Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame mezgimo mašinomis

Ateinu jusu palinksmint ir parodyt savo isradingaji vyro sumastyma del siulu vyniojimo lotuliukas.gif
user posted image
QUOTE(L@imužė @ 2013 01 03, 23:00)
Daivuliau, labai jau gražus megztukėlis gavosi ( gal negaila būtų perfokortas papaveiksluot? )

aciu uz pagyras blush2.gif zinoma negaila, viena daugiau is knygos, o kita is interneto platybiu sudeliota, tai bandziau fotografuoti, tikiuos matysis gerai 4u.gif user posted image
user posted image

QUOTE(L@imužė @ 2013 01 03, 23:12)
Ristina, o to juodo megztuko tai mezgiau su riberiu 2x2 atskirai juostą per visą ilgį ir paskui prikabinus mezginį viską sumezgiau į krūvą

oi kaip reik ta man riberi jamti jau, bet susilaikau. Grisiu po atsotogu, tada jau bandysiu kabintis ji. O man labai idomu, kaip jus viska i kruva sumezgate?

QUOTE(succes @ 2013 01 04, 09:09)
*********************************
Daivuliau, rasete i az del kepures. idesiu cia aprasyma pagal kuri mezgiau, o savojo taip ir nenufotkinau, nebuvo kada,  per ligas, o po to  per sventes.

aciu labai, butinai bandysiu daryt 4u.gif

QUOTE(Elika @ 2013 01 04, 20:04)
Na va, kaip žadėjau, bandau rodyt, kokiu principu manoji veikia čia

ir tik vienas vienintelis filmukas, kurį pavyko rast. Antikvaras jau ta mano mašinka  biggrin.gif

eina sau koks aparaciukas, tikras antikvariatas 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal patarsite dėl "lace" mezgimo raštų. Seniai rankos niežtėjo išmėginti, tik perfokortų paveikslėlius žiūrinėjau. Pasidariau mėginukus ir tas "lace" visai kitaip atrodo nei įsivaizdavau. Toks "arklinis" raštas, skylės didžiausios. Patarkit ar verta ieškoti tankesniu ir dailesnių "lace" ar jie visi daugmaž tokie stambesni būna?

Tikiuosi supratot apie ką aš čia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sushi @ 2013 01 04, 21:34)
Tai man ją pagal idėją reikėtų nulupt? biggrin.gif Nes mezga labai šauniai ir su porolonu tame riberyje... mastau.gif


Jei mezga, tai ir megzk mirksiukas.gif nelupk irnesakyk.gif

Daivulia, o tai sukant ant grąžto siūlą reik nukreipt? Kitaip suka vienoj vietoj?


Nu man irgi įdomu, kaip užsegimą ant megztinio primontuot.
Techniškai suprantu, bet kaip apskaičiuot, kad ne per ilga/per trumpą numegzt? g.gif ir ar 2x2 / 1x1 netraukia to krašto g.gif gal geriau 2x1?
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2013 01 04, 23:45)
Daivulia, o tai sukant ant grąžto siūlą reik nukreipt? Kitaip suka vienoj vietoj?

Va matkiuka maziau nei per 5min susisukau 400m, kai rankytem vos ne 20min, o ir nuovargio jokio. Zodziu patiko man. Viena ranka laikai grazta, o kita siula nukreipineji, visai gerai gavosi. Uzskaitau vyro isradima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svelnute @ 2013 01 04, 23:33)
Merginos, gal patarsite dėl "lace" mezgimo raštų. Seniai rankos niežtėjo išmėginti, tik perfokortų paveikslėlius žiūrinėjau. Pasidariau mėginukus ir tas "lace" visai kitaip atrodo nei įsivaizdavau. Toks "arklinis" raštas, skylės didžiausios. Patarkit ar verta ieškoti tankesniu ir dailesnių "lace" ar jie visi daugmaž tokie stambesni būna?

