Įkraunama...
Įkraunama...

TV3 serialas Pamiršk mane

As irgi pradejau sita serijala ziureti, nors siap lietuvisku serialu vengiu ziureti. Kol kas visai nieko. smile.gif Jei toliau nenugrybaus, tai bus labai puiku. smile.gif
Atsakyti
nu pritariu, puiku, kad serialą atskleidžia socialines problemas, juk dažnai matome, visuomenėje gražų įvaizdį, o nežinome, kas darosi jų namuose:)
Atsakyti
eilinis nevykeliu serialas vel biggrin.gif kas tokius slamstus gali ziureti. Aktoriai ne aktoriai, ten man juokas is ju visu tik ima biggrin.gif kokie ten aktoriai ?? bet kas is gatves tai pat suvadintu, man geda, nes juokas ima is ten rekianciu ir tt, nu sakau degradavimas ziureti toki megeju seriala

tas pats kaip ziureti futbolo akademijos kokio universiteto varzybas ar silutes ir poto ziureti madrido reala biggrin.gif TAI VA CIA GRYNAI TAS PATS. Cia ne scenarijaus esme, o aktoriu. Kol netures geru aktoriu musu salis, tol visi serialai bus tik pajuokos objektai ir juokingi, nors ir zudosi ten, bet juokas ima, kaip stengiasi bet neiseina suvadinti



zinau jog cia tu taug fanu, ir sakykit ka norite, bet cia jum atseit geras koks aktorius del to jog zinomas jo veidas, pastatyk valinska i aktorius, irgi bus ok.

Ar dar vilija is kelias zvaigdziu pamenat ?? nu tai as simta kart geriau uz ta vilija suvadinciau, nes ji ne aktore, nemoka vaidinti. Dar surinkit seima visa biggrin.gif biggrin.gif arba tie serialai moterys meluoja geriau, nu kokie atsilike bukumo gali ziureti tokius absurdus ?? tik besmegeniai
Atsakyti
Nors šio serialo nežiūriu, bet kiek mačiau, tai aktoriai tikrai geri atrinkti. O jei tu galėtum taip suvaidinti, tai registruokis į aktorių agentūras, gal pakvies, pažiūrėsim, kaip vaidini geriau.
Atsakyti
QUOTE(ylksis @ 2013 01 11, 21:26)
nu pritariu, puiku, kad serialą atskleidžia socialines problemas, juk dažnai matome, visuomenėje gražų įvaizdį, o nežinome, kas darosi jų namuose:)

4u.gif nesutikciau,apie socialines problemas apstu laidu,kad ir naujai atsiradusi Kryzkeles, Sroves,Akistata,Mildazytes laida ir t.t.kaip tik norisi nuo to atsipusti,nes toks jausmas,kad nieko gero musu gyvenime nevyksta.bent jau kinas galetu nuo to atsiriboti,parodyti kazka silto,grazaus,suteikiancio teigiamu emociju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 12 sausio 2013 - 11:35
žiūrėjau iki to "prie vaikų tavęs nemušiu..." unsure.gif nebežiūrėsiu,ne dėl to,kad nerūpėtų tokios problemos,tiesiog labai bjauriai pasijutau,net negera paliko..nenoriu tokių emocijų sau..o plius tokiu metu vaikas vaikšto aplink dar,nenoriu schmoll.gif schmoll.gif gal ir gyvenimiškas,bet nenoriu savęs apsunkinti tokiais filmais ir mintimis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 01 12, 13:31)
žiūrėjau iki to "prie vaikų tavęs nemušiu..." unsure.gif  nebežiūrėsiu,ne dėl to,kad nerūpėtų tokios problemos,tiesiog labai bjauriai pasijutau,net negera paliko..nenoriu tokių emocijų sau..o plius tokiu metu vaikas vaikšto aplink dar,nenoriu schmoll.gif  schmoll.gif  gal ir gyvenimiškas,bet nenoriu savęs apsunkinti tokiais filmais ir mintimis schmoll.gif

drinks_cheers.gif tai va,ir as viena gal ir ziureciau,bet kai ir vaikai (6 ir 3 metu) akis ibede,tai negalesiu ziuret.
Atsakyti
Man tai nepatiko jau vien kiek mačiau anonsą. Labai jau dirbtina vaidyba, siužetas irgi brūdas, žodžiu nenustebino lietuviška kinematografija. Kol kas nėra nei vienos laidos/filmo/serialo, priverčiančio mane perjungti nors vieną lietuvišką kanalą.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2013 01 12, 13:36)
drinks_cheers.gif tai va,ir as viena gal ir ziureciau,bet kai ir vaikai (6 ir 3 metu) akis ibede,tai negalesiu ziuret.


