Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu globoti vaikutį iš vaikų namų

Jau seniai galvoju, gal paimti pagloboti vaikuti is kudikiu ar vaiku namu. Gal kas zinote, kokie yra keliami reikalavimai, kokie reikalingi dokumentai. Is viso ar daug musu biurokratai sugalvojo kliuciu geriems darbams.
Atsakyti
www.ivaikinimas.lt - svarbiausia info apie įvaikinimą


ten turetum viska rasti ,kas tave domina. saunuoliai , mes su mamytemis lankom kudikiu namus jie yra zolyno gatveje. paziurek tema paremkite vaikus galetum kada nueiti ir jie isamiau paaiskintu.
sveikinu priemus toki nuostabu sprendima .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aga: 29 rugpjūčio 2010 - 22:36
Aciu happy uz nuoroda, paskaiciau, bet ten kalbama apie ivaikinima, manau nelabai atitiktumeme keliamus kriterijus iteviams, bet globoti labai noreciau. Gal pradzioje galvoju leistu savaitgaliams pasiimti, atostogoms.
Atsakyti
as igi galvojau apie globojima, nes irgi kol kas nemanau, kad mums leistu isivaikinti. bet globojimas man asocijuojasi su kazkuo laikinu - ateini - iseini. gal as nelabai isivaizduoju, kaip tai realiai vyksta, bet ar vaikuciui tada nesunkiau? g.gif
Atsakyti
net sugraudina toks jūsų gerumas rolleyes.gif
Atsakyti
Ne, as nemanau, kad tai laikina, tiesiog tai iseitis tada, kai nori padeti, bet aplinkybes neleidzia isivaikinti. O vaikui, manau bet kokia globa yra reikalinga ir svarbi. Juk net ir retai lankomas vaikas zino, kad yra kazkam reikalingas, zino, kad gali kreiptis pagalbos, kad kazkas parems, o svarbiausia kad kazkas ji myli ir rupinasi. Galeciau tai siandien kurciau seimyna ir imciau kruva tu vaikuciu auginti. Kazkaip man norisi ir savo vaikui ateityje iskiepiti siek tiek gerumo, manau globojamas vaikutis butu geras draugas, o kartu ir man jauciu gera butu sirdyje, kad nors viena vaikiuka galiu pradziuginti is didelio burio laukianciu mamytes.
Atsakyti
AS IRGI PAMASTAU VIS APIE TOKIA GLOBA, KAD GALECIAU ATOSTOGOMS PAIMTI AR SAVAITGALIAMS, JUK JEI ORGANIZUOJU SAVO VAIKAMS KOKIA PRAMOGA TAI VIETOS IR TRECIAM VISADA ATSIRASTU.... smile.gif O IR VAIKO AKIRATI PRAPLESTCIAU IR SAVO VAIKAMS SUTEIKCIAU GALIMYBE BENDRAUTI SU VAIKAIS IR ZMONEMIS KAIP SU LYGIAIS , BE KASTU, BE SOC. LYGIU, NORECIAU, KAD VAIKAI ISMOKTU SUPRASTI IR ATJAUSTI , IR TAM VAIKUCIUI NORETUSI IDIEGTI, KAD JIS NEPRASTESNIS UZ KITUS VAIKUS KURIE GYVENA SEIMOSE.... smile.gif
Atsakyti
o as netinku nei globai, nei ivaikinimui juo labiau
Atsakyti
va va Enigma mano mintis skaitai. Yra seimos kurios ima globoti del pinigu. Man tai ju nereikia, gal jei atsisakai uzmokescio cia jau privalumas butu kazkoks leidimui gauti.
Atsakyti
bet ar vaikuciui nesunku bus visa laika po puikiai praleisto laiko su tokiais gerais zmonem kaip jus visada grizti i vaiku namus? ar cia jokios traumos jam nebus? suprantu, isivaikini ir jis jau gyvena kartu, o cia parodai koks gali buti gyvenimas ir jam tenka kaskart grizti kitur. kazkodel man taip atrodo, prisipazistu, nedaug tuo domejausi ir pazistamu neturiu, kurie tai dare, todel galiu klysti wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Smurka @ 2004 07 21, 15:42)
o as netinku nei globai, nei ivaikinimui juo labiau

kodel? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Svajotoja @ 2004 07 21, 15:46)
kodel? g.gif

Nelabai megstu leisti vaika su vaikais. Tokia jau esu. Su savais vos susitvarkau, nemanau, kad ir svetimiems kazka galeciau duoti. Tiesiog nesu puiki motina sad.gif
Atsakyti