Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikis ir tvarka namuose

QUOTE(zhydelka @ 2009 11 03, 14:58)
nu pas mus sunkiai su tvarka, vaikas dienom beveik visai nemiega, tai jei rami buna, ka nors nusiveikiu, bet daznai tenka viska mesti ir lekti, nes pradeda reikalauti demesio. tvarkausi dazniausiai tik sestadieniais, bet neimu galvon, kol nevaiksto, tegul guli tos dulkes ant grindu, neturiu simto ranku. bet valgyt vyrui vakarui visada padariau, kazka ant greicio, bet vis ax.gif

ir as panasiai manau,nors man ir nelabai patinka netvarka... ax.gif bet jei nespeju,tai nespeju... ax.gif vasiandien nuo 10val.iki 15val.maziukas miegojo,tai apsitvarkiau,pietus padariau,pyraga iskepiau 4u.gif
Atsakyti
Pas mus tai daznai kaip po uragano, pati kartais net nebegaliu ziuret cry.gif Atrodo, viena diena susitvarkai- o jau kita- ir vel tas pats! Niekaip neiseinu is to uzburto rato... Jei i univera dar nereiketu eit (mazius keliauja kartu), tai gal ir daugiau speciau namie apsitvarkyt, bet, kaip vyras sako- svarbiausia, kad lelius priziuretas ir patenkintas, o visa kita- ne taip svarbu! mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, kaip daznai plaunate grindis, kai kudikis ima sliauzioti? ir ar plaunate medziaginius zaislus, pries duodami juos zaisti?
Atsakyti
QUOTE(SuperMorkyte @ 2009 11 04, 05:35)
Pas mus tai daznai kaip po uragano, pati kartais net nebegaliu ziuret  cry.gif  Atrodo, viena diena susitvarkai- o jau kita- ir vel tas pats! Niekaip neiseinu is to uzburto rato... Jei i univera dar nereiketu eit (mazius keliauja kartu), tai gal ir daugiau speciau namie apsitvarkyt, bet, kaip vyras sako- svarbiausia, kad lelius priziuretas ir patenkintas, o visa kita- ne taip svarbu! mirksiukas.gif


maladec vyras thumbup.gif
pas mus irgi su betvarkia lengviau nei su tvarka biggrin.gif , kai lieka laiko nuo mažiukės ir savęs, tuomet kartu su MB ir puolam tvarkytis. Manau, tai yra normalu. Nejau dabar kiekvieną dieną save dėl to grauši? rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mus gausi seimyna : turim sun nu, suni ir katina... tai tvarkytis reikia kasdien - plauku milijonas... fear.gif tai, uzmigdau sunu ir turiu kokia valanda, po keliu valandu jis vel uzmiega ir man dar kokios dvi valandos buna, tai speju valgyt padaryti ( nors ir ne kasdien, nes buna nemiegadieniu biggrin.gif ) ir susitvarkyti 4 kambariu buta... kartais stogas vaziuoja, kol vyras grizta, bet jam grizus ir savaitgaliais jauciu jo pagalba ir pasidaro lengviau wub.gif taip ir gyvenam smile.gif
Atsakyti
Tvarkausi kol mazius ramus, po truputi, po darbeli.Tai rubus, tai virtuve, vonia ir t.t.Savaitgali nesitvarkom, nes dicke vistiek viska tuoj apdoroja, tvarkyk nesitvarkius...kai viena namie tai kazka bent pasidarau ax.gif Tik kad mazius ne is ramiuju, tai buna kad net pavalgyt nespeju ar iskeiciu i miega kad pailseciau, tai tada tiek to jau ta tvarka...
Atsakyti
Kadangi dažniausiai aš esu viena namuose su trim vaikais ir dar šuo tai galite įsivaizduoti kad butu namuose jeigu tvarkyčiausi retai....Todėl dažniausiai tvarkausi kas antra diena,nors elementariausius dalykus tenka daryti kasdien bet kilimu siurbimas, plovimas, rūbų skalbimas būtinas kas antra diena kitaip butu baisuma namuose... blink.gif
Atsakyti
Mano mazylis gerutis 4u.gif Jis supasi kedutei ir leidzia mamai susitvarkyti kambarius,pasidaryti valgyti, netgi kai buna ypac geros nuotaikos tai ie koki filma galiu paziureti,jam tik zaisliuku paduodu, jai iskrenta vel paduodu ir zaidzia supdamasis thumbup.gif ,labai dziaugiuosiu savo maziuku wub.gif Kad tik neprisidziaugti ax.gif tongue.gif
Atsakyti
kadangi mano be galo neramus biggrin.gif , tai tvarkausi t.y. kambariu ir viską iš pagrindų tai kai vyras būna arba mama ateina, taip tegaliu tik indus plautis biggrin.gif Nei supynės mums nepadeda, nei nauji žaislai, niekas.
Atsakyti
na as su tvarka lb dideliu problemu neturiu, net kai sunus kartais buna neramus, tai vistiek randu laiko apsitvarkyti smile.gif neramiom dienom tvarkausi tada kai jis miega arba laukiu griztant vyro, o kartais pasiseka ji kuo nors sudomint neilgam, tai speju ka nors papildomo padaryti biggrin.gif
Atsakyti
tvarkausi kasdien ryte kol vaikas dar miega o likusi šeimyna jau būna išėjusi
Atsakyti
O as tvarkausi, kai saviskius suguldau biggrin.gif
Atsakyti