Įkraunama...
Įkraunama...

Antrojo pusmečio šiaulietukai

Isijungiu ir as lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va kaip faina. Kiek visgi musu cia daug. bigsmile.gif 4u.gif Tai apie ka gi pasnekam???
Papildyta:
Kaip zinot mano Paulina dar nejusi i darzeli. Ko gero nuo rugsejo jau keliausim. Planuoju pusei dienos leisti. Kadangi sedziu namie, tai kazkaip lyg ir sazine neleistu vaiko visai dienai istremt, kai pati namie bunu. Bet pusei dienos turbut reiktu. Patinka labai jai vaikai, tai manau gerai bus su kitais vaikais bent tas kelias val i diena pasibut. Tik ligu gresme neramina. unsure.gif Turbut nezinau vaiko, kuris pradejes lankyt nesirgtu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filotija: 24 gegužės 2013 - 06:58
Labas rytas,
QUOTE(Filotija @ 2013 05 24, 07:57)
Na va kaip faina. Kiek visgi musu cia daug.  bigsmile.gif  4u.gif Tai apie ka gi pasnekam???
Papildyta:
Kaip zinot mano Paulina dar nejusi i darzeli. Ko gero nuo rugsejo jau keliausim. Planuoju pusei dienos leisti. Kadangi sedziu namie, tai kazkaip lyg ir sazine neleistu vaiko visai dienai istremt, kai pati namie bunu. Bet pusei dienos turbut reiktu. Patinka labai jai vaikai, tai manau gerai bus su kitais vaikais bent tas kelias val i diena pasibut. Tik ligu gresme neramina.  unsure.gif Turbut nezinau vaiko, kuris pradejes lankyt nesirgtu.

Na del ligu tai taip, maziau ar daugiau serga. Pas mus darzeli buvo toks atvejis, kad serganti vaika veda, nes namuose mazesne sesute, nenori, kad apkrestu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberuciukas @ 2013 05 24, 08:19)
Pas mus darzeli buvo toks atvejis, kad serganti vaika veda, nes namuose mazesne sesute, nenori, kad apkrestu  doh.gif

Nu bet ar ne durni zmones? biggrin.gif Tai ar negeriau ramiai ta vaika namie palaikyt ir pagydyt iki galo. Isleidzia i darzeli, kad dar 15-ka apkrestu, ir juk vis tiek sergantis grizta i tuos pacius namus, pas ta pacia sese. Va as del to irgi metausi. Paulinai i darzeli kaip ir gerai butu, bet jei prades labai sirgt, tai del mazes baisoka. g.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif as jau ir tikiuosi kad mes neuzilgo keliausim i darziuka. Pas mane tai darziukai ir dar karta darziukai smile.gif
Atsakyti
Labutis,
As uz darzeli, ir visai nesutinku su Filotija, kad tik pusei dienos, pradzioje taip...O daugiau vaikas turi suprasti, kad visur yra savo tvarka, prie , kurios jis turi prisiderinti...

O kas del ligu..tai cia neissemema tema...Ir manau, kad cia teveliai bejegiai, situo klausimu turetu uzsiimti darzelio valdzia....Ir manau, ne tiek jau daug reikia....Tarkim po pusryciu ar siek tiek veliau, nueitu patikrinti ...radus kazka itartina, skambinai tevams ir liepi pasiimti vaika...su perspejimu, atvesit kai pasveiksit....jei atvesite ji serganti, bus skiriama bauda.....ar kazkas panasaus .Jei toks vaikas yra vedamas ir kita diena, vel skambinama (o nenuleidziama ranku, kad i tai nereaguoja tevai).... Manau, pora tokiu pamoku, duotu kazkiek naudos, nes mano, manymu, tevai pasirupintu is anksto, kas priziures vaikeli, nei kasdien leks is darbuoveties ji pasiimti....Tokia mano nuomone bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lūga @ 2013 05 24, 10:51)
As uz darzeli, ir visai nesutinku su Filotija, kad tik pusei dienos, pradzioje taip...O daugiau vaikas turi suprasti, kad visur yra savo tvarka, prie , kurios jis turi prisiderinti...

