Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

Man vakar tokių ryškių įsimintinų kaip ir nebuvo. Išskyrus, aišku, Fire!!! biggrin.gif Geras šitas buvo biggrin.gif tik kadangi man Scooteris patinka, tai skirtumą aiškiai mačiau. Bet baika, užtat labai linksma buvo smile.gif
Paulius man irgi patiko. O kiti kaip tai ot tiap.. tikrai ne blogai, bet ir ne labai gerai. Net Lubys šįkart didelio įspūdžio nepaliko - daina kad ir žinoma, bet vaizdas pirmąkart matomas, nesuprasi, kiek atitinka. Ir su tuo Joniu.. unsure.gif jau reik net pagalvot, kada jis normalų personažą buvo gavęs g.gif
Atsakyti
Nesuprantu kas tai komisija i projekto pabaiga pasidare. Uz ka ta Kotryna taip isgyre? Katazyna nera kokia ten isskirtine, tai ja atgamint kaip ir nesudetinga buvo. Nusivyliau komisija. O jau Valinskienes komentaras mazdaug Amy vainhouse jai seksualesne nei J.Lo. Nes J.Lo tik sokeja. O Amy tada kas? Apsiputus persona kazka veblenanti. Jau geriau butu patylejus. Edgaras labai patiko, kiek daug sentimentu ispaauglystes sukele. Butu mano valia buciau jam pirma vieta davus. Zygio Scooteris man vietom i dainuojanti Frankensteina uznese. biggrin.gif Bet geras numeris buvo , geras. Gerai, kad bent jau dalyviai jam sumete po 5 ir jis pirma vieta uzeme o ne ta KOtryna. Grazvydas fainas patiko. Paulius irgi gerai. Na nesuprantu komisijos visai kodel ji taip nuvertino. mazdaug kai operinis atlikejas gauna operini atlikeja, tai mazdaug tau cia nebuvo ka veikt sesk 2 ar 3, o kaip pop atlikejas gauna pop atlikeja pvz Kotryna tai jau aukstina liaupsina, mazdaug nesitikejau, kad tau pavyks o tau pavyko sesk 12. Dileta irgi patiko visai normaliai jai ta J.LO isejo, turint omenyje, kad zmogui kompleksas sokt. Marius truputi perspaude.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 12 17, 19:44)
Edgaras labai patiko. Butu mano valia buciau jam pirma vieta davus.


aš jam mažne kiekvienoj laidoj pirmą vietą būčiau davus biggrin.gif
na tikrai niekad nebūčiau pagalvojus, kad toks fainas tas Lubys, jei ne šis projektas bigsmile.gif

bet ar man pasirodė, ar jis tikrai labai mažai balų gauna iš kolegų, kai jie vienas kitam tuos balus dalina? Bet kuriuo atveju finalas be jo jau neturėtų vykt, uf.
Atsakyti
QUOTE(Ner4Leo @ 2017 12 17, 18:44)
Nesuprantu kas tai komisija i projekto pabaiga pasidare. Uz ka ta Kotryna taip isgyre?

Manau, kad dėl to, kad jie apgalvojo galiausiai (nes projekto pradžioje buvo neapgalvoję), kad tipo gi ji jauna, neblogai dainuoja ir yra dainininkė, ne aktorė, todėl tipo gali būti Lietuvos ateitis biggrin.gif atseit nesmukdykim vargšo vaikelio. Nes kiti pagrinde aktoriai, o Edgaras išsikovojęs jau vardą, Paulius ir taip išsikovos, nes balsas išskirtinis, o popsiukę vaikelę prakišti reikia, padėti ax.gif
Bet kaip jie neraukia, kad kaip tokio mažumo šaliai ir taip perdaug tų atlikėjų, įsižiebia ir dingsta, išvyksta į braškių laukus ar geriausiu atveju į Anglijos naktinius klubus. Rūtos komentaras: tu tikrai tikrai užkariausi užsienį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2017 12 17, 19:48)
na tikrai niekad nebūčiau pagalvojus, kad toks fainas tas Lubys, jei ne šis projektas  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
wub.gif
mano žodžius viens prie vieno pasakėt smile.gif

