Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu globoti vaikutį iš vaikų namų

QUOTE(sri lanka @ 2010 05 31, 07:54)
Siulyciau pradeti nuo temu skaitymo smile.gif


siaip perskaiciau pirmus 2psl, tai is kiauro i tuscia kalbama doh.gif . man irgi idomu, kokie dokumentai butu reikalingi, kokie keliami reikalavimai. ir temos antrasteje buvo keliami klausimai, bet kai neradau ats, tai toliau ir neskaiciau. bet gal dabar kas atsirastu ir papasakotu kaip ten viskas vyksta. as apie globa domiuosiu, su galimybe isivaikinti. aciu, jei kas atsakys...
Atsakyti
ai, radau pati visus duomenis. kam idomu - www.ivaikinimas.lt, ten yra ir apie globa viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mabi: 21 liepos 2010 - 15:50
QUOTE(mabi @ 2010 07 21, 16:49)
ai, radau pati visus duomenis. kam idomu - www.ivaikinimas.lt, ten yra ir apie globa viskas mirksiukas.gif

Tai gi visos, kurios rašė šioje temoje kaip tik ir žino šį tinklalapį ir ne kartą jį aptarinėjo, ir ne kartą ten ieškojosi informacijos.
Aišku, gerai būtų, jei galėtų nuorodą į tą tinklalapį įdėti į pirmąją temos žiutę, tada naujokėms kiltų mažiau klausimų. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei žmogus kažkada yra sirgęs depresija ir ją išsigydė, tai vis tiek negali įsivaikinti?
Atsakyti
QUOTE(blizard @ 2010 08 18, 04:50)
Jei žmogus kažkada yra sirgęs depresija ir ją išsigydė, tai vis tiek negali įsivaikinti?

gali pioneer.gif tik turės pristatyti pažymą iš psichiatro.
Atsakyti
tai kad ivakinimo puslapyje nurodytos labai rimtos psichines ligos kuriu pagrindu negalima vaikintis sezofrenija ir panasei. paskaitykite tame puslapyje.
Atsakyti
QUOTE(Biufka @ 2010 08 03, 11:51)
Tai gi visos, kurios rašė šioje temoje kaip tik ir žino šį tinklalapį ir ne kartą jį aptarinėjo, ir ne kartą ten ieškojosi informacijos.
Aišku, gerai būtų, jei galėtų nuorodą į tą tinklalapį įdėti į pirmąją temos žiutę, tada naujokėms kiltų mažiau klausimų. mirksiukas.gif


Tikrai pritariu. Nors manau ir šiek tiek kitaip.

Greitas produktas - ir yra greitas produktas. Tarsi amerikietiškas greitas maistas. Iš tiesų - kas ieško, tas randa ir tame ieškojime yra prasmės. Nes praeina laikas, žmogus turi galimybę išsibūt, skaityt, ieškot ir pabūt su savo mintimis. Manau, kad tai iš dalies apsaugo nuo skubotų sprendimų.

Mane šiek tiek "įtempia" greito lobio paieškos. Visad atsargiai žvelgiu į tuos "greituolius", kurie nori visko čia pat ir greitai. Juk išmintis ir išgyvenimai ateina palengva...

Nes, pvz, mes neturėjom galimybės gaut greitos informacijos. Ir rinkom ją po kruopelę.

Kita vertus - informacija yra gerai. Juk žmogus priima sprendimą turimos informacijos pagrindu.
Atsakyti
Sveiki smile.gif
nuo pat vaikystes zinojau, kad kada nors mano namuose gyvens bent vienas vaikutis is globos namu. Siuo metu jauciuosi subrendusi siam zingsniui suteikti meile, siluma, namus, rupesti vienam mazuliukui... wub.gif
Bet iskilo klausimas man beveik 25-eri, esu viena (neistekejusi) siuo metu nedirbu (gaunu invaliduma) i ligu sarsa ivaikinimas.lt neieinu schmoll.gif iskilo klausimas ar galeciau pretenduoti i globa? kokio amziaus vaikuti galciau globoti budama viena? Gyvenu su tevais, bet dalis namo priklauso man.
Atsakyti
reiktų kreiptis į savo gyvenamosios vietos VTAS 4u.gif
Atsakyti
Sita zinau mirksiukas.gif tik idomu ar bent teorine galimybe yra, kad leis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2010 09 01, 17:04)
Sita zinau  mirksiukas.gif  tik idomu ar bent teorine galimybe yra, kad leis?  g.gif

Kiek zinau, reikes ir tevu sutikimo , nes jie gyvena kartu .
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2010 09 01, 16:04)
Sita zinau  mirksiukas.gif  tik idomu ar bent teorine galimybe yra, kad leis?  g.gif

tai iš jų ir sužinosi. mes gi leidimų neišduodam smile.gif
Atsakyti