Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 36 tema

b.s. būtų labai dėkui, jei gaučiau tos pūgos įrašą. Galima per skype. Parašysiu tau a.ž.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo domassss: 10 gruodžio 2012 - 22:25
QUOTE(domassss @ 2012 12 10, 22:24)

thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Laukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif Esu be galo dėkinga b.s. ir peliukui

clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif

Atsakyti
Ačiū peliukui, kad turime vėl kur sugrįžti po dienos darbų. Ar jau padarė vaikai tėvams dovanėles? Mes darėme atvirutes, tik nebaigėme, dar sukursime savo ketureilius ir pasveikinsim, nes jau laiko nebėra visiškai, o rapeticijos bus kiekvieną dieną. Pasidalinkite mintimis, kaip organizuojate klasės žiburėlius? Ką darote su tėveliais, ar užimate vaikus ar tik vyksta pasisėdėjimas prie vaišių stalo?
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2012 12 10, 23:47)
Ką darote su tėveliais, ar užimate vaikus ar tik vyksta pasisėdėjimas prie vaišių stalo?

Man tai visada toks blaškymasis gaunas... Ir lyg su tėvais turi bendraut, ir lyg vaikus užimti... Nusivarau nuo kojų tą dieną... Geriausiai būna, kai vieni su vaikais švenčiam. Mamytės tik ateina paruošti šventinio stalo ir po to palieka mus vienus. Tada visai smagu... O kai su tėvais, nei susėst kur normaliai yra, nei ką. Bet vėl, kai pagalvoji, norisi ir su tėvais pabendraut... Juk sakom paskui, kad tėvai neina į mokyklas... Et, net nežinau, kaip geriau... biggrin.gif blush2.gif

Geriau - greičiau pavasaris...... smile.gif



Ups, neįsižeiskit, kas mėgstat žiemą.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo domassss: 10 gruodžio 2012 - 23:37
Labas rytas 4u.gif . Ačiū peliukui, kad ryte su kavos puodeliu turiu kur užsukti wub.gif . Jauku ir miela wub.gif . Šaunuolė, gerai padirbėjai, greitai susisukai mirksiukas.gif .
QUOTE(zuzanele @ 2012 12 10, 22:06)
Aš įkelsiu, tegul mane apmėto pomidorais mirksiukas.gif  tongue.gif
zuzanele    first.gif 69 
smilga1972 second.gif  52 
b.s          third.gif  41

Valioooooooooooo thumbup.gif thumbup.gif ! Rityte, dar ir mane turėsi aplenkti, norėdama pakovoti su zuzanėle lotuliukas.gif . Plepėti mėgstu bangom, tai dabar ko gero esu "ant bangos" lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(ninkute @ 2012 12 10, 18:28)
Sveikutės, sniego privertė nprmaliai, keliai „nevalyti“, smagu važiuoti. Mokykloje vyksta repeticijos, bet kitą savaitę praneša virš 20 šalčio, tai įdomu kaip bus vaikų.


Vaikai, vaikais, bet mano vištytės sušals. blink.gif lotuliukas.gif Va man koks rūpestįlis.
Sveikutės! 4u.gif
Papildyta:

QUOTE(zuzanele @ 2012 12 10, 22:06)
Aš įkelsiu, tegul mane apmėto pomidorais mirksiukas.gif  tongue.gif
zuzanele    first.gif 69 
smilga1972 second.gif  52 
b.s          third.gif  41


Man smalsu, o kiek mano žinučių? Kur jūs jas randat?
Papildyta:
QUOTE(domassss @ 2012 12 10, 23:36)


Geriau - greičiau pavasaris...... smile.gif
Ups, neįsižeiskit, kas mėgstat žiemą.... mirksiukas.gif

Labai gerai pavasaris, bet man ir žiema gerai. Žinokit keistuolė aš, blush2.gif bet man labai patinka orai, kai būna šaltuko virš -20. Tada statau mašiniuką ir vaikštau daug pėstute. Ir pūga man wub.gif Nu va kokia aš kvaiša. blush2.gif
Man visi metų laikai savotiškai gražu. Ir džiaugiuos, kad pas mus toks klimatas ir galim pamatyti gamtos grožį visais metų laikais. wub.gif

