Įkraunama...
Įkraunama...

Gruodinukai

QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 02 12, 13:08)
Turiu problemų su savo gruodinuku. Mus ištiko mini paauglystės krizė... Patvirtinkit, prašau, kad pas jus tas pats, arba pastosiu iš nervų verysad.gif

vajetau, meškute, neramu dėl krizės, o dėl pastojimo tai jau iš viso baisu lotuliukas.gif

o kuo pasireiškia krizė? ( žiūrėk, nupasakosi požymius, tai akurat nėštumą diagnozuosim biggrin.gif )
Atsakyti
Nepasakyčiau, kad krizė pas mus, bet tie geri laikai, kai mano žodis buvo paskutinis jau praeity. Dabar jau kovojam dėl pozicijų smile.gif
Atsakyti
Panašiai ir pas mus. Paskaitau trečiokų temą, ten irgi tas pats.
http://www.supermama...?...1005&st=144
Atsakyti
Ačiū, Jūra, už nuorodą, čia pat ir radau aprašymą:

QUOTE(Nireglina @ 2014 02 04, 15:00)
Kartais tampa labai "naglas", su mumis elgiasi nepagarbiai. Tartum mudu su vyru jam būtumėm ne tėvai, o draugeliai, kuriuos galima ant trijų raidžių pasiųsti. Apskritai nemandagiai ėmė elgtis su seneliais, kitais artimaisiais. Grubiai su jais kalba. Bandom laužyti ragus.


[B]Kapse
- bausmių nebebijo. Kartais atrodo, kad prisidirba tik tam, kad pažiūrėtų, kokią naują bausmę sugalvosiu. Nes kompas ir televizorius uždraustas trims gyvenimams į priekį doh.gif

Nesimoko visiškai, žaltys. Kur tai matyta- patenkinami lygiai iš matematikos ir.... dailės doh.gif Bet tai daugiau susiję su namų darbų nedarymu ir neatsiskaitymu. Kol aš namie, kontroliuoju- padaro, tik nusisuku- tancadrylius prasideda... verysad.gif
Atsakyti
Kartais pažiūriu laidą "Super auklė", ir atrandu visai neblogų dalykų pritaikyt, naujų ar primirštų dalykų, kas vėl suveikia.

Meškute, su sese nebuvo tokių problemų? Ar kol kas normalus periodas?
Atsakyti
QUOTE(*Jūra* @ 2014 02 16, 19:48)
1. Kartais pažiūriu laidą "Super auklė", ir atrandu visai neblogų dalykų pritaikyt, naujų ar primirštų dalykų, kas vėl suveikia.

2. Meškute, su sese nebuvo tokių problemų? Ar kol kas normalus periodas?

1. Ačiū, kad priminei 4u.gif

2. Ne, Milda dabar elgiasi ramiai. Matyt, atšokdino mane kūdikystėj (tfu tfu tfu) rolleyes.gif , dabar užleido vietą broliui... Užtat jautrumas niekur nedingo, jo problema gilėja verysad.gif

O Domas irgi labai jautrus, bet susikūrė kažkokį ežio kaukę...
Atsakyti
labutis

oi tos pozicijos. ..kakzaip mano irgi neklauso ziauriai (cia kaip sakant man nebaisu nes suprantu, kad vaikas auga ir paauglyste ant nosies /kartais apie mergaites jau uzsimena kad patinka ta ana bigsmile.gif o ishsirenka patinkancias visa galva aukshtesnes lotuliukas.gif po to pergyvena kad jis zemesnio ugio lotuliukas.gif bet apsidziaugiu kad normali orentacija o tai kompiuteris kompiuteris nieko nenori daugiau matyti . aishku nori jau parodyti koks jis ddidelis visur doh.gif ) , bet ash nustacius, kad namai mano su visais vaikais ir taisykles mano cia. nors ir nenoriai bet tenka klausyti, nes mato, kad neklausant nelabai smagu gyventi kartu lotuliukas.gif

bishki jautrus pasidare galvoju gal kokiu raminamu lengvu duosiu, nes daznai susipykstam tai i asharas arba zirzia neimanoma klausytis doh.gif
GAL KURI DAVE IR GALI ka pasiulyti? kad mokslams nekenktu tik
Atsakyti
labutis

kur atostogu foto lens.gif duokit paziureti kaip uzaugo gruodinukai bigsmile.gif
user posted image
idedu manishkio kaimiecio foto . Einam vis iki kepyklos duonos ir bandeliu nusipirkti shitu keliu pilnu rugiu ir kvieciu. O gele man nuskyne sita grazianuo laukinio krumo kazkokio /todel su gele stovi /
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2014 07 29, 11:20)
labutis

kur atostogu foto  lens.gif  duokit paziureti kaip uzaugo gruodinukai  bigsmile.gif

Maniškis atrodo panašiai, tik riebesnis biggrin.gif Šiaip nebemoku įkelt foto ax.gif

Atšoko mano vaikis Dainų ir šokių šventėj (Šokių dienoj), tai įspūdžių- visam gyvenimui. Ir kad, kaip tik, karščiai buvo prasidėję, ir kad buvo be galo įdomu pažiūrėti visą veiksmą "iš vidaus".

