Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodinukai

Sveikinam Arminą. Jau vakar pas mus atvažiavęs taip ir nenusikabino to medalio thumbup.gif O Ignas po kiek laiko savo iš archyvo irgi išsitraukė lotuliukas.gif

Mes jau bandėm šian kieme kžką nuveikt... Dar smingam žemyn sad.gif
Atsakyti
labutis

aciu aciu

as irgi buvau vakar kieme pusdieni . apsitvarkiau bet sminga dar viskas. . nors zole pabarsciau dygimui su ja loterija pas mus todel dar uzsejau kol dregna zeme ir veliau dar pabandysiu jeigu reiks biggrin.gif
Atsakyti

http://www.kaunasjazz.lt/

gal susitinkam džiazuose?

Atsakyti
labutis

ka veikineja chebra ir kokie pirmi vasaros ispudziai bigsmile.gif













ATSIBUSK LIETUVI lithuania.gif
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2013 06 07, 13:03)
ka veikineja chebra ir kokie pirmi vasaros ispudziai  bigsmile.gif

Kadangi jau liepa, tai aprašysiu antrus vasaros įspūdžius biggrin.gif

Kasdien po 3-4 kartus maudosi baseine (pagaliau baigėsi tas nelemtas dviejų mėnesių trukmės čiaudulys doh.gif ). Knygas skaito tik todėl, kad po 15-tos bus grąžintas telefonas.
Šiandien vėl ėmėm spręsti kitokius matematikos testus - stebina begalinis pasitikėjimas savim (mol, aš jau trečiokas, kodėl turiu spręsti antroko testus biggrin.gif ).
Aptinku pamelavimo, sukčiavimo požymius... Matyt, tai - gyvenimo viename kambaryje su sese liekamieji reiškiniai. Bet jei imi aiškintis subtilybes... kaip sakoma, kuo giliau į mišką- tuo daugiau partizanų doh.gif

Išsikrausčius keliems draugams (kas gyvena kaimo tipo gatvėje supras padėties jautrumą) nustojo judėti. Ėmė augti pilvas ir kumpiai doh.gif Matyt, mamai teks pajudinti savo masę, kad sūnus išsilakstytų cool.gif

Jau kaip pasimeetinčiau... rolleyes.gif
Atsakyti
nu labusės.
manieji vasarą leidžia ,,ant afalto". pamatytumėt kojas-vien šašai ir žaizdos. kas sav. pas stomotogę vaikščiojom, tos jau juokės- kasdien ,,vis gražesnė". su chebra kieme pešas, kalas. ir ką. nenusileidžia ji tiems bernams , tai razborkės ištisai. vienas dabar sanatorijoj, tai ramu palyginus. nes anas pats puola, pats rėkia. o kalta visad manoji. nes bernai puola išsisukinėt, atsimazint, o kliūna jai. ai. pašūkauju ir aš-už Gyčio skriaudimą, šiukšlinimą, nardymą dviračiais tarp mašinų (beveik visos nuzulintos). kaip M sako- tavęs vaikai kieme bijo. lai.

per mėn. jau trečią knygą pradėjo. laušiu bent kad vieną (,,lota iš pramuštgalvių gatvės) pabaigtų. doh.gif apie visus kitus darbus nė į kalbas neina. dar birželio pradžioj dirbo- išeidama į darbą palikdavau darbų. net kolegės mane pamote vadino. bet kad rezultatai antros klasės - šoke buvau. kaip Perestukino. padariau kompu visą antros kl. anglų k žodynėlį. turės išmokt ko nesimokė visus metus. reiks paskui kaip motinai 40m kalbų pradėt mokytis. doh.gif

Rimtesnėms atostogoms neliko pinigų. visus išleidom- vaikams kambarį suremontavom, baldus užsakėm, teliką naują nupirkom. man aišku bonusas už tai- kompas naujas. jie tai savam patys turi susitaupyt. lotuliukas.gif o taupyt sunku, nes ant šaldytuvo lapas iškabintas baudų: už muštynes 20lt, keiksmus 10lt, balso kėlimą 5lt. iš jų taupyklės išskaičiuojami pinigai. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki, vasarotojai

Kaip atostogos jaunimui? Mes tai kukliai ką nors prie vietos. Buvom prie ežerų ir dar važiuosim, dar į stovyklą jaunuolį buvom išleidę. Važiavo vienas į Merkurijų. Šaunuolis, kad išbuvo visą pamainą, tai užskaitau, kaip pasisekusį bandymą.
Apie mokslus nei kalbos nėra. Kadangi skaito gerai, tai vasarą leidžiu pailsėti. Gal paskutines porą savaičių bandysim prisiminti rašymo subtilybes. O šiaip pas draugus, draugai pas mus, pas močiutes, kai jos ne pas mus, tai taip ir baigia praeiti vasara.
Atsakyti
labutis

manishkiai leidzia daugiausiai kieme atostogas. i stovykla kolkas nenori neivienas.
skaityti kartais paskaito labai neverciu nes atostogos. zodineli anglu jau ir mes imsime per rugpjuti kad pasikartotu, nes po to nauji zodziai rugseji ir maishysis manau jam
dickis palyginus su mazium popa pas mane koks smulkus ibrezinukas ar nukritimas jau didziule tragedija. ir ishvis nemegsta nei murto ir smurtautoju lotuliukas.gif
Atsakyti
dzin dzilin, mergiotės, su rugsėjo 3-čiąja 4u.gif ( nors pas mane už lango maždaug spalio 15 doh.gif )

kaip nauji startai?
mes vakar atbuvom pilną programą mokykla-kinas-kavinė-muzikinė, grįžom sužvarbę, tai šiandien net pirštines ištraukiau Mortai...
Atsakyti
dzin dzin dzin dzin cool.gif

pas mus normaliai. abu atrodo patenkinti ir mokytoja ir klese rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

glingai, ar mokyklą keitėt, kad taip rašai?

pas mus irgi gerai thumbup.gif
Atsakyti
Labas, mes jau sergam doh.gif

Dar vakar per tėvų susirinkimą pranešė, kad kažkas klasėje turi utėlių, tai man galvą visą naktį niežtėjo lotuliukas.gif

Kitą savaitę vaikai važiuos traukiniu į Dzūkiją http://www.grikucis.com. Maniškis traukiniu nevažiavęs, tai l.laukia.

Vasara prabėgo kaip akimirka, birželį buvom Bodrume, o likusias dienas - kaime ir po Molėtų-Utenos-Anykščių apylinkes. Kaip kitų atostogos?
Atsakyti