Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

o man, žinokit, būtų buvę negaila, kad ir Gražvydas būtų laimėjęs. Fainas vaikis. Likę du tai oi ne ne...
Nu ir va, išėjo Kavaliauskas... wub.gif Vat man kažkaip nėra jam lygių ir viskas... unsure.gif
Atsakyti
As labai patenkinta rezultatais. Dziaugiuosi kad Edgaras laimejo. Jis tikrai buvo vertas laimeti. O ir toliau issirikevo visi kaip nusipelne. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2017 12 31, 17:27)
o man, žinokit, būtų buvę negaila, kad ir Gražvydas būtų laimėjęs. Fainas vaikis. Likę du tai oi ne ne...
Nu ir va, išėjo Kavaliauskas... wub.gif Vat man kažkaip nėra jam lygių ir viskas... unsure.gif

Man irgi nebūtų gaila smile.gif

Bet ką Martynas dabar veikia? Kaip mantas J. tik kitus parodijuoja? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 12 31, 16:29)
Tai ir sveikinu tada jus ir mus su Edgaru 4u.gif


Ačiū ačiū už sveikinimus - mes jų nusipelnėm smile.gif Šaunuolis Edgaras, šaunūs visi dalyviai. Smagu žiūrėt šitą laidą, labai lauksiu kito sezono smile.gif
Atsakyti
Su nauju sezonu bigsmile.gif 4u.gif

Visai nieko, ką? Nors 4 dalyvių nežinau visiškai (na gal tą Rožių karalienę ir mačiau kada kokioje foto, bet tik tiek). Įdomu ar paruoš ką įspūdingo, ar galiorkoje tempsis "Vairas". Jis man toks monotoniškas žmogus, vieno veido, vieno balso. Nors gal ir nustebins kaip koks Vilčinskas

Ot tai nauja komisija, vienas naujas biggrin.gif Man tas Džiugas toks juokingas žmogutis smile.gif
Atsakyti
Pirma laida visai gerai susiziurejo. Dalyviu puses nezinau, bet nieko. O Kazlausku Ingrida pasirodo turi turi balsa. smile.gif idomu kaip jai seksis. Nes siaip man ji tokia pamaiva atrodo.
Atsakyti
Aš šįkart visus dalyvius žinau biggrin.gif Kaip ir kasmet, dalį ima iš „Lietuvos balso“. Man ten visai įsimintini buvo Kristinos pasirodymai, tai tikiuosi ji šiame projekte dar parodys, ką sugeba.
Pirmą kartą pradeda taip vėlai rodyti, nes kiek žinau, jau nufilmuotos visos ikifinalinės laidos, ir jau aišku, kas pakliuvo į finalą.
Atsakyti
Kaip man visi patiko bigsmile.gif Visi smile.gif
Nors aišku, Justukas pritingėjo biškį pajudėt, nu ir Britnė man net perspausta, nu nedainuoja ji su tokiu jau šlykštumo prieskoniu kaip ta dalyvė padarė unsure.gif
Dar man nuostabus atradimas Baiba kaip žmogus. Kiek esu ją anksčiau mačiusi, man ji net kažkokia nesimpatiška atrodė, lyg nepatenkinta kažkokia viskuo (man buvo kažkodėl toks įvaizdis susidaręs, gal ir klaidingas, nes tik akies krašteliu ją mačiau), o dabar žiūriu kokia jinai faina, labai mielas žmogus 4u.gif
Ingrida su tuo Janušu savam amplua biggrin.gif

Beje, nepanašus jums Justas buvo į Requem Psichą? Nu tokį pavalgiusį biggrin.gif Ir Baiba man priminė Kristiną Kazlauskaitę jaunystėje biggrin.gif
O Rokas kaip stambėja ax.gif
Atsakyti
niu, ko tylim? smile.gif

Kristinai tai bravo bravisssimo bigsmile.gif kokia talentinga 4u.gif Mes su vyru pažiūrėjom, dar Montį po to įsijungėm ir nusprendėm, kad paties savo Montiško judesio dar jam pačiam reiktų pasimokyti iš Kristinos biggrin.gif Jinai net daugiau judėjo. Ir balsai man atitiko visiškai biggrin.gif
Žodžiu, genealu.
Baiba irgi šaunuolė, Justinas atsigavęs smile.gif
Visi kiti irgi patiko, nebuvo nei vieno visiškai prasto. Mažiausiai man visgi gal Rokas šį kartą, nes sunkiai jo tos kojos labai kilojosi. Nežinau kodėl visi visada ima jaunąįį Dambrauską? Gal reiktų visgi paimti dabartinį? Ypač, kai ima stambesnis atlikėjas, kuriam sunkiai seksis plonų kojyčių judesį išgauti.

Mano manymu, šiemet viena stipriausių Kaukių pagal atrinktus dalyvius. Šaunuoliai.

Ai, ir labai žavinga ta Akvilė, tokia natūraliai išsilaikiusi. Nuotraukose ji niekada anksčiau nėra mano dėmesio patraukusi, nes nefotogeniška visai, bet gyvai labai mielutė. Ir tikra tiesa, visgi dar gražiau jai būtų šokoladiniai plaukai smile.gif
Atsakyti
Aš taip džiaugiuosi dėl Kristinos, kad laimėjo! Be galo talentinga mergina, net susigraudinau per Whitney Houston pasirodymą. Sunku patikėti, kad čia ta pati Silva iš serialo „Monikai reikia meilės“ biggrin.gif

Tik truputį gėda televizijai, nes anais metais laimėtojui bent buvo kelionė į užsienį. Aš nesuprantu kodėl toks mažas prizas šįkart, tuo labiau, kad ta pati LNK „Lietuvos balso“ laimėtojui skiria 15 tūkst. eurų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jol: 02 vasario 2019 - 22:25
Aš ir džiaugiuosi už ją, jau pirmose laidose ją pamačiau ir mačiau potencialą, norėjau, kad laimėtų ir galvojau, kad laimės, nors buvo kas man galvą suko dėl Baibos, kad ji laimės, bet žinojau, kad lietuviai tiek nebalsuos už latvę, daugiau už saviškę vistiek.
Atsakyti

Kas buvot filmavimuose, kas veda (juk nebe Algis, nes jis dabar LRT) ir kokia komisija šiemet?

Atsakyti