Šiandien grybauju poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(domassss @ 2012 12 11, 00:36)
Man tai visada toks blaškymasis gaunas... Ir lyg su tėvais turi bendraut, ir lyg vaikus užimti... Nusivarau nuo kojų tą dieną... Geriausiai būna, kai vieni su vaikais švenčiam. Mamytės tik ateina paruošti šventinio stalo ir po to palieka mus vienus. Tada visai smagu... O kai su tėvais, nei susėst kur normaliai yra, nei ką. Bet vėl, kai pagalvoji, norisi ir su tėvais pabendraut... Juk sakom paskui, kad tėvai neina į mokyklas... Et, net nežinau, kaip geriau... biggrin.gif    blush2.gif

Sveikos 4u.gif Ir man tas pats gaunas. Norisi visur suspėti su visais pabendrauti - va tada ir plėšaisi. Puiku pernai buvo, kad turėjau mūsų mergaičių pasiūlytą pasaką, o šiemet įdomiau sugalvoti jau persudėtinga blink.gif
Kažkur turiu paprastesnę pasakėlę apie karalius, tai reiks gelbėtis iš padėties. Gal dar kam reikia - tada galiu siųst.
22upeliuk22, kaip visada NEPAKARTOJAMA!
Atsakyti
QUOTE(R.@usra @ 2012 12 11, 12:12)
Sveikos 4u.gif Ir man tas pats gaunas. Norisi visur suspėti su visais pabendrauti - va tada ir plėšaisi. Puiku pernai buvo, kad turėjau mūsų mergaičių pasiūlytą pasaką, o šiemet įdomiau sugalvoti jau persudėtinga blink.gif
Kažkur turiu paprastesnę pasakėlę apie karalius, tai reiks gelbėtis iš padėties. Gal dar kam reikia - tada galiu siųst.
22upeliuk22, kaip visada NEPAKARTOJAMA!

O kokia čia pasaka, praėjusiais metais dar nebuvau pas jus, tai nežinau kas buvo ant bangos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daivajazz @ 2012 12 11, 13:08)
O kokia čia pasaka, praėjusiais metais dar nebuvau pas jus, tai nežinau kas buvo ant bangos ax.gif

Paieškok paste, tik nepamenu kaip užvadinta ax.gif
Va, jau radau: 1pastas, 2011-12-21diena pasaka(prie zaidimu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.@usra: 11 gruodžio 2012 - 13:42
Laba dienele visoms,

Milijonas ačiū už pagalbą su tais sablonais, age-melage ir naminuke, jus man sestadieni be darbo padovanojot yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif


mindojur buvo apdovanota RAKTELIU. SVEIKINU (PASILIK LAIKO IR MIEGUI, NES KAI ILYSI PASTAN....... )

zuzanele 69
smilga1972 52
b.s 41
sėkmes lenktynese, Smagu jus stebeti dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaša @ 2012 12 11, 16:21)
zuzanele 69
smilga1972 52
b.s 41
sėkmes lenktynese, Smagu jus stebeti dabar biggrin.gif

Man tai jau nedaug liko iki zuzanėlės lotuliukas.gif . Va dar paplepėsiu ir pasivysiu tongue.gif . Šiandien vedžiau atvirą pamoką, tai taip džiaugiuosi savo pirmokais, kurie susiėmė ir parodė, kad gali būti drausmingi, dėmesingi ir t.t. Pamoka praėjo puikiai, sklandžiai, susirinkau po jos pagyrimus, sveikinimus ir išėjau iš darbo užrietusi nosį lotuliukas.gif , nors iš tikrųjų mano darbo ten kaip ir nebuvo ax.gif . Viskas iš čia, todėl dėkoju, mergaitės, kad jūs esate, kad galiu pasisemti naudingų dalykų ir pažadu rytoj parsinešti iš darbo CD su interguota pamoka "Laikas" (pagal "Vaivorykštę"). Jeigu nereikia, tai sakykit, kad neužkiščiau pašto, bet ten visai naudinga, nes integruota į visus absoliučiai dalykus thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 11 gruodžio 2012 - 16:43