Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kūdikio miegą

Uoj koks didelis aciu Jums 4u.gif as tai uzvakar savo pipiriuka nuo 3 iki 6 migdziau,gerai kad tokiu naktu buna nedaug biggrin.gif zinot norejau paklaust gal jums yra teke bandyti tuos migdukus (pvz: kur lubas apsviecia zvaigzdutem ir groja rami muzikele) ? Kazin ar pasiteisina toki dalykai ar cia tik ispustas burbulas? g.gif aciu dievui berimas slugsta,tik keista kad jam tu spuogeliu neniestejo ir nesikase ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2014 01 21, 10:18)

Mano visi trys vaikiukai labai neramūs miegotojai, sunkiai užmigdomi, tai matot kiek visko išbandyta biggrin.gif Įvairiausių arbatėlių, sirupėlių homeopatinių, supimo (valandų valandom..šiąnakt syupau nuo 3 iki 5, o dar užmigdau irgi tik supimu),  dainavimo (taip, ir pati niūniuoju ištisai biggrin.gif ), eterinių aliejų tinkančių kūdikiams..

Bet vaikai užauga ir vėliau miega geriau 4u.gif Tą irgi galiu pažadėt..tik nežinau kaip greitai tai bus Jums smile.gif


oi paguodet... nes kai nakti supi ta vaika galvoji kad viena pasauly tokia... biggrin.gif
jei 3 vaikučius turit gal patarsit kada maždaug galima tiketis kad pats išmoks užmigti tarp prabudimu ar mažiau reiks to supimo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Monalli @ 2014 01 21, 12:17)
oi paguodet... nes kai nakti supi ta vaika galvoji kad viena pasauly tokia... biggrin.gif
jei 3 vaikučius turit gal patarsit kada maždaug galima tiketis kad pats išmoks užmigti tarp prabudimu ar mažiau reiks to supimo?  ax.gif


Va va ir man tas aktualu biggrin.gif mano berniukas tai jeigu uzmigdau ir paguldau i lovyte tai pamiega maksimum 30 min..o norint kad ismiegotu nuo 2 iki 3 valandu tai turiu palikt savo lovoj ir gulet salia biggrin.gif pramerkia akutes pamato kad mama "vietoj" ir toliau miega biggrin.gif
Atsakyti
Sveijos mamytes,
mano suneliui 2 men.bet turim problemele,uz tat ir prasau patarimo.dienia vaikutis ramus,miega ir valgo gerai.Maitinam jau 4 diena tik misinuku,pieno deja jau neturiu:(.
Diena miega po val ,o buna ir daugiau.Atsikelia 30 min. ramiai paguli,poto pavalgom ir po valandos gal maziau vel uzmiegam.ir taip iki vakaro. Kai ateina vakaras tai nezinau ka ir daryti... nuo 21.00 val. mazdaug pradeda but labai neramus,labai daug praso valgyti. vakarais ikisam viburcol zvakute,bet didelio efekto nedaro,nuo pietu i isinuka lasinu lasiukus sab simplex, bet nekaip negaliu jo uzmigdyti iki 1 val. nakties: ( ir taip jau beveik menesi(.
patarki ar tai normalu kad vaikas diena ramus ,miega gerai, o vakarais neuzmiega?
jeigu uzmiega 1 val,tai atsikelia 4-5 val. ryto,pavalgo ir vel uzmiega iki 7 val.
prasau patarkit....
Atsakyti
Sveika manau tavo maziukui pučia pilvuką todėl ir neramus vakare. Gali pabandyti kitus lasiukus mums labiausiai padėjo colinox jie su gerosiom bakterijom ir dar papildomai davem bio Gaija gerųjų bakterijų irgi lasiukai reikia tik 5 lašelius per parą bet labai efektyvus. O šiaip iki 3-4 mėnesių vakarais bus sunkiau.
Atsakyti
QUOTE(sillwer @ 2014 03 07, 19:46)
Sveika manau tavo maziukui pučia pilvuką todėl ir neramus vakare. Gali pabandyti kitus lasiukus mums labiausiai padėjo colinox jie su gerosiom bakterijom ir dar papildomai davem bio Gaija gerųjų bakterijų irgi lasiukai reikia tik 5 lašelius per parą bet labai efektyvus. O šiaip iki 3-4 mėnesių vakarais bus sunkiau.


bet ar cia normalu ,kad jis vakarais taip sunkiai uzmiega?
colinoxa mes irgi bandem,bet nuo jo vaikas labai atpilinejo.
Atsakyti
QUOTE(agnieszka1 @ 2014 03 07, 21:50)
bet ar cia normalu ,kad jis vakarais taip sunkiai uzmiega?
colinoxa mes irgi bandem,bet nuo jo vaikas labai atpilinejo.