Tikiuosi supratot apie ką aš čia  doh.gif

imk plonus siulus ir maza tankuma tada ir skyles bus mazos, bet tas misoni mane nuvyle tikejaus kazko kitokio sad.gif nes tos skyles skyles o mezginukas buvo is begonijos megztas. tai ner super storas siulas.....
Atsakyti
grazinu skolas

rasta spalvas ir visa apdailinima pasirinko mano zmogus smile.gif

user posted image

ir sarafanas, ph34r.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daivuliau @ 2013 01 05, 00:01)
Va matkiuka maziau nei per 5min susisukau 400m, kai rankytem vos ne 20min, o ir nuovargio jokio. Zodziu patiko man. Viena ranka laikai grazta, o kita siula nukreipineji, visai gerai gavosi. Uzskaitau vyro isradima  thumbup.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Nu gaila, kad pernai mano vyras sito isradimo "neuzpatentavo " biggrin.gif Nes garsiai mezgejoms gyriausi lotuliukas.gif Tik vat siula reikia nukreipinet. O mes vyniojom plauko storio siulelius. Na ir prisukom durniukai iskart daug to siulo doh.gif tai eme krist vijos per virsu ir per apacia. Paskum is tu kelliu babinikiu bandziau rankomis sudejus sukt Dalis siulu susipainiojo... SUPYKUS buvau ant to isradimo. Ale tos "pagerintos " tuscios babinos neismeciau ...


Labai smagu , kad ir vyrai dalyvauja procese thumbup.gif padeda mums...


nu ir kad i tema butu... turiu panasu oporata kaip elitkos bet maniskis matyt dar primityvesnis "BUkovinka" .Tetis parveze, kai buvau maza paaugliuke kaip zaisliuka. kazka su juo bandziau megzt tada. gavosi pliurza, nepatiko... pries naujus metus issitraukiau ta lenta su vinukais . Gal kada pabandyt reiks:) Nors ziuredama filmuka tai nieko nesupratau blush2.gif kazkaip perdaug sudetinga pasirode man, mezganciai tik virbalais blush2.gif
Atsakyti
siulu sukimas ir mane "knisa", turiu tik ta rankini aparaciuka, bet prailgsta laikas man prie jo, nors max kokias 10min ji suku. gal man drele prie jo kabint biggrin.gif

Freke: kepka - gerule mazam piratui, o sarafano padalku kampas ten tycia taip patyses?
Atsakyti
kepure ne mazam o dideliam pyratui smile.gif vyrui cia smile.gif o sarafanas buvo fotkintas kitaip as foto apverciau tai atrodo kad nutyses (ner upo nei fotkint nei kazkoki miana lauzti)
Papildyta:
siulams vynioti jei daug reik manau toks daiktas atsipirktu

http://www.adata.lt/...0/productid/359

aisku cia kaina pagerinta nes ebay be aukciono sitas mazasis iki 100 svaru
Atsakyti
Freke, kepurė liuks thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , ir sarafanas gražus thumbup.gif , tik jau jį fotkinai įkalus ko gero bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(darbeja @ 2013 01 05, 14:32)
Freke, kepurė liuks  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , ir sarafanas gražus  thumbup.gif , tik jau jį fotkinai įkalus ko gero  bigsmile.gif

smile.gif

ikaliau doze liudesio.... einu sijona bruzuot bernams i kompanija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2013 01 05, 12:51)

siulams vynioti jei daug reik manau toks daiktas atsipirktu

http://www.adata.lt/...0/productid/359

aisku cia kaina pagerinta nes ebay be aukciono sitas mazasis iki 100 svaru


Brungu cool.gif aš kvaiša, buvau gavusi pasiūlymą pirkti už 150lt. doh.gif tai atsisakiau doh.gif
QUOTE(Freke @ 2013 01 05, 15:14)
ikaliau doze liudesio.... einu sijona bruzuot bernams i kompanija ax.gif


gražutis sarafrančikas bigsmile.gif ypač spalva bigsmile.gif
Neliūdėk console.gif sugrįš piratas console.gif
Atsakyti