Įkraunama...
Įkraunama...

Audi A4

mes vazinejam Audi A4 2003 metu ,tikrai gera masina. wub.gif .minkstai vaziuoja , thumbup.gif atrodo (tamsiai pilkos metalik spalvos ).norejom A6 pirkti,bet nesigailim issirinke A4-vietos tikrai daug .vyrui labai patiko A3,nu bet man tai labai nepatogios sedynes,o ir maza schmoll.gif . pries kelias dienas matem Audi Q7 -va ten tai masina thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif . galim tik pasvajot ir seile pavarvint . tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(laura13 @ 2006 05 17, 08:34)
as turiu Audi A4, Kasko kainuoja metams 1200 lt, nemanau, kad brangu schmoll.gif

O kiek franchize vagystes atveju?
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2006 05 17, 08:27)
O kiek franchize vagystes atveju?



vagystes atveju kompensuoja 90 proc vertes, o francize 300 lt
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2006 05 17, 07:52)
as irgi nesenai nusipirkau A4, kol kas viskas gerai, labai minkstai vaziuoja ir vidus fainas( palyginus su kitomis tokių metų mašinytėm),

o draudimas nera jau toks brangus, kaip jau minejo metam 1200 lt., mano pazystamas opeli draude tai kainavo 1100 tai skirtumas patys matos  tongue.gif

man Audi patinka tikiuosi sekanti vel bus audinė, tik metai geresni  wub.gif



Na kad tikrai nėra labai brangus toks draudimas g.gif O kokioj čia bendrovėj??
Ir dar norėjau paklaust, kokių metų vairuojat Audi?
Atsakyti
QUOTE(Julius3 @ 2006 05 17, 06:41)
Vagiamos, draudimas (kasko) brangus, kiek teko skaityt brangus priekines pakabos remontas.

Paciam Audi nepatinka.

Normalus tas draudimas, masina naujesne ir islaidos didesnes. O, remontas kaip kokiai, kuri genda daugiau, kuri maziau.
Mes savo masiniukui, tik ne audi francize issireikalavome 100lt, draudimas brangesnis, bet labai apsimoka. Kadangi, ne pirma karta aiksteleje nubrozdino, tai sis draudimo budas mums labai praverte thumbup.gif
Atsakyti
Na siaip masiniukas neblogas,bet kainos aukstokos,o ir vagiamos labai g.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2006 05 17, 09:17)
Na kad tikrai nėra labai brangus toks draudimas g.gif O kokioj čia bendrovėj??
Ir dar norėjau paklaust, kokių metų vairuojat Audi?



Draudziaudzi PZU Lietuva, o mano masiniukas 1997
Atsakyti
QUOTE(Magas @ 2006 05 17, 14:04)
Draudziaudzi PZU Lietuva, o mano masiniukas 1997

Ar teko is PZU prasyti draudimo ismokos? Pirmus metus, kai tik isigijome savo automobili kasko draudimu draudemes PZU tai turejome problemu su draudimo ismokejimu. Gal siuo metu kazkas ir pasikeite.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2006 05 18, 06:50)
Ar teko is PZU prasyti draudimo ismokos? Pirmus metus, kai tik isigijome savo automobili kasko draudimu draudemes PZU tai turejome problemu su draudimo ismokejimu. Gal siuo metu kazkas ir pasikeite.



oi negasdink blink.gif , tikiuosi man isvis ismoku neteks ieskoti ir viskas bus gerai
Atsakyti
kodel sakot kainos dideles g.gif kainos kaip kainos, nenorekit moket kaip uz ziguli, o vazinet kaip su mersu lotuliukas.gif mirksiukas.gif o siaip pagal mane kainos yra vidutines. uz 2000 m A6 7000-9000 euru nera labai jau daug... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 05 18, 08:22)
blogų daiktų nevagia  schmoll.gif myliu audi wub.gif

Vagia tai, ka megsta rusai ir tas, kuriu detales paklausios.
Blogas/geras vagiamumas to tikrai neparodo.

Atsakyti
Manishkis buvo prisvaiges del A6, tipo daugiau vietos... Sakiau lai is masinos ishtraukia visus savo meshkerykochius, atsiras ir vietos. Man dideles mashinas sunkiau parkuoti ax.gif Tai gavo manishkis pirkt A4. Mashiniukas lux wub.gif Buvo problemeliu su tepalais, bet nemokamas servisas palengvina gyvenima mirksiukas.gif
Atsakyti