Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu globoti vaikutį iš vaikų namų

mes norėjom pasiimt dukrytės brolį atostogoms,tai direktorė neleido,nors VTAT lyg ir neprieštaravo.Ji net pasakė tokią frazę:
-mano namai,mano tvarka


Vaikas skubiai buvo įvaikintas,nors lankėm ir mes visi trys,ir biologiniai tėvai su dviem paaugliais broliais

Dabar įmotė slepia vaiką.Mes jau porą metų jo nematėm verysad.gif



Knispeliai turėtų ruošt sau pamaina,nes berniukui sulaukus pilnametystės tikrai ieškosim ir papasakosim visą tiesą,kaip buvo atskirtas nuo šeimos
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 01 10, 13:49)
mes norėjom pasiimt dukrytės brolį atostogoms,tai direktorė neleido,nors VTAT lyg ir neprieštaravo.Ji net pasakė tokią frazę:
-mano namai,mano tvarka
Vaikas skubiai buvo įvaikintas,nors lankėm ir mes visi trys,ir biologiniai tėvai su dviem paaugliais broliais
Dabar įmotė slepia vaiką.Mes jau porą metų jo nematėm verysad.gif
Knispeliai turėtų ruošt sau pamaina,nes berniukui sulaukus pilnametystės tikrai ieškosim ir papasakosim visą tiesą,kaip buvo atskirtas nuo šeimos

Skiautele - jeigu vaikas jau buvo lankomas būsumų įtėvių, tokiu atveju tikrai pritariu tam, kad nebūtų tąsomas "visų pageidavusių". o su "skubiais įvaikinimais" - nejuokinkit. Laukiau pusę metų, kol sprendimas įsiteisėjo. laugh.gif
Na o bendrauti ar nebendrauti su kitais vaikais, su kitom šeimom - tos, įvaikinusios šeimos reikalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 11 sausio 2010 - 11:39
QUOTE(Karusia @ 2010 01 11, 12:38)
Laukiau pusę metų, kol sprendimas įsiteisėjo. laugh.gif


Karusia, kas buvo per situacija, kad įsiteisėjo po pusės mėtų? Skundė teismo sprendimą? g.gif
Atsakyti
nea. gal ne taip parašiau - nuo pareiškimo padavimo datos iki įsiteisėjimo. o gal net daugiau, g.gif nuo gegužės 10 iki lapkr. 28?
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2010 01 11, 14:34)
nea. gal ne taip parašiau - nuo pareiškimo padavimo datos iki įsiteisėjimo. o gal net daugiau, g.gif nuo gegužės 10 iki lapkr. 28?


supratau, bet čia gal su visomis bylomis, dėl teismų apkrovimo, viskas bendroje eilėje, nes nėra specializuotų, pvz. šeimos, teismų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laima29: 11 sausio 2010 - 13:38
QUOTE(Laima29 @ 2010 01 11, 13:38)
supratau, bet čia gal su visomis bylomis, dėl teismų apkrovimo, viskas bendroje eilėje, nes nėra specializuotų, pvz. šeimos, teismų.

Specializuotų teismų nėra, bet man atrodo, kad yra skirtingos eilės. Teko prieš Kalėdas domėtis įvaikinimo byla - tai tikrai operatyviai teismas dirbo, gauti dokumentai buvo tuoj pat peržiūrėti, pastėbėti trūkumai, tą pačią dieną apie juos pranešta ir šalys paragintos nedelsti - buvau maloniai nustebinta. Palyginimui, pateikiant ieškinį dėl skolos išieškojimo, vien tik priėmimo klausimas (ar atitinka procesinių dokumentų reikalavimas, ar nepažeistas žinybingumas) gali būti spredžiamas 3 savaites (nors pagal CPK, kiek pamenu, turėtų būti per 3 dienas)...
QUOTE(Karusia @ 2010 01 11, 13:34)
nea. gal ne taip parašiau - nuo pareiškimo padavimo datos iki įsiteisėjimo. o gal net daugiau, g.gif nuo gegužės 10 iki lapkr. 28?

