Įkraunama...
Įkraunama...

Antrojo pusmečio šiaulietukai

Sveikos,

Keliu temele i virsu.
Del darzelio, tai manau, pradziai kol pripras vistiek ves puse dienos, o po to matys pagal situacija. Pvz pas mus po pietu miego praktiskai nieko nedarydavo. Viskas budavo tik pirmoje dienos puseje. Be to gydytojai sako, kad vedant puse dienos maziau serga vaikai. Nors mums tas nepasiteisino verysad.gif
Atsakyti
labas rytas


tyluma ramuma... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(paukshte @ 2013 06 12, 09:00)
labas rytas
tyluma ramuma... unsure.gif

Tai jau tikrai. 4u.gif
Atsakyti
Labukas oho kaip cia tylu smile.gif vasara jau ipusejo o cia dar kvepia kaledomis smile.gif
Atsakyti
https://www.facebook...3...e=1
Ziurekit kokiu fainuolisku dabar yra, pamenu kai saviskiam ieskojom, nelabai buvo ko rinktis. smile.gif
Atsakyti
Gražu smile.gif
Bet čia jau visai tuščia
Atsakyti
Visiska tyla verysad.gif
Atsakyti
O pas mus buvo kažkada toks vaikas Gustas arba Augustas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Filotija @ 2013 09 11, 17:58)
O pas mus buvo kažkada toks vaikas Gustas arba Augustas?  g.gif

Jei gerai pamenu buvo Augustas, mamyte labai reiskes nestukiu temoj, o cia nelabai. Jei nieko nemaisau, nes po gimdymo su atmintim jauciu nevisai gerai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amberuciukas @ 2013 09 11, 18:23)
Jei gerai pamenu buvo Augustas, mamyte labai reiskes nestukiu temoj, o cia nelabai. Jei nieko nemaisau, nes po gimdymo su atmintim jauciu nevisai gerai  doh.gif

Žodžiu, čia kažkurią dieną akropoly mačiau labai matytą moterį. Su Paulinos amžiaus vaiku. Ir ji į mane taip žiūrėjo kaip norėtų sveikintis. Nusišypsojau ir linktelėjau, ji irgi. O aš stovėjau ir sukau galvą "kuuuuuur aš ją mačiau". doh.gif Girdėjau sūnų šaukė ar tai "Gustai" ar tai "Augustai". Ir niekaip iš galvos neiškrenta kas ji per viena. Praverčiau nuotraukų savo archyvus, radau, kad ji vienam meete buvo, tam kai kaklaskarėm atsidalinėjom akropolio Euroopoj būdamos. Bet vis tiek niekaip atminty neatkapstau koks jos nikas buvo. doh.gif Jau po pirmo nėštumo atmintis palūžus buvo, nu bet dabar doh.gif Iš viso išėjo su visam. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Labutis
QUOTE(Filotija @ 2013 09 11, 16:58)
O pas mus buvo kažkada toks vaikas Gustas arba Augustas?  g.gif

jei neklystu Candy_lips, berniukas buvo tokiu vardu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lūga @ 2013 09 12, 11:57)
Labutis

jei neklystu Candy_lips, berniukas buvo tokiu vardu  g.gif

Vakar jau su Amberuciuku issiaiskinom, kad Kursuotoja maciau. smile.gif 4u.gif Kai pasake, kad kursuotoja, tai net akyse prasviesejo. Kaip man jos tas nikas is galvos buvo isgaraves. blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Filotija: 12 rugsėjo 2013 - 11:06