Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodinukai

Mes irgi registruojame į sąsiuvinį. Ir klasėje diagramą žymi.

Atsakyti
maniškis irgi rašo, bet dabar jau šeštą sąsiuvinį, tingiu skaičiuot smile.gif su aprašymais reikia, ir dar pačiam kažką nupiešti.
diagramą pernai klasėj darė, šiemet jau nebe.

Atsakyti
apie knygas kalbant, galvoju, kaip mažę sudomint kitom knygom, nei princesių pasakom unsure.gif neįdomu ir viskas...
Atsakyti
QUOTE(*Jūra* @ 2013 03 27, 16:25)
apie knygas kalbant, galvoju, kaip mažę sudomint kitom knygom, nei princesių pasakom  unsure.gif neįdomu ir viskas...


praeina tas princesių periodas žinok.
Atsakyti
QUOTE(*Jūra* @ 2013 03 26, 14:56)
beje, kaip jūsiškių elgesys?
ar jautėte 7 metų krizę? pas mus, ko gero, pavėluota unsure.gif , nes pernai viskas ok buvo.

O aš jau ir nebežinau, kurių metų pas mus krizė, nes elgesys mokykloje doh.gif Paprašiau mokytojos e. dienyne rašyti visas išdaigas, visus "pamiršau", "neatsinešiau", "nepadariau", tai dabar tenka kasdien jungti kompą. Nes su visu tuo susijusios bausmės- tv, kompas. Bet kažkas jį labai neramina, pagal kitus požymius matau. Tik neatsekam su mokytoja, kas....

Apie knygas labai gerai parašei. 4u.gif Maniškiai skaito, nes taip reikia. Nes "Makvyno" negali gi šešiasdešimt kartų skaityt ir vis pristatinėt kaip naują knygą biggrin.gif

QUOTE(*Jūra* @ 2013 03 27, 16:25)
apie knygas kalbant, galvoju, kaip mažę sudomint kitom knygom, nei princesių pasakom  unsure.gif neįdomu ir viskas...

Milda užstrigus buvo šitam etape.... Rinkomės knygas apie karalaites, tai šiek tiek atitolo nuo disnėjiškų princesių.
Atsakyti
del knygu ir manishkis virsh 1000 jau. man asmenishkai tokios kur duoda skaityti lile ragana ar pan kazkokie marazmai doh.gif tai pasiuliau jam pabandyti kita /dabartine kur knyga mano kazkada skaityta 'timas taleris arba parduotas juokas' /370 puslapiu ir mezesnem negu pirmokam duoda raidem ir su mazai paveiksliuku- tai patyngi sunkiau skaito bet jau liko 50 puslapiuku mazdaug tai po truputi dabaigs iki kol i mokyla eis vel smile.gif

manishkis pareishke kad jau neregistruoja nauja mokytoja knygu kiek skaite tai suprask kaip nori cool.gif kolkas nesinori nauja mokytoja atakuoti bet sakiau reiks nueiti pasirodyti kada

elgiasys pas mus atrodo normalus jau /kadangi brolis pereme ta didziaja demesio stoka lotuliukas.gif tai dabar su juo kariaujam. bet dickis jau duoda suprasti tipo maziams broliui ir sesei kad jis cia vyriausias ir kieciausias ir tt. bet ish kitos puses kadangi vyriausias tai ir guru buna darbu tokie kaip sesei padeda ilipti i supyne paslaugiai ar ipila vandens nes ji nepasiekia ir pan

geriau parashykit kaip burelius lankot -yra noro? kaip nori vaikai ir ar nera kad turit versti lankyti?
ar cia galvoju mano tik ar visu taip kaip uzeina neori eiti ir viskas /tyngi arba pradeda burbenti kad jis nenori aplamai bureliu/ zodziu pasipasakokit prashom kaip jusishkiai 4u.gif

mano maze tai klausosi pasakas -bet pastebejau daugiausiai domina kaip uzkabini ant vienos knygos ir vis ta pati skaitai. tada ji jau zino kas bus ir komentuoja visa patenkinta biggrin.gif

o cia shiandien pastate triushi belaukiant velyku biggrin.gif toki nepatenkita veida nutaise nes matai sugalvojau padaryti nuotrauka cool.gif
Palinkesiu linksmu Velyku ir kietu kiaushiniu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 30 kovo 2013 - 17:45
user posted image
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2013 03 30, 17:40)
geriau parashykit kaip burelius lankot -yra noro? kaip nori vaikai ir ar nera kad turit versti lankyti?
ar cia galvoju mano tik ar visu taip kaip uzeina neori eiti ir viskas /tyngi arba pradeda burbenti kad jis nenori aplamai bureliu/ zodziu pasipasakokit prashom kaip jusishkiai  4u.gif


tas pats drinks_cheers.gif

visaip smile.gif užeina bangos, kai niekur nenori, sėdėtų namie ir niekur neitų. dėl baseino mano pozicija kieta - išmoksi plaukt, tada ir galėsi rinktis, nori toliau eit ar ne. tai užeina nenoro banga - oi, kiek atklausau, kaip ten blogai, kaip nenori, t.t. doh.gif
dėl turistų - į išvykas nori. jei žinau, kad nebus išvykos, neverčiu eiti, kai žiauriai nenori, leidžiu anksčiau pareiti, nesulaukus pabaigos.

bendrai tendencija tokia pat, kaip pernai - nuo Naujų Metų mažiau eit nori, ir iš namų apskritai, ir būreliai atsibosta (o va naujo mielai griebtųsi). antra, mieliau eina ten, kur kuo mažiau pastangų reikia (pvz, pernai - geriau gamtos būrely spalvint, nei Yamaha muzikos mokyklėlėj grot.)

man labai patiko kažkokios psichologės mintis. klausimas - ar versti vaiką eiti į būrelius? pasak jos, kiekvienam vaikui užeina nenoras/pasidaro neįdomu/sunku, pan. vienąkart stumtelt, antrąkart, daugiau nereikia - jei nepersilaužia ir nenori - ir neversti.
manau, mums dar neatėjo ta persilaužimo riba, todėl kalba tik apie tingėjimą ir nenorą eiti.

Atsakyti
Na mes su karate jokių problemų neturim. Buvo per 2 metus keli kartai, kai natūraliai pritingėjo, bet išgrūdau ir lekia patenkintas. Ten yra ir pasiekimai, ir liuks treneris, ir jau draugai. Baseiną palankė 3 mėnesius, kaip ir buvom sutarę ir metė. Nepatiko. O daugiau jokių sportų nerandu aplink biggrin.gif O visa kitą net nebandom - ne tas temperamentas.

Atsakyti
niu chebra nepatingekit ir kelkit ziemines foto -smagu butu paziureti jeigu jau taip ilgai tesiasi ziema
manishkiai sniego angelus shiandien dare -pats tas oras jiems biggrin.gif
Atsakyti
tinginiaujat .. niu tinginiaukit jeigu nera sniego pas jumi ..
Atsakyti
labas rytelis

ishsibande manishkis shokiu konkurse klubiniam /gavo medali tai apsipatenkines/. kazkaip mergaite nelabai nori shokti su juo (per ta laika kol shoko bishki i ugi pana pavare, be to manishki kazanova buciuotis lenda oro_buckis.gif aishku i zanda nepagalvokit kad jis blogietis lotuliukas.gif ) tai lauksim rudenio jeigu nepaaugsim iki jos teks keistis mergaite

kaip ziauru kaip kieme pliurzla doh.gif sakiau dabar savaite neleisiu kol nepradzius nes uzsiemimai kieme tai geriau patylet ..
Atsakyti