Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodinukai

Sveikos, gruodinukės mirksiukas.gif

Vasara praėjo ir jau pamiršta, ją šiek tiek primena išplatėję Domo kumpiai ir raumuo ant pilvo biggrin.gif Vaikas labai staigiai šovė su svoriu pirmyn- ech, kad taip su mokslais būtų.... Tikras perestukinas, vis paliekamas po pamokų už namų darbų nedarymą doh.gif Dienynas elektroninis, mano kompo vardas Petras ir jis smarkiai nusišneka, nes bendraamžiai su Domu. Nėr kaip kasdien pažiūrėti, kas užduota....

Tik nesijuokit: man reikia kosminių rutuliukų. Daug blush2.gif Gal ir jūsų vaikai jais...hm...nebesinaudoja (žaidimu liežuvis neapsiverčia pavadint). Priglausčiau. rolleyes.gif Mano pirmokams reikia, paskatinimui...
Atsakyti
Meškut, aš skatinu konfiskuotais saviškių lipdukais. ant darbo klijuoju. rutuliukų turiu, bet neduosiu lotuliukas.gif gal kokiai veiklai pritaikysiu.

Miglę Perestukiną ir aš prie mokslų nepriverčiu. šiemet ir neskaito. nedadarė n .d.- dzin. anglų viečnai neužduota, o mokytojos gi pribijo. ana kieta, anų laikų. užtat nori visus būrelius lankyt. į šokius nepriėmė (nėr vietų), dainuot nemoka, sportan neleidžiu. dailės m-klos sočiai- 3k / sav. klasįs mokytojos ekologų būrelį šiemet galės jau lankyt, nes tą val. kaip tik laisva.

man darbe nusimato šiek tiek lengviau. mažiau vaikų -tik 11. aišku iš jų 8 bernai. padykę, bet berods nebus tokių kaip pernai buvo, kai net iki wc išeit palikus bijodavau. doh.gif per 3 sav net nesusimušė (tfu tfu tfu).

Mažasis darže savam stiliui. su akademinėm žiniom, bet be socialinių. nauja auklėtoja- jo kinezė, tai vyksta kova kas kurį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2013 09 20, 17:41)
Meškut, aš skatinu konfiskuotais saviškių lipdukais. ant darbo klijuoju. rutuliukų turiu, bet neduosiu  lotuliukas.gif gal kokiai veiklai pritaikysiu.

Lipdukus ir aš klijuoju, bet rutuliukai bus kaupiamieji- surinko 3 rutuliukus už rašymą- lipdukas, surinko 3 už matematiką- lipdukas. Antraip bankrutuosiu ant lipdukų biggrin.gif

Aš šiemet turiu pirmokus. Po pernykčių 13-kos šiųmetiniai 21-as- smarkiai daug blink.gif Bet be galo protingi vaikai. Jei dar lietuviškai šnekėtų, išvis pasaka būtų biggrin.gif

Milda jau vaikšto su dantų plokštele, reiks ir Domui apatinius dančius tiesint. Labai jau lėtas procesas su plokštelėm, kaži, su breketais gal greičiau?..
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2013 09 20, 18:54)
Lipdukus ir aš klijuoju, bet rutuliukai bus kaupiamieji- surinko 3 rutuliukus už rašymą- lipdukas, surinko 3 už matematiką- lipdukas. Antraip bankrutuosiu ant lipdukų biggrin.gif

Aš šiemet turiu pirmokus. Po pernykčių 13-kos šiųmetiniai 21-as- smarkiai daug blink.gif Bet be galo protingi vaikai. Jei dar lietuviškai šnekėtų, išvis pasaka būtų biggrin.gif

Milda jau vaikšto su dantų plokštele, reiks ir Domui apatinius dančius tiesint. Labai jau lėtas procesas su plokštelėm, kaži, su breketais gal greičiau?..


o kuo galėtum keist tuos rutuliukus? išvis kai vertinat? rašot beletristiką?

man po pernykščių 16 ( iš kurių 4 doh.gif ), jau nekalbu apie galvom vaikščiojančias utėles (vienai mergytei išvilkau visus M rūbus, šiemet ir kuprinę), vagystes jau pirmą savaitę, šiemetiniai 11 caca. vienas darže turėjo problemų, pas mane -kol kas vaikas kaip vaikas.

