Įkraunama...
Įkraunama...

TV3 serialas Pamiršk mane

Juk profesorius sakė, kad negali turėti vaikų, todėl ir gyvena su žmona vieni du.
Manau, kad vakarykštės serijos pabaiga- Rūtos sapnas.
Atsakyti
Na ir aš prisidedu prie žiūrinčių šį serialą smile.gif
kolkas tikrai įdomus ir intriguojantis serialias thumbup.gif

tik va man irgi labai įdomu Sonios ta veikla su vokeliais,nu niekaip kolkas nesuvokiu ką ji ten ''makliuoja'' aišku kažkada paaiškės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviedinukas: 18 sausio 2013 - 21:50
QUOTE(Nireglina @ 2013 01 18, 23:48)
Juk profesorius sakė, kad negali turėti vaikų, todėl ir gyvena su žmona vieni du.
Manau, kad vakarykštės serijos pabaiga- Rūtos sapnas.

Gal jis su Virga nenori vaiku turet ir pasake,kad negali ju tureti. Neaisku kaip cia dar viskas issirutulios smile.gif
Atsakyti
Jo jo, Karolis tikrai profesoriaus sūnus. Ką tik anonsą pažiūrėjau, tai sūnus parvedė supažindinti biggrin.gif
http://www.tv3play.l...?autostart=true
Atsakyti
Sveikos, na aš irgi vis pažiūrėdavau ši seriala. Reiks dar pora seriju TV3 plai susirasti.
man tai nepatinka kartais toks išmėtymas vaizdas. Čia kava geria, čia jau kitoj erdvėj, čia jau išvis po keliu dienu su kitais žmonėmis bendrauja.
Ant Rūtos personažo pyktis ima, atrodo gerai papurtyti reiketu, kad i prota ateitu. Na kiek galima būti tokia užguita ir llupama.
Man tai Virgutė labiausiai patinka. Ale ar nebus tikrai Krolis keršto tikslais ja čia verbuoja.
Ir dar priminkit kur Dalia (Sonja) ankščiau vaidino/ niekaip neatgaminu.
Atsakyti
berods nekviestoj meilėj,su mirka biggrin.gif

o aš nežiūrėjau va savaitę serialo..nepasikayčiau kad pasigedau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2013 01 20, 08:12)
Ir dar priminkit kur Dalia (Sonja) ankščiau vaidino/ niekaip neatgaminu.

LNK „Nekviesta meilė“
TV3 „Kelias namo“
Atsakyti
Manau,kad ketvirtadienio serijos pabaiga-Rutos sapnas,nors noretusi,kad butu realybe,gal tada atsitoketu ji ir begtu is tu namu... ax.gif O Sonia kokia slyksti pasidare,tik nuziurineja Virgos berna biggrin.gif Na,idomu kaip toliau rutuliosis. g.gif
Atsakyti
Danielius guli namie su meiluzia ir dar kaltina Ruta kad ji mergaites nepriziurejo. blink.gif

o Sonia, kaip supratau pasus pardavineja g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 01 22, 12:14)


o Sonia, kaip supratau pasus pardavineja g.gif


aha, ir man taip pasirode, ot versliukas blink.gif

Atsakyti
Kažin ar dabar Rūtos mama ateis į prota ar nelabai, toliau garbins Danielių.
o ant Rūtos tai pyktis ima, višta.
Gavai iš motinos pinigus tai eik ir susimokėk iš kart už mokslą, o ne nešiokis rankinuke dar kelias dienas tokia suma. O šiaip tėvai neblogai gyvena, manau tikrai priims su vaikais, o čia vis patyčias ir smurta kęsti
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2013 01 22, 16:04)
Kažin ar dabar Rūtos mama ateis į prota ar nelabai, toliau garbins Danielių.



Kazkaip netikiu,kad mamele ateis i prota schmoll.gif Galvos,kad vyrui po avarijos protelis pasimaise.Juk Danielius jai praktiskai kaip Dievas doh.gif
Atsakyti