Jei eiciau i darba, tai taip. Bet jei sedziu namie, tai noup. schmoll.gif Isivaizduoju Paulina sedi darzeli uz tvoros, o as su Martyna pro to paties darzelio tvora pasivaiksciodama traukiu. Negaleciau taip. schmoll.gif

Del sankciju tevams uz serganciu vaiku atvedima sutinku visiskai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filotija: 24 gegužės 2013 - 09:56
QUOTE(Filotija @ 2013 05 24, 09:55)
Jei eiciau i darba, tai taip. Bet jei sedziu namie, tai noup.  schmoll.gif Isivaizduoju Paulina sedi darzeli uz tvoros, o as su Martyna pro to paties darzelio tvora pasivaiksciodama traukiu. Negaleciau taip.  schmoll.gif

Del sankciju tevams uz serganciu vaiku atvedima sutinku visiskai.  drinks_cheers.gif

Kiekvienas turim savo nuomone ir savos nepersu, bet kas liecia uz tvoros.... lotuliukas.gif jie iseina tik ryte pries pietus...o vakare as ateinu pasiimti iskart po vakarienes...tad jie nespeja dar iseiti i lauka... ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

valio, pagaliau pradėjo veiksms vykti ir čia biggrin.gif

QUOTE(Filotija @ 2013 05 24, 07:57)
Kaip zinot mano Paulina dar nejusi i darzeli. Ko gero nuo rugsejo jau keliausim. Planuoju pusei dienos leisti. Kadangi sedziu namie, tai kazkaip lyg ir sazine neleistu vaiko visai dienai istremt, kai pati namie bunu. Bet pusei dienos turbut reiktu. Patinka labai jai vaikai, tai manau gerai bus su kitais vaikais bent tas kelias val i diena pasibut. Tik ligu gresme neramina.  unsure.gif Turbut nezinau vaiko, kuris pradejes lankyt nesirgtu.

aš šiuo klausimu turiu savo nuomone, ir nemanau, kad puse dienos išeitis, nes daržiukyje vyksta visokie užsiėmimai, vieni rytais kiti popiet, ir manau Paulina tikrai daug prarastųjei daržiuka lankytų tik pusdeinį, čia mano asmeninė nuomonė 4u.gif
o dėl ligų, tai čia vėl, vaikas vaikui nelygus daržiuką lankome jau daugiau nei metai, ir rimtai sirgome tik du kartus, viena iš jų buvo todėl, kad panelė Gabija prisiragavo sniego lotuliukas.gif

QUOTE(Filotija @ 2013 05 24, 08:22)
Nu bet ar ne durni zmones?  biggrin.gif Tai ar negeriau ramiai ta vaika namie palaikyt ir pagydyt iki galo. Isleidzia i darzeli, kad dar 15-ka apkrestu, ir juk vis tiek sergantis grizta i tuos pacius namus, pas ta pacia sese. Va as del to irgi metausi. Paulinai i darzeli kaip ir gerai butu, bet jei prades labai sirgt, tai del mazes baisoka.  g.gif

na manau nereiktų bijoti, to kas gal neišvengiama mirksiukas.gif o gal tavo Paulina nebus sirgaliukė, gal mergina stirpiu imunitetu wink.gif

QUOTE(Inesa22 @ 2013 05 24, 09:03)
Pas mane tai darziukai ir dar karta darziukai smile.gif

ot saunuolė mamuks!!! 4u.gif

QUOTE(Lūga @ 2013 05 24, 10:51)
Labutis,
As uz darzeli, ir visai nesutinku su Filotija, kad tik pusei dienos, pradzioje taip...O daugiau vaikas turi suprasti, kad visur yra savo tvarka, prie , kurios jis turi prisiderinti...

