.gif siandien paskambino paragint eit kasdien i baznycia,kad ivykus pasaulio pabaigai butu lengviau. biggrin.gif ji pasirodo ruosias sleptis nuo pasaulio pabaigos rusyje....kiekvienas is proto eina savaip.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dinana @ 2012 12 14, 23:39)
laba vakara,
kokios nuotaikos likus savaitei iki pasaulio pabaigos? biggrin.gif pasirodo daugelis labai skaudziai reaguoja i artejancia pabaiga,va mano giminaite is mociutes puses(devintas vanduo nuo kisieliaus biggrin.gif ) nesas visokius daiktus i rusi  lotuliukas.gif  su giminem jau atsisveikinimus pradejo biggrin.gif siandien paskambino  paragint eit kasdien i baznycia,kad ivykus pasaulio pabaigai butu lengviau. biggrin.gif ji pasirodo ruosias sleptis nuo pasaulio pabaigos rusyje....kiekvienas is proto eina savaip.... doh.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pirma karta girdziu apie pasaulio pabaiga
as kaledu laukiu biggrin.gif
Atsakyti
pas mus irgi pirmakar galima pasidziaukt eglute:)gal jau pradeda maniske suprast kad taip turi but ar kad grazu.nes anksciau nuspirdavo nuversdavo,nupsiodavo.neleisdavo statyt jos.kur tik nekeldavom ja:)o siemet atrodo stebi domisi,bando uzpust:)
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2012 12 13, 21:29)
pazystamas jausmas, todel i parduotuves stengiames nesivesti. vedames jau tada kai susitariam su juo ka pirksim, kai nera nervotas. o seip kokioj kavinej tai ismoko ramiai sedeti.


Šiaip ir dažniausia paliekam pas močiutę, bet dabar buvo ižvažiavus, o apsipirkt reikėjo.
Papildyta:
QUOTE(veiducka @ 2012 12 15, 11:24)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif pirma karta girdziu apie pasaulio pabaiga
as kaledu laukiu  biggrin.gif

Aš ir dovanas perku ir švenčių laukiu biggrin.gif Pasaulio pabaigų jau daug buvo blink.gif O mes dar čia, kada nors tikrai susinaikinsim, bet gal dar nedabar g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2012 12 15, 22:35)
Šiaip ir dažniausia paliekam pas močiutę, bet dabar buvo ižvažiavus, o apsipirkt reikėjo.
Papildyta:

Aš ir dovanas perku ir švenčių laukiu biggrin.gif Pasaulio pabaigų jau daug buvo blink.gif O mes dar čia, kada nors tikrai susinaikinsim, bet gal dar nedabar g.gif  biggrin.gif

man su vaiko palikimu lengviau nes gyvenam su uosviu pencininku tai jis visad namuos ir pasiruoses padeti, o ir su seneliu jie puikiai sutaria. senelis ismoke zaisti saskem, su juo sporto kanala visada ziuri, padeda meskeres tvarkyti smile.gif
as irgi dovanu jau visiems pripirkau, supakavau, dabar belieka melsti kad vaikas nesusirgtu ir gero oro mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena,
na ir kaip laikomes?pugos neuzpuste?vejai nenunese?Nikita sestadieni nuvaziavus i Vilniu net is masinos lipt nenorejo,sake lauke labai vejas garsiai UUUUUUUUUU daro ir vaikas bijojo.... doh.gif tai is masinos isviliojau pazadejus,kad nupirksiu jam bandele su desryte biggrin.gif siandien pas mus kelias beveik nepravaziuojamas,garazo vartu net nelabai galejau atsidaryt kol neatsikasiau....siaubas kazkoks o ne oras doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dinana @ 2012 12 17, 17:00)
laba diena,
na ir kaip laikomes?pugos neuzpuste?vejai nenunese?Nikita sestadieni nuvaziavus i Vilniu net is masinos lipt nenorejo,sake lauke labai vejas garsiai UUUUUUUUUU daro ir vaikas bijojo.... doh.gif  tai is masinos isviliojau pazadejus,kad nupirksiu jam bandele su desryte biggrin.gif siandien pas mus kelias beveik nepravaziuojamas,garazo vartu net nelabai galejau atsidaryt kol neatsikasiau....siaubas kazkoks o ne oras doh.gif

Joooooooo orelis tragiskas, bet jauciasi kad tikra ziema thumbup.gif . Juciu sventies kvapa newyear.gif 4u.gif . Ziuriu visi aptingo cia rasit, arba laiko nebeturi g.gif .
Atsakyti
o as saviski siandien is darzo pasiemiau su sloga. meldziuos kad tik nesusirgtu labiau verysad.gif o siryt dar kaledom kostiuma karnavalini nupirkau, nes svente darzely treciadieni. ech, ir visada taip kaip tycia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2012 12 17, 19:29)
o as saviski siandien is darzo pasiemiau su sloga. meldziuos kad tik nesusirgtu labiau  verysad.gif  o siryt dar kaledom kostiuma karnavalini nupirkau, nes svente darzely treciadieni. ech, ir visada taip kaip tycia  doh.gif

O maniskis siandien nakti prabudo, balsas kaip pas suni blink.gif . Galvoju nu vsio.. turim laime doh.gif . Bet pagerem arbatos,uzmigo, ryte isvis kaip nieko nebuvo. Bet va link vakaro vel ziuriu apkimo, ryt daktare kviesim.
Atsakyti