M reiks tiesint ir viršuj ir apačioj. bet nebaigėm vasarą taisyt dantų (bankrutavom), tai dabar reik taupyt plokštelėms ir dantų taisymui. breketai labai brangūs. bet nzn ką daryt. sako juos pildo palaipsniui, tai ne taip skausminga. bet gal nuo rtodontų prikluaso. atvažiuoja pagaliau į radv. vaikų ortodontė ir odontologė privat. bet kainos žymiai didesnės nei šiauliuose nžn ką daryt. laiko atžvilgiu čia patogiau (žinant mano nemeilę vairuot ), ir kurui išleisti pinigai gausis 1:1.
Atsakyti
maniškiui irgi reikės dantis tiesint, bet mūsų stomatologė pasakė, tik tada, kai visi nuolatiniai išdygs. ar jūsiškių jau išdygę?
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2013 09 20, 19:03)
o kuo galėtum keist tuos rutuliukus? išvis kai vertinat? rašot beletristiką?

Rašom trumpus vertinimus, bet pirmokų pasiekimų knygelės čiūdnos- tik bendriems pagyrimams vietos yra, o atskirai už dalykus net pagirt neišeina unsure.gif

QUOTE(*Jūra* @ 2013 09 21, 17:58)
maniškiui irgi reikės dantis tiesint, bet mūsų stomatologė pasakė, tik tada, kai visi nuolatiniai išdygs. ar jūsiškių jau išdygę?

Neišdygę. Su Milda laukėm iki 10 m., kol ortodontė pasakė "Važiuojam". Bet breketams reikia taupyti... ir jų aptarnavimas nepigus.... Vienžo, užsiimam taupymu.
Atsakyti
labutis

taip pakeitem mokykla kad jau sutiko jis. eina i pagrindine- tai reiks pereikti kitur veliau bet nepergyvenu -prie vaiku manishkis neprisirisha daugiau koncentruojasi i mokymasi budamas mokykloj (draugus susiranda bureliuose, klasej, kieme). dabar daug kur keicia sistema mokyklu- tai man atrodo taip tik idijotai gali elgtis lietuvoj. shiaip ar taip iki 8 kl keisis dar klase po to nuo 8 ir vel gi priklausys nuo kokiu lygiu mokaisi -zodziu mna tai nepatinka labai tokia situacija bet cia lietuva ir reik ja pakesti

manishkiui reiks taip pat lyginti antrus natis. kiek skaiciau jau reikis ja deti ir nelaukti kol sudygs nuolatiniai. galvoju plokshtele eisiu uzsakyti, nes panashu kad tik tuos du reik jam bent kolkas. jeigu ne tai veliau briketams pataupysim ..

vertinimu kaip ir nera. ispejimu pas manishki kaip visada daug , nes labai netvarkingas rashliavoj savo doh.gif

Atsakyti
QUOTE(*Jūra* @ 2013 09 21, 17:58)
maniškiui irgi reikės dantis tiesint, bet mūsų stomatologė pasakė, tik tada, kai visi nuolatiniai išdygs. ar jūsiškių jau išdygę?

Mūsų nuolatiniai dar ne visi išdygo. Tiesint turbūt irgi reikės, nes priekiniai tokie kapliai išaugo. Bet sakau palauksim dar nuolatinių, išsistumdys dar neiašku kaip.

QUOTE(glinglingas @ 2013 09 29, 11:04)

vertinimu kaip ir nera. ispejimu pas manishki kaip visada daug , nes labai netvarkingas rashliavoj savo  doh.gif

Maniškio irgi baisus raštas blink.gif

Mes vėl sergam. Šį mėnesį jau antrą kartą. Darbe irgi visi serga doh.gif
Atsakyti
sveikit user posted image

Atsakyti
Su gimtadieniais, ką tik praėjusiais ir ateinančiais happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(*Jūra* @ 2013 12 05, 18:31)
Su gimtadieniais, ką tik praėjusiais ir ateinančiais  happybday.gif

Prisidedu prie sveikinimų 4u.gif Kaip švęsit, ką Kalėdoms dovanosit?
Maniškis jau gavo paankstintą dovaną - sekmadienį įsigijom Jorkiukę. Tai sutarėm, kad per tikrą gimtadienį neišlaidausim mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu problemų su savo gruodinuku. Mus ištiko mini paauglystės krizė... Patvirtinkit, prašau, kad pas jus tas pats, arba pastosiu iš nervų verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 12 vasario 2014 - 12:09