O kas del ligu..tai cia neissemema tema...Ir manau, kad cia teveliai bejegiai, situo klausimu turetu uzsiimti darzelio valdzia....Ir manau, ne tiek jau daug reikia....Tarkim po pusryciu ar siek tiek veliau, nueitu patikrinti ...radus kazka itartina, skambinai tevams ir liepi pasiimti vaika...su perspejimu, atvesit kai pasveiksit....jei atvesite ji serganti, bus skiriama bauda.....ar kazkas panasaus .Jei toks vaikas yra vedamas ir kita diena, vel skambinama (o nenuleidziama ranku, kad i tai nereaguoja tevai).... Manau, pora tokiu pamoku, duotu kazkiek naudos, nes mano, manymu, tevai pasirupintu is anksto, kas priziures vaikeli, nei kasdien leks is darbuoveties ji pasiimti....Tokia mano nuomone  bigsmile.gif

su viskuom sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labutis,
na ir kaip gyvenate?
Mes gerai 4u.gif , kas darbelyje, kas mokykloje, kas darziuke.. ax.gif
Kaip mamytes darysite su vasara , leisite i darzeli? Man tai galvos skausmas, lyg ir nesinoretu, bet kai pagalvoju, kazin ar vaikui bus geriau, jei viena diena pas viena, kita pas kita...As pati dirbu tik 3d.per sav, tai galvoju, kai nedirbsiu nevesiu, bet itariu, kad moketi uz visa men reiks g.gif

Kaip Jus gyvenate?
Atsakyti
QUOTE(Lūga @ 2013 05 29, 11:47)
Labutis,
na ir kaip gyvenate?
Mes gerai  4u.gif , kas darbelyje, kas mokykloje, kas darziuke.. ax.gif
Kaip mamytes darysite su vasara , leisite i darzeli? Man tai galvos skausmas, lyg ir nesinoretu, bet kai pagalvoju, kazin ar vaikui bus geriau, jei viena diena pas viena, kita pas kita...As pati dirbu tik 3d.per sav, tai galvoju, kai nedirbsiu nevesiu, bet itariu, kad moketi uz visa men reiks  g.gif

Kaip Jus gyvenate?

mes gyvename puikiai biggrin.gif dabar pas mus jau "princesiu" periodas, tai mano princese gyvena gerai biggrin.gif na kol kas nereikia dar jokiu rubu princesisku, bet vis primena, man kad ji yra mamytes princese, va ir balionu paprase su princesem nurpikti biggrin.gif:D nu zdz...namie turime princese lotuliukas.gif

del vasaros, maniske eis pilnu pajegumu i darziuka, pirmiausia nelabai triu kam jos palikti, o taip viena diena vienam, kita diena kitam palikti nesinori, o be to darzelis, vaikai, sava chebra, tai kazkaip labai ir negalvojau...eisim ir tiek
Atsakyti
Labas smile.gif

As taip pat pritariu paukshtei ir Lugai del darzelio, kad jei vesti, tai vesti pilna diena. Ir nebutinai sirgs wink.gif esu uz tai, kad vaikas turetu rezima. o darzelis, tai geriu geris thumbup.gif

Pas mus vasara labai i domi situacija su darziuku: birzeli eis pilnumoj, liepos menesi kuri laika mano tevai pasiims Adoma paatostogauti kartu, o rugpjuti musu darziukas atostogauja, tai nevesim, nors buvo pasiulymas vest i kita darza, bet.. irnesakyk.gif tai dvi savaites as su vyru atostogausiu, busim visi kartu, o paskui likusias dvi savaites tai pas vienus, tai pas kitus pabus.. Vyro slenkantis grafikas, tai per laisvas dienas, vyrai bus kartu. kaip nors dvi savaites pratempsim.


Luga, vakar tave su Justuku maciau SM terasoj mirksiukas.gif didelis jau vyrukas thumbup.gif


Filotija, kaip Paulina reaguoja i sese, ar nesunku susitvarkyti su dviem?
Atsakyti