Tkrai ilgai. Bet čia priklauso, turbūt, ir nuo situacijos (pvz. gal tuo pačiu sprendžiamas tėvų valdžios apribojimo klausimas), ir nuo teismo. Girdėjau, kad dėl sumažinto finansavimo teismai dirbs (o gal jau dirba) ne 5, o 4 dienas per savaitę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuoj: 11 sausio 2010 - 14:10
Terminai priklauso tik nuo teisejo. Man teisejas ir prie dideliu apkrovimu teisma paskyre po menesio ir sprendima nedelsiant liepe vykdyti.
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 01 10, 03:49)

Vaikas skubiai buvo įvaikintas,nors lankėm ir mes visi trys,ir biologiniai tėvai su dviem paaugliais broliais

Dabar įmotė slepia vaiką.Mes jau porą metų jo nematėm verysad.gif



jo,visi lanko...bet vaikas globos namuose schmoll.gif tai gal aciu,tai imotei priemusiai vaikuti i seima.
keista,kad ta vaikuti apskritai dave ivaikinti,nes jai TIPO jis lankomas,tai net jokiu kalbu nebuna...matyt tiek ir buvo lankomas.kitaip jei motina pasirodo per alyvu zydejima,tai ir uztenka,kad vaikas visa gyvenima gyventu globos namuose ir net sveciuotis jo negallima pasiimti.
o kad ta isivaikinusi seima nebendrauja...cia tikriausiai kiekvienos seimos reikalas,gal jie apskritai mazai bendraujantys.
Atsakyti
dar noriu visoms laukiancioms pasakyti,merginos,jei laukiat kokiu dokumentu,teismu ir panasiai siulau islaukus "mandagu"laika paskambinti ir priminti apie save.isitikinau visu 100 procentu,kad visi reikalai pajuda po priminimo.kazkas cia is merginu laaabai taikliai pamoke,kad pasakykit,jog skambinsit pvz.po savaites.jau rasiau,kad net is teismo rastines dokumentai buvo issiusti sekancia diena po mano skambucio,tai va kaip buna smartass.gif

visose istaigose sedi tokie kurie "tiesiog dirba savo darba" ir su sentimentais jiems nepakeliui...na ir kas,kad ten vaikai,na ir kas ,kad jus laukiat???jos dirba! liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2010 01 11, 11:38)
Skiautele - jeigu vaikas jau buvo lankomas būsumų įtėvių, tokiu atveju tikrai pritariu tam, kad nebūtų tąsomas "visų pageidavusių". o su "skubiais įvaikinimais" - nejuokinkit. Laukiau pusę metų, kol sprendimas įsiteisėjo. laugh.gif
Na o bendrauti ar nebendrauti su kitais vaikais, su kitom šeimom - tos, įvaikinusios šeimos reikalas.



Jei vaikas ir buvo lankomas galimos įmotės,tai mes nieko apie tai nenutuokėm.Negalima spręsti kažkieno problemų kitų saskaita.Ypač,kai tie kiti-4 vaikai,kurie prarado ne tik namus ir tėvus,bet ir broliuką.
Mes būtume pasiėmę ir auginę kartu su sese,šeima galėtų bendraut...
Negi ta moteris tikisi,kad berniukas niekad nesužinos?
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 01 12, 09:11)
Mes būtume pasiėmę ir auginę kartu su sese, šeima galėtų bendraut...


tai kodėl neėmėt ir neauginot? bigsmile.gif paprastai vaikai siūlomi tam, pas ką auga sesė ar brolis.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2010 01 12, 10:00)
tai kodėl neėmėt ir neauginot?  bigsmile.gif paprastai vaikai siūlomi tam, pas ką auga sesė ar brolis.


visada lengviausia apkaltint globėjus,kurie daro gerą,o ne tarnybas,kurių tiesioginė pareiga tuo rūpintis
Atsakyti