Jau tie vaikai darzeliuose,mokyklose gatvese dar ne tokiu dalyku mato,girdi. biggrin.gif O seriale juk nerodo,kaip ten musa,to proceso viso.Kiekvieno pasirinkimas yra ka ziureti,ka ne.Tiesiog kvailai atrodo tie tarsi pasiaiskinimai apie tai,kad vaikai mato. blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Bet as prie vaiku jo irgi neziuriu ir nenoreciau, kad vaikai matytu... ziuriu per tv3.play kai jos miega. Bet jei neturetume interneto, manau, ziureciau prie ju. Bet joms ziureti neleisciau, liepciau uzsiimti zaidimais.
Atsakyti
QUOTE(BrigitaGaf @ 2013 01 14, 08:36)
Jau tie vaikai darzeliuose,mokyklose gatvese dar ne tokiu dalyku mato,girdi. biggrin.gif  O seriale juk nerodo,kaip ten musa,to proceso viso.Kiekvieno pasirinkimas yra ka ziureti,ka ne.Tiesiog kvailai atrodo tie tarsi pasiaiskinimai apie tai,kad vaikai mato. blush2.gif  biggrin.gif


kaip suprantu iš profilio,vaikų neturite?todėl taip ir galvojate biggrin.gif be to yra vaikų,kurie neina į darželius,tai kam gąsdinti tuos vaikus? filmas nėra skirtas vaikams,todėl ir nereiki ažiūrėti jiems..man kvailiau skamba pasakymas nėr kur padėti vaikų kai rodo,todėl žiūriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2013 01 12, 12:51)
Nors šio serialo nežiūriu, bet kiek mačiau, tai aktoriai tikrai geri atrinkti. O jei tu galėtum taip suvaidinti, tai registruokis į aktorių agentūras, gal pakvies, pažiūrėsim, kaip vaidini geriau.



Nera prasmes man ten eiti, i agenturas. O is kur zinai, kad geri aktoriai ? biggrin.gif is ko vertini, kad geri ? turbut vien del to jog anksciau juos veidus matydavai senesniuose serialuose. Neatsimenu koks lietuviu aktorius, kur rusijoje vadina gan zymiu vaidmenius, rusijoj prasitare jog niekad nevaidintu tokiuose serialuose kur lietuvoje kuriame, nes ten ne tas lygis, ir nesmagu buti tarp megeju, poto ir buni kaip jie. Gi kas supranta aktoriste visiska, ne vien jog zinomus veidus, tai ta pati sako.
Man nera ko girtis jog uz juos geriau suvadinciau, matai lankes esu aktoriste tiek lietuvoje, ir uzsienyje. Man cia nera jokio dziaugsmo jog geresnis uz juos esu, nes jie megejai dar didesni uz mane.

O jei sakysi, bet jie vaidina, o as ne. Nu tai pasiziurek tikrus aktorius ir suprasti jog jie jokie ne aktoriai, tik is reikalo jie yra, kad ka sukurtu lnk kokia. Jeigu jau per tv tik lnk kanala rodo, reiskias geras aktorius, gera logika biggrin.gif

noreciau paziureti uzsienyje as su kazkuriuo is musu aktoriu, eitume i atranka, jo nieks nezino kaip ir mane, ir kazin ka labiau ivertintu. Baigta diskusija, man net neverta kazka aiskinti, kas yra aisku. Zmones tiki kiti jog gali sarlatanai isgydyti vezius ir dar jegas visas, tai visokiu reikia zmoniu, mano tikslas TIKRAI NETIKINTI JUS, galite ziureti ir grozetis musu ZVAIGZDEMIS, kurie uzsienyje butu eiliniai, o pas mus visi gali buti zinomi, net ir be smegenu biggrin.gif
Atsakyti