Knygų skaitymą sieju su kompu. Kiek perskaitė psl.- tiek minučių žaidžia. Tiesa, tai negalioja visokiems nevykelio dienoraščiams ir pan. turinio skaitalui. Šaškės ir šachmatai irgi įtraukti į tą pačią programą- laimėjus partiją +15 min., pralaimėjus +5 min.
Griežtai imu, nes abiejų kalba- siaubinga, rišliai sakinio nesurezga. Tik kai reikia įrodinėti savo tiesas iškalba įsijungia doh.gif

Šiaip darosi pagalbininkas- jau moka žolę nupjauti (plotai dideli), kojas pamasažuoti, ar šiaip pasisiūlyti padėti (ko niekad nebūdavo iki šios vasaros) rolleyes.gif Taip ir padeda, ir pinigėlių "užsidirba"- kišenpinigių iki šiol jokių negauna cool.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 07 29, 12:12)
Maniškis atrodo panašiai, tik riebesnis biggrin.gif Šiaip nebemoku įkelt foto ax.gif

Atšoko mano vaikis Dainų ir šokių šventėj (Šokių dienoj), tai įspūdžių- visam gyvenimui. Ir kad, kaip tik, karščiai buvo prasidėję, ir kad buvo be galo įdomu pažiūrėti visą veiksmą "iš vidaus".

Knygų skaitymą sieju su kompu. Kiek perskaitė psl.- tiek minučių žaidžia. Tiesa, tai negalioja visokiems nevykelio dienoraščiams ir pan. turinio skaitalui. Šaškės ir šachmatai irgi įtraukti į tą pačią programą- laimėjus partiją +15 min., pralaimėjus +5 min.
Griežtai imu, nes abiejų kalba- siaubinga, rišliai sakinio nesurezga. Tik kai reikia įrodinėti savo tiesas iškalba įsijungia doh.gif

Šiaip darosi pagalbininkas- jau moka žolę nupjauti (plotai dideli), kojas pamasažuoti, ar šiaip pasisiūlyti padėti (ko niekad nebūdavo iki šios vasaros) rolleyes.gif Taip ir padeda, ir pinigėlių "užsidirba"- kišenpinigių iki šiol jokių negauna cool.gif



Laba diena 4u.gif

Mes patys vaikams vakarais skaitome. Jau tokiu būdu perskaitėme Trolius Mumius, Pepę, Dabar - "Be šeimos", po to laukia "Vinetu". Dažnai imu vaikus į biblioteką, jie patys renkasi knygas, patys paprastesnes ir bando skaityti. Man skaitymas - didžiausias gyvenimo malonumas, tai norisi, kad ir vaikai jį patirtų iš tos "negaliu atsiplėšti" pusės, o ne iš tos "reikia" smile.gif


Beje, dėl kišenpinigių, esu nemažai apie juos skaičiusi ir laikausi tos nuomonės, kad vaikui iš tiesų svarbu turėti savų pinigų be jokio uždarbiavimo. T.y. jis "dirba savo darbelį", kai eina į mokyklą ir būrelius, už tai, kaip šeimos narys, gauna pinigų savo išlaidoms.

Atsakyti
QUOTE(Gaya @ 2014 09 09, 21:14)
Laba diena  4u.gif

Jūsų visi trys vaikai identiški?

Šioje temoje rašau tai, kas liečia mano gruodinuką. Dukra- 2003 m. Žuvytė- kardinaliai priešinga. Ji atitinka jūsų aprašytuosius- idiliškuosius.

O kišenpinigiai... Mokėti už tai, kad lanko mokyklą ir būrelius? Nu, pšeprašom irnesakyk.gif Man, kaip šeimos nariui, tiesiog einančiam į darbą, niekas nemoka pinigų. Tik už NUDIRBTĄ DARBĄ.

Todėl šiais metais mokėsiu ir už pusmečių įvertinimus.
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2014 09 10, 15:27)
Jūsų visi trys vaikai identiški?

Todėl šiais metais mokėsiu ir už pusmečių įvertinimus.


mano abupriešingybės irgi.
gauna tik pietums pinigų, dar kiek prisiubagauja iš senelių, tėvo. tai žurnaliukus ir visokius -ukus iš jų turi pirktis. už pasiekimus algos negauna. praeitą vasarą buvau įvedus pinigines baudas: keiksmažodis 5lt, atsikalbinėjimas 10, muštynės 20. aišku, jei sąžiningai savo šimtines per dieną būtų ,,prabalioniję", bet GYtis kruopščiai ,,tabelį" sukarpė. vis grąsinu: jei nesusitvarko kambario- mokės man po 10lt už jo tvarkymą.
Atsakyti