Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame mezgimo mašinomis

spalva tai cia gi golduku smile.gif

o foto jo kreivos blush2.gif blush2.gif ale kai maziausias piratas jau be tempos tai nori nenori tenka pyks pokst ir viskas, nes matuotis labai nori doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2013 01 05, 17:28)
spalva tai cia gi golduku smile.gif

o foto jo kreivos blush2.gif  blush2.gif  ale kai maziausias piratas jau be tempos tai nori nenori tenka pyks pokst ir viskas, nes matuotis labai nori doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


freke, labai grazus sarafaniukas...o aprasas? blush2.gif
Atsakyti
ta prasme?

cia gi eilinis sarafanas kaip ir kepure ar kojines. argi verta det aprasus g.gif bet jei reik bandysiu atgamint kaip mezgiau, nes reik ilgint tai bandysiu sena metoda ilginimo prisimint ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuliau @ 2013 01 04, 23:30)
Ateinu jusu palinksmint ir parodyt savo isradingaji vyro sumastyma del siulu vyniojimo  lotuliukas.gif
Liuks thumbup.gif

Freke, simpatiški mezginukai... wub.gif

Išbandžiau šiandien mezgimą su perfokortomis. Jeee, vienas Naujųjų metų sąrašo punktas įvykdytas! thumbup.gif Bet kol nesugalvojau, ką čia kokiu rašteliu nusinarpliojus, sumąsčiau vieną megztuką sau nusimegzt... Nežinau, ar įveiksiu, na bet bandyt reikia... mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sushi: 05 sausio 2013 - 21:17
ai tiesa apie tas babinu vyniojimo ypatybes... tai as taip ir neperkandau..... i kamuoliukus susisuku.... nes man ten pradeda gijos kristi pintis tenka trenkti i siuksline visa ta babina ir siulus doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Freke @ 2013 01 05, 11:30)
imk plonus siulus ir maza tankuma tada ir skyles bus mazos, bet tas misoni mane nuvyle tikejaus kazko kitokio sad.gif nes tos skyles skyles o mezginukas buvo is begonijos megztas. tai ner super storas siulas.....


Svarsčiau, bet su plonesniu siūliuku man jau toks per skystas mezginys gaunasi. Ant manęs tokie skystučiai nesižiūri. Svarstau "thread lace" pamėginti. Kažkaip atrodo, kad turėtų dailesni "ažūrai" gautis.
Atsakyti
Sveikutės, naujuose namuose - ačiū Ristinai už pastogę 4u.gif

QUOTE(zaukse @ 2013 01 04, 19:40)
Sveikos bandysiu jugtis i jusu saunia kompanija ir is karto su klausimais, gal kas zinot kas per masina yra CX 106, gavau is tetute, bet be jokiu knygu be nieko ir net nezinau nuo ko pradet, o pirsteliai jau niezti.

Zaukse, pasiieškok youtubėj vaizdelių, manau turėtum rast g.gif

QUOTE(Elika @ 2013 01 04, 20:04)
Na va, kaip žadėjau, bandau rodyt, kokiu principu manoji veikia čia

ir tik vienas vienintelis filmukas, kurį pavyko rast. Antikvaras jau ta mano mašinka  biggrin.gif

Elika, eik tu sau koks aparatas doh.gif , jau maniau, kad MEDA mandra, bet čia dar viskas mandriau blink.gif
Lauksim vaizdų ...

QUOTE(Daivuliau @ 2013 01 04, 23:30)
Ateinu jusu palinksmint ir parodyt savo isradingaji vyro sumastyma del siulu vyniojimo  lotuliukas.gif

O man labai idomu, kaip jus viska i kruva sumezgate?

Daivuliau, jau teko kažkur girdėt apie tokius siūlo vyniojimo būdus, tik nereik persitengt ir per daug prisukt, ypač jei iš babinų vyniosi, nes tikrai kris viskas ir susigadins siūlai ...
Ačiū už perfokortas, gražiai raščiukai žiūrisi thumbup.gif
O dėl sumezgimo tai visai paprastai - sukabini viską ką reikia, pervažiuoji vieną akrtą su siūlu ir nulaidai su dekeriu ...

QUOTE(Ristina @ 2013 01 04, 23:45)
Nu man irgi įdomu, kaip užsegimą ant megztinio primontuot.
Techniškai suprantu, bet kaip apskaičiuot, kad ne per ilga/per trumpą numegzt?  g.gif ir ar 2x2 / 1x1 netraukia to krašto  g.gif gal geriau 2x1?

Ristina, aš dažnai darau taip, kai netingiu - pirma susikabinu mezginį, kad pažiūrėt kiek adatų užims, o paskui nuimu ir numezgu ką reikia ir vėl užkabinu mezginį ir sumezgu ... kažkaip dar niekad nemėginau 2x1, reiks išbandyt ...

QUOTE(Freke @ 2013 01 05, 11:57)
grazinu skolas

rasta spalvas ir visa apdailinima pasirinko mano zmogus smile.gif

ir sarafanas, 


Freke, - teisingai - skolas reikia "grąžinti" mirksiukas.gif tai taip ir "nepasirašė" piratas fotosesijai sad.gif
O galėjai ir aprengt mažąjį piratuka sarafanu, kad jau taip nori matuotis ...
Taip, kad dirbk dirbk - visai gerai ten pas tave gaunasi thumbup.gif

Lusasita, smagu, kad ir tu čia užklydai - gal jau atsirado noras mašiniuką papirkt g.gif
QUOTE(sushi @ 2013 01 05, 21:15)

Išbandžiau šiandien mezgimą su perfokortomis. Jeee, vienas Naujųjų metų sąrašo punktas įvykdytas! thumbup.gif Bet kol nesugalvojau, ką čia kokiu rašteliu nusinarpliojus, sumąsčiau vieną megztuką sau nusimegzt... Nežinau, ar įveiksiu, na bet bandyt reikia... mastau.gif

Sushi, na ir kaip - nėra tas "žvėris' toks baisus, kaip atrodė lotuliukas.gif

Na ir į kiauraraščių temą atnešu šviežiai "iškeptą" blyną ... ax.gif tiesa, megztukas per didelis manekenei, tai teko biškį fotosesijai "padailint" formas lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(L@imužė @ 2013 01 05, 22:57)
*Sushi, na ir kaip - nėra tas "žvėris' toks baisus, kaip atrodė  lotuliukas.gif

**Na ir į kiauraraščių temą atnešu šviežiai "iškeptą"  blyną ...  ax.gif  tiesa, megztukas per didelis manekenei,  tai teko biškį fotosesijai "padailint" formas  lotuliukas.gif
* Pasirodo, kad ne... thumbup.gif

**Koks grožis... wub.gif O kaip čia apdaila daryta? Irgi kaip nors mandrai apmegzta mašina, ar čia rankomis apnerta?.. Labai dailiai atrodo.... wub.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif Apdaila vąšeliu, nieko mandro ... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L@imužė: 05 sausio 2013 - 23:11
L@imuze, kaip visada blizganciai... 4u.gif toks jausmas, kad tavo laikrodis turi daugiau valandu nei manasis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(pra @ 2013 01 06, 00:15)
L@imuze, kaip visada blizganciai...  4u.gif toks jausmas, kad tavo laikrodis turi daugiau valandu nei manasis... g.gif


Neturiu daugiau ko pridurt. Nebent laikrodis iš vis Laimužės neina arba pilvu šliaužia. Superinis megztukėlis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
aha na ir tempai. as savaji jau trecia diena kankinu ir dar rytoj pusdieni su juo sedesiu sad.gif
Atsakyti