o šiaip ši laida man viena prastesnių...
Gražvydas Kavaliausko lygio ( wub.gif ) nedatraukė...
Jampolskis mane aplamai užknisa - nepatinka jis čia man visai, nors įkūnijimai stebuklingai jam tinkantys...
ir šiaip su jumis dėl vertinimų sutinku
Žygis buvo geriausias, nors ir nieko ypatingo, po to mano skoniui gal Edgaras, gal Gražvydas, po to gal Dileta... paskui visi kiti biggrin.gif
Atsakyti
Su šventėmis, su grįžusia Saule jus 4u.gif

ar gailite, kad Lasytės finale nebus? smile.gif kažkaip gal niūroka, kad 3 vyrai, viena mergina ax.gif ar tik nebus palaiminta tarp vyrų nepelnytai? ax.gif

beje, paskutinis Pauliaus pasirodymas buvo nerealus. Kažin kodėl prie kitų taip nesikabinėjo kaip prie jo? Patys ir Lubiui sakė, kad lūpą keistai darė, norėdamas garsą išgauti, o jau Paulius tai turėjo tikra motera pavirsti ir veidu atidirbti biggrin.gif Arba mažėla tipo buvo vienas prie vieno Eminemas? biggrin.gif biggrin.gif
Žodžiu... aš nepamenu Kaukėje, kad dar kada nors ant tiek neobjektyvi komisija būtų. Gėda jiems baisi gėda ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 27 gruodžio 2017 - 10:34
QUOTE(Monteverte @ 2017 12 27, 11:34)
ar gailite, kad Lasytės finale nebus? smile.gif kažkaip gal niūroka, kad 3 vyrai, viena mergina ax.gif ar tik nebus palaiminta tarp vyrų nepelnytai? ax.gif


gailim, ale Marius vis dėlto vertesnis finalo.. bet mielai apkeisčiau Aistę su mažėla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 12 27, 10:34)
ar gailite, kad Lasytės finale nebus? smile.gif

gailiu. Man Lasytė vertesnė už Marių. Marius man nelipo šitam projekte visai. O gaudavo, kaip tyčia (ar netyčia) jau labai jam tinkančius atlikėjus... unsure.gif
Atsakyti
Aš irgi finale palikčiau Lasytę vietoj Mariaus, nes jis man čia nelabai žiūrėjosi, ir pritariu, kad gaudavo vis panašaus tipažo atlikėjus... O kiti trys manau verti finalo smile.gif
Atsakyti
na, atėjo svarbusis vakaras smile.gif Žiūrom? Balsuojam? bigsmile.gif Aš, žinoma, už Edgarą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2017 12 30, 19:56)
na, atėjo svarbusis vakaras smile.gif Žiūrom? Balsuojam? bigsmile.gif  Aš, žinoma, už Edgarą  wub.gif

Tai ir sveikinu tada jus ir mus su Edgaru 4u.gif Man mano nuojauta ir pakuždėjo galiausiai, kad jis laimės, o Kotryna, kad liks visiškai nieko nepešusi smile.gif
Tik man taip įdomiai, gal užtęsė eterio laiką, kad visiškai antros ir trečios vietos nepaminėjo, nesveikino, jug irgi vietos ax.gif

Ką ten Livutė spie Kotryną svaigo? Bene giminė kokia, krikšto mama? Kad širdį tarp savo vaikų ir Kotrynos padalijo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 12 31, 16:29)
Tik man taip įdomiai, gal užtęsė eterio laiką, kad visiškai antros ir trečios vietos nepaminėjo, nesveikino, jug irgi vietos ax.gif

Juk ne tiesioginis eteris buvo, tai ir nepasveikino. Tiesioginis buvo tik balsavimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 31 gruodžio 2017 - 16:42