Deja, nepaguosiu jūsų, nes dauguma dalykų, kas mums atrodo nenormalu, kūdikiui yra visiškai įprastas dalykas. Visų pirma jums reiktų pabandyti nustatyti to priežastį. Pilvo pūtimą arba diegliukus tikrai galima atskirti pagal kūdikio elgesį. Jeigu jums atrodo kad jam nieko neskauda, jis neverkia, o tiesiog neramus ir neužmiega, tai galbūt dabar toks jo ritmas ir su laiku tai tikrai pasikeis. Taip pat gali būti, kad jis tiesiog pavargsta nuo dieną patirtų įspūdžių ir sunku užmigti dėl to. Mano mažyliui buvo periodas kai vakarais prieš miegą verkdavo kol visiškai pavargdavo ir užmigdavo, tada naktį pabudinėdavo kas val., tarsi prisisapnavęs košmarų. Vėliau buvo ramus periodas, geros naktys, tada vėl pradėjo pabudinėti. Tiesiog pas mažylius yra kitaip nei pas mus, reikia tą suprasti smile.gif
Kitas dalykas - ar jūsų mažylis žino kada tas vakaras ir laikas miegoti? ar turite vararo ritualus, kurie tarsi perspėtų jį kad laikas ruoštis miegeliui?
Pabandykite neduoti jam jokių lašiukų, pažiūrėkit ar kasnors keisis, jeigu ne, išbandykit nešiojimą, supavimą, kalbinimą, o jeigu niekas nepadės, tai apsišarvuokit kantrybe ir žinokit, kad tai praeis smile.gif
Atsakyti
mums jau 6,5 mėnesio, užmiega mažoji vis dar su papuliu. miega nuo 20 val iki 1 nakties, pačiulpia papulį ir vėl snaudžia iki 4 ryto, tada vėl (.) ir tada jau 7 val ryto pabudome ir kelkimės smile.gif tik kai maitinu pasidedu pas save į lovą, o kai mažylė užmiega dedu jos lovelėn. blink.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes:( Gelbekit mane ir mano vyra:)
Turim berniuka - nemiegaliuka. Beda tame, kad dienom man jis visai nemiega. Dabar jam 2men. Realiai kiek pamenu, tai tik ligonineje jis miegojo nemazai valandu, kaip, kad priklausytu naujagymiui. Gryzom namo ir ziurim su teveliu, kad maziukas is vis nemiega. Maitinau krutimi, bet turejau kitu bedu su krutinem, tad dbr po to menesiuko maitinu jau su buteliuku misinukais.
Zodziu dienom jis nuo pat gimimo pamiega 30min., ir prabunda, budrauja kokias 2val., ir vel lusta kokiai 20min. Viskas tebesitesia iki siolei. Kelis kartus pabandem suskaiciuoti kai jis buvo menesiuko kiek per para ismiega valandu. Isivaizduokit - menesio kudikis miega tik po 11val.kazkur per para, ir kaip minejau, reta proga dienos metu, kad miegotu ilgiau nei 1val., visas kitas laikas budravimas, verkimas, zirzimas. Yra paroj tik vienas laiko tarpas kada jis ilgiau ismiega - tarpe tarp 21-22val.nulustam iki 3val.ir viskas, o paskui jau vel - labas rytas mamyte:)
Isgrauziau interneta ieskodama priezasciu tokio mazo miegojimo laiko, bet nelabai pavyksta ka surasti...
Atsakyti
Gal pagelbėti nelabai jums galiu, bet galiu pasidalinti savo patirtimi.
Mano sūnus nuo pat gimimo buvo nemiegaliukas ir toks liko iki šiol. Šiuo metu jam jau 7mėn ir gal tik nuo maždaug 5.5mėn dienomis pradėjo miegoti ilgiau nei 30-40min nepertraukiamo miego. Naktimis jis pabunda kas 2-3val, o kartais ir dar dažniau. Pasitaiko, kad išmiega ir 4-5val neprabusdamas (bet labai retai). Buvo metas, kai nerimavau dėl tokio nemiego, bet šiuo metu esu visiškai prisitaikiusi prie tokio mažylio režimo ir nebesuku galvos. Vaikas auga sveikas ir guvus. Kai matau, kad pavargęs ir labai jau blūdija, tai einu jį migdyti. jeigu pabunda po pusvalandžio ir yra baisiai piktas ir irzlus - tai ženklas, kad nepailsėjo, todėl migdau iš naujo.
Mano patarimas jums - neskaičiuokit valandų, bet žiūrėkit į savo vaiką, galbūt jam užtenka tų valandų, kurias miega. O jeigu manote, kad jis nepailsi, tuomet galit bandyti jį migdyti tam tikru tuo pačiu laiku kasdien, kad jo organizmas priprastų ir lengviau pasiduotų miegui. Arba galit tiesiog stebėti kada mažylis pavargsta ir migdyti jį. Žodžiu, būdų yra įvairių, pasirinkit tą, kuris labiausiai priimtinas jūsų šeimai.
Papildyta:
Beje, kūdikis prabunda po pusvalandžio, nes tuomet keičiasi jo miego fazė ir nubusti yra visiškai normalu, tik kad po to jis turėtų vėl užmigti. Jeigu pats jis neužmiega, turėtumėt jam padėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MarijaS @ 2014 05 29, 20:05)

