Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės, 36 tema

QUOTE(smilga1972 @ 2012 12 11, 06:50)
Valioooooooooooo  thumbup.gif  thumbup.gif ! Rityte, dar ir mane turėsi aplenkti, norėdama pakovoti su zuzanėle  lotuliukas.gif . Plepėti mėgstu bangom, tai dabar ko gero esu "ant bangos"  lotuliukas.gif .

O aš jau rimstu rolleyes.gif Pirmą vietą pasiekiau- galiu nesiplėšyt mirksiukas.gif

QUOTE(Mergelė @ 2012 12 11, 08:06)
Labai gerai pavasaris, bet man ir žiema gerai. Žinokit keistuolė aš, blush2.gif  bet man labai patinka orai, kai būna šaltuko virš -20. Tada statau mašiniuką ir vaikštau daug pėstute. Ir pūga man wub.gif Nu va kokia aš kvaiša. blush2.gif
Man visi metų laikai savotiškai gražu. Ir džiaugiuos, kad pas mus toks klimatas ir galim pamatyti gamtos grožį visais metų laikais. wub.gif

Šiandien grybauju  poster_offtopic.gif

Užbaigus temą, galima pamatyti paieškoje, kiek žinučių buvo iš viso parašyta. Užėjus ant to skaičiaus- išmeta visų plepėjusių žinučių skaičių. Užeiti ant skaičiaus 598 rolleyes.gif
user posted image
Man patinka žiema ir vaikščiočiau iki begalybės wub.gif Bet kai darbas už 25 km, tai geriau jos nebūtų arba būtų nešalta unsure.gif
Bet žiūrėjau, jau neberodo tokių didelių šalčių thumbup.gif

QUOTE(smilga1972 @ 2012 12 11, 16:34)
Man tai jau nedaug liko iki zuzanėlės  lotuliukas.gif . Va dar paplepėsiu ir pasivysiu  tongue.gif . Šiandien vedžiau atvirą pamoką, tai taip džiaugiuosi savo pirmokais, kurie susiėmė ir parodė, kad gali būti drausmingi, dėmesingi ir t.t.

Sėkmės plepant mirksiukas.gif biggrin.gif
Šaunu, kad viskas puikiai pavyko thumbup.gif
Atsakyti
Laba vakarėlį,
QUOTE(R.@usra @ 2012 12 11, 13:37)
Paieškok paste, tik nepamenu kaip užvadinta ax.gif
Va, jau radau: 1pastas, 2011-12-21diena pasaka(prie zaidimu)

Kokia liux pasaka thumbup.gif , net nežinojau. va ką tik išsiprintinau. Reiks būtinai panaudoti biggrin.gif Turiu, galinčių tai kokybiškai ir be jokios baimės tai atlikti.

QUOTE(Jaša @ 2012 12 11, 16:21)

zuzanele 69
smilga1972 52
b.s 41
sėkmes lenktynese, Smagu jus stebeti dabar biggrin.gif

Vaje, kaip čia taip? Aš net nemokų pasižiūrėti, reikia eit pasimokyt ax.gif
Mes jau pilnu tempu ruošiamės šventinei vakaronei. Zuzanėle, ar statote tą pasaką „Linksmi Nujieji metai“? Aš bandau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(smilga1972 @ 2012 12 11, 16:34)
Šiandien vedžiau atvirą pamoką, tai taip džiaugiuosi savo pirmokais, kurie susiėmė ir parodė, kad gali būti drausmingi, dėmesingi ir t.t.

4u.gif 4u.gif 4u.gif šaunuolė. Bet jūs ir planuojat tokiu laiku, kada ir taip papildomų rūpesčių prieš šventes...
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 12 11, 17:14)
Mes jau pilnu tempu ruošiamės šventinei vakaronei. Zuzanėle, ar statote tą pasaką „Linksmi Nujieji metai“? Aš bandau  biggrin.gif

Kaip jau buvau minėjus, mes spektaklių nestatom, nes vienas tėvelis apvertė visų klasių Kalėdas, pareiškęs, kad pamokų metu turi vykti pamokos unsure.gif Tad dabar tik mini koncertukus ruošiam: kelios dainos, kelis eilėraščiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 12 11, 17:14)
4u.gif  4u.gif  4u.gif šaunuolė. Bet jūs ir planuojat tokiu laiku, kada ir taip papildomų rūpesčių prieš šventes...