Isgrauziau interneta ieskodama priezasciu tokio mazo miegojimo laiko, bet nelabai pavyksta ka surasti...

Nezinau ar pagelbesiu, bet galiu pasakyti, kad dienomis maniske irgi elgiasi labai panasiai. Labai retas atvejis, kad diena ji ismiegotu pvz. 1 arba 2 val. Dazniausiai 15 min. ar puse valandos. Siaip linksma mazyle, verkia retai, daznai sypsosi, gerai valgo, mielai bendrauja ir siaip jokiu priekaistu. Naktimis miega labai gerai. Uzmiega apie 22 val., ismiega iki 4 val., pavalgo ir vel miega iki 7 ar 8 val. ryto. Valgo tik mano pienuka. Bet siaip nesiskundziu, nes nakti miega labai gerai kaip 3 men. kudikis.
Mano nuomone ne visi kudikiai ismiega po kelias valandas dienomis. Tiesiog yra tokiu, kuriems nereikia dienomis to miego ir tiek. Mano vyresnele buvo lygiai tokia pat, ir kad ir kaip stengdavausi ja dienomis ilgiau pamigdyti, nieko neiseidavo. Todel su jaunele tiesiog atsipalaidavau ir susitaikiau su tuo. Dziaugiuosi kad puikiai miega naktimis, nes jeigu naktimis nemiegotu, tada tai butu riesta.
Nereikia sprausti visu kudikiu ir tuos pacius remus. Jie gi, kaip ir suauge zmones, yra skirtingi. Jeigu vaikas jauciasi gerai, gerai valgo, yra pakankamai ramus, tai vadinasi jam taip reikia ir toks jo ritmas, kuris gal kada nors pasikeis, o gal ne.
Atsakyti
QUOTE(MarijaS @ 2014 05 29, 20:05)
Sveikos, mamytes:( Gelbekit mane ir mano vyra:)
Turim berniuka - nemiegaliuka. Beda tame, kad dienom man jis visai nemiega. Dabar jam 2men. Realiai kiek pamenu, tai tik ligonineje jis miegojo nemazai valandu, kaip, kad priklausytu naujagymiui. Gryzom namo ir ziurim su teveliu, kad maziukas is vis nemiega. Maitinau krutimi, bet turejau kitu bedu su krutinem, tad dbr po to menesiuko maitinu jau su buteliuku misinukais.
Zodziu dienom jis nuo pat gimimo pamiega 30min., ir prabunda, budrauja kokias 2val., ir vel lusta kokiai 20min. Viskas tebesitesia iki siolei. Kelis kartus pabandem suskaiciuoti kai jis buvo menesiuko kiek per para ismiega valandu. Isivaizduokit - menesio kudikis miega tik po 11val.kazkur per para, ir kaip minejau, reta proga dienos metu, kad miegotu ilgiau nei 1val., visas kitas laikas budravimas, verkimas, zirzimas. Yra paroj tik vienas laiko tarpas kada jis ilgiau ismiega - tarpe tarp 21-22val.nulustam iki 3val.ir viskas, o paskui jau vel - labas rytas mamyte:)
Isgrauziau interneta ieskodama priezasciu tokio mazo miegojimo laiko, bet nelabai pavyksta ka surasti...

visai kaip mano sunus jis ir mazai miegodavo diena. Jis taip nemiegodavo kol nepradejo miegot 2 kartus per diena, tai tada susidarydavo 2-3h kartu sudejus,cia jau jis virs metuk buvo. Dabar jam beveik 3 ir jis pietu ismiega 2-3h paprasciausiai toks jis buvo reikedavo jam veiksmo 4u.gif
Atsakyti