Tai čia mums valdžia neleidžia liūdėti doh.gif . Sugalvojo šią savaitę atvirų durų dienas "Kolega-kolegai" ir turim po vieną atvirą pamoką parodyti doh.gif . Tikrai, laikas parinktas labai jau nekoks g.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 12 11, 17:35)
Tai čia mums valdžia neleidžia liūdėti  doh.gif . Sugalvojo šią savaitę atvirų durų dienas "Kolega-kolegai" ir turim po vieną atvirą pamoką parodyti  doh.gif . Tikrai, laikas parinktas labai jau nekoks  g.gif

O kaip aplankote kitų kolegų pamokas? Kaip jums jas pakeičia?
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 12 11, 17:34)
pažadu rytoj parsinešti iš darbo CD su interguota pamoka "Laikas" (pagal "Vaivorykštę"). Jeigu nereikia, tai sakykit, kad neužkiščiau pašto, bet ten visai naudinga, nes integruota į visus absoliučiai dalykus  thumbup.gif .

Tikrai reikia ax.gif

QUOTE(zuzanele @ 2012 12 11, 18:03)
O aš jau rimstu rolleyes.gif Pirmą vietą pasiekiau- galiu nesiplėšyt mirksiukas.gif
Užbaigus temą, galima pamatyti paieškoje, kiek žinučių buvo iš viso parašyta. Užėjus ant to skaičiaus- išmeta visų plepėjusių žinučių skaičių. Užeiti ant skaičiaus 598 rolleyes.gif

Nu va kokia naujiena bigsmile.gif Dabar ir aš žinosiu, o tai maniau, kad su pieštuku rankoj visą temą persijot reikia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif RIMTAI aš čia blush2.gif

QUOTE(b.s @ 2012 12 11, 18:14)
Zuzanėle, ar statote tą pasaką „Linksmi Nujieji metai“? Aš bandau  biggrin.gif

Aš irgi bandysiu, bet dar nepradėjau, tik vaikus supažindinau, bet nedaviau dar žodžių. Pirmiausia nušlifuojam adventinį vaizdelį
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2012 12 11, 17:53)

Aš irgi bandysiu, bet dar nepradėjau, tik vaikus supažindinau, bet nedaviau dar žodžių. Pirmiausia nušlifuojam adventinį vaizdelį

Maniškiai jau moka, dabar eisim bandyt į salę. Ten ne tiek jau ir daug tų žodelių-išmoks thumbup.gif . Tik nelabai žinau, kaip tą bendrą dainelę improvizuoti g.gif . O kaip žadat jūs?
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 12 11, 17:57)
Maniškiai jau moka, dabar eisim bandyt į salę. Ten ne tiek jau ir daug tų žodelių-išmoks  thumbup.gif . Tik nelabai žinau, kaip tą bendrą dainelę improvizuoti  g.gif . O kaip žadat jūs?

Kur peliukai dainuoja "Strykt pastrykt"? Jei ta, galiu patart, nes esu stačius šią pasaką rolleyes.gif

Radau tikruosius nykštukų sunumeravimus ir jų reikšmes. Jei reikia, galiu įmest į paštą, tik nuskenuosiu ax.gif Aš juos gavau kažkokiame seminare, tai tikrai viskas tikra mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 11 gruodžio 2012 - 18:08
Sveikos gyvos. Pagaliau šiaip ne taip įstengiau ateiti ir čia. Kažkoks beprotnamis smile.gif Repetuojam vaidinimą, rytais pasakos, gaminam atvirukus, dar seminarai, egzaminai........Uch.... doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Greičiau atostogos 000054.gif ir tas senelis ateitų, laisvų dienų atneštųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2012 12 11, 18:06)
Kur peliukai dainuoja "Strykt pastrykt"? Jei ta, galiu patart, nes esu stačius šią pasaką rolleyes.gif
Labai laukiu patarimo  group.gif
Radau tikruosius nykštukų sunumeravimus ir jų reikšmes. Jei reikia, galiu įmest į paštą, tik nuskenuosiu ax.gif Aš juos gavau kažkokiame seminare, tai tikrai viskas tikra mirksiukas.gif

zuzanele, tu puiki kolegė. Norėjau paklausti, o kodėl tokius testukus darote jūs, o ne mokyklos psichologas?
Atsakyti
QUOTE(b.s @ 2012 12 11, 17:44)
O kaip aplankote kitų kolegų pamokas? Kaip jums jas pakeičia?

Per laisvas pamokas (turim laisvą kūno kultūrą, tikybą, anglų kalbą) mirksiukas.gif . O pavaduotoja pas visas ateis, taip kad neprapuls darbas lotuliukas.gif . Pas mane šiandien buvo trise mirksiukas.gif
Atsakyti
šiandien jau tikra žiema, ta proga ėjau kiemo atsikast smile.gif Ir pasportavom su mažuoju, ir pailsinau galvelę po protinio darbo.
Penktadienį važiuojam į spektaklį, o šeštadienį bus tėvų susirinkimas, repetuojam dainelę ir dar vieną grosim dūdele, tad turim ką veikt rolleyes